Отговори
  • Мнения: 31
Здравейте момичета, бях намерила най-после гинеколожка, която е внимателна, изслушваща и добра, но вече не работи в София. Моля, препоръчайте ми такава, която изслушва и наистина се интересува от човека срещу себе си, да работи с НЗОК и дали има някоя, която дава направление за изследване на хормони. Някоя, която ви е помогнала в опитите за забременяване и сте стигнали до финал, със здраво бебче!? Ако може да е в Младост, ако не, просто да е правилната, която да посещавам занапред! Благодаря ви предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 568
Ако не държите на всяка цена специалистът да е жена, препоръчвам Ви д-р Папукчиев от 25 ДКЦ.

# 2
  • Мнения: 31
Мъжът ми се мръщи, като чуе, че трябва да ходя при мъж, предпочитам и аз самата при жена. А за Галя Богданова от 25 дкц, някой може ли да даде мнения? Добра ли е като отношение и дали обръща нужното внимание?

Последна редакция: пн, 02 авг 2021, 01:11 от Katia99999

# 3
  • Мнения: 35 891
Ако не държите на всяка цена специалистът да е жена, препоръчвам Ви д-р Папукчиев от 25 ДКЦ.

+1

колко да е страшен един мъж, който е дългогодишен лекар?
ще види нещо невиждано до сега в практиката му?

# 4
  • София
  • Мнения: 2 014
Вие сериозно ли мислите, че има добър гинеколог, който пък и да изслушва и да работи по НЗОК? Не искам и да си представям колко ниско качество и колко евтин е ехографа на подобни лекари.

# 5
  • Мнения: 31
Повечето лекари, които работят платено, работят и с направления. В медицинските центрове, където се плеглеждат платено има и часове с талон. Последната ми лекарка беше в модерен медицински център и с талон преглеждаше, с отношение и обстойно и с добра апаратура, просто вече не е в София. Не знам защо си мислите, че трябва, като се осигурявам и работя работа с кауза и за малко пари, да си плащам, за да ме преглеждат с добра апаратура. Дори направление за изследване на хормони ми даваше тя, сега търся отново такава прекрасна лекарка!

# 6
  • София
  • Мнения: 2 014
Защото НЗОК заплаща само 7 лева за вашият преглед плюс 3 лева от вас потребителска такса. Ако смятате че парите са достатъчни за да поддържа лекарят своята квалификация, висок клас ултразвук и т.н. - добре! Че кой търсен АГ отваря кабинет в Младост или Люлин че и с талон по НЗОК? Освен този лекар,  който търси ниша от квартални пациенти. Аз също си плащам осигуровки, но те ми стигат само за да си позволя кварталния гинеколог. И не, повечето високо квалифицирани лекари - АГ поне от 10 години насам които работят платено не работят по НЗОК. Същото е и при зъболекарите.

# 7
  • Мнения: 31
Не говоря за Младост, не знам в Младост, иначе в София, в повечето медицински центрове лекарите работят и с НЗОК и платено и на три места. Като не сте запозната си погледнете в Супердок и ще видите, че лекарите преглеждат и платено и с талон в определени дни. Не говоря за лични частни кабинети, а за МЦ. Повече няма да обяснявам, аз питам за препоръки от тези лекарки, коя ще е най-добрата и питам за човешко отношение, а не за апаратура и не говоря за Младост. Писах, ако случайно и тук има и не знам. И не говоря за ДКЦ-тата и говоря от опит. Вие все едно не сте в София. Апаратура има на много места и се работи и платено и по НЗОК, хората са важни. Затова питам, да ми препоръчат конкретна личност, защото от 10 специалиста в медицински център, единият е най-добър и обръща нужното човешко внимание. Именно това питам, за имената на тези специалисти. И не ми говорете, че все платено се получават добри грижи, защото до сега все с талони съм ходила и винаги са се отнасяли прекрасно и са ми помагали, благодаря, че все още има "Истински лекари" и "Истински хора", които като мен не работят за пари, а за да помагат с каквото могат на другите! Успех на вас! Погледнете нещата, преди да пишете нещо невярно!

Общи условия

Активация на акаунт