Спам тема(Августовски Отпускарски Спам!) - от 01.08. до 31.08.21г.

  • 21 439
  • 1 477
  •   1
Отговори
# 1 455
  • Мнения: 9 807
Ти нали искаше Ади? Сега ти е шансът

# 1 456
  • Мнения: 35 951
Котките са ми съборили четките за зъби, четката за тоалетна, извадили са ми от чекмеджето половината чорапи и са ги разпределили равномерно из цялата къща. И за да ми се стори това маловажно, бутнаха 4!!! чаши от кухненския плот Rage

Ти ко очакваш - да решават кръстословици ли Simple Smile

любим си ми Heart

# 1 457
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Аз съм залостила всички гардероби и един шкаф. Не държа нищо важно на достъпни места, защото знам, че ще го намеря на пода и особено под някоя мебел.

# 1 458
  • Мнения: 11 318
Джасте доки е убавец ама и специалист 😉
Оф бре....... Не мога да изляза да простра, тез котки и котенца отгоре ми. Мен мъй страх от тех. Не си представям за 3-4 ри да сЪ грижа. Много мъй страх!

Норче, за мен туй дет пишеш е ужасно, паник атака ще ме налегне.... Мейби... Не обичам някой да прави безпорядък!
Зи, у вас затвор бре заради един мачок! УжасТ, УжасТ...
Обичам кучИтааааааааа

# 1 459
  • София
  • Мнения: 10 561
Мойта Мичка шета много малко, основно си прави легло да спи Joy .
Бели не ми прави, пу-пу!
Рейче, и аз изпитвах много чувства, и все лоши, към котките, но Мица ми промени мирогледа. Обожавам я!

# 1 460
  • На Марс
  • Мнения: 8 713
Деца Simple Smile

# 1 461
  • Мнения: 17 616
не виждам колело !!

# 1 462
  • София
  • Мнения: 10 561
Поуспах се.

Пънч, ти не си ли с дойчовците?

# 1 463
  • Мнения: 6 375
Добрютро! Grinning
Ям. Спи ми съ. Станах в 4 и 30 да си спасявам котката. Чух, че се бият некви котки и се изстрелях на терасата с шише с вода. Поливам с шишето и си викам котката. Па тя ми се мота в краката ... ми, миролюбива е. Почти кат мени. Joy Разсъних се, огладнях, станах пак, мих си зъбите, ядох от дъвчащите банбони на дитето и заспах почти кат требеше да се става. Интересна нощ му викам аз на тва. Joy

Рейче, ни мои тъ е страх от котки, а от кучета - не. Че те кучетата са по-големи. Колко повече бели могат направи ... А иначе, и котките, и кучетата искат възпитание. Това, което не искаш да правят, им се караш и така. Ама с малките не е лесно. Мойта, признавам, и тя си дойде научена.

# 1 464
  • Мнения: 9 807
Аз се събудих от някакво шумкане през нощта и се оказа, че Ади се опитва да ми свие парите за наема Grinning

# 1 465
  • На Марс
  • Мнения: 8 713
Пънч, ти не си ли с дойчовците?

съм затуй бях трезвен да ги пазим ... то дойчовци е малко прекалено казано де, единия е македонец другия иранец Simple Smile

# 1 466
  • Мнения: 68 583
Нищо, важното е, че на есперанто се разбирате Joy

На мен и нес не ми върви. Кат ти тръгне тъй....

# 1 467
  • Мнения: 6 375
Няма такива - не ми върви. Стремим се към шестица, ама не винаги се получава. Ама това не винаги е толкова лошо. Па и кат се стремим, ше се получи. Как нема се получи.

Джастее, искаш ли помошт со новото тем?
Яя, бързо да й спретнете 1 анкетка.
Че кат гледам нещо съ ослушвами ... не ни се ходи в тема с месец с "р" в името. Май. Grinning

# 1 468
  • Мнения: 15 300
Инче, давайте идейки.
Ако искате анкета, още повече давайте идейки.
Ако някой има желание да пусне новата тема, давам благословията си. Grinning
Разбирайте, нямам нищо против и ще се радвам.
Ако ли не, до довечера мисля да успея да пусна есенната тема.

И Добро утро. Grinning

# 1 469
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Зи, у вас затвор бре заради един мачок! УжасТ, УжасТ...
Обичам кучИтааааааааа

Много неща е съсипал. Счупи 20-годишна кристална ваза. Не знам как беше оцеляла през детството ми. Grinning
Наскоро ми беше скрил телефона. Бутнал го на земята, а после го заврял между краката на масата. Редовно ми крие дистанционното, но вече знам къде да търся.

Общи условия

Активация на акаунт