ДЕЯ

  • 4 423
  • 66
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 242
Честита мила рожба! newsm51
Много ви е минало през главиците дано всичко лошо е вече в миналото и занапред само щастие и здраве да е! newsm10

# 46
  • Мнения: 270
Честита дъщеричка!!!Желая й от все сърце да е здрава и щастлива!!!Убедена съм,че в най-скоро време ще се гушкате!!!

# 47
  • Мнения: 592
Честито - нека ти е живо и здраво малкото момиченце. Не се притеснявай - страшното е минало - важното е че си била силна, а за всичко това ще си възнаградена с това прекрасно детенце. Молим се всичко да се оправи по-бързо и да си я гушнеш с цялата любов.

# 48
  • София
  • Мнения: 1 845
Честито скъпо слънчице!
Пожелавам съвсем скоро да се оправите и да си я притеснеш до сърцето, там, където детето ще се чувства най добре!

# 49
  • Мнения: 353
Честита рожба Иве, да ти е жива и здрава. От сърце ти желая всичките кошмари да приключат бързо и много скоро да си прибереш у дома своето слънчице. Всички казват че момиченцата са по жилави и по- борбени и по-бързо се справят.

# 50
  • Мнения: 580
БЛАГОДАРЯ за пожеланията Ви мили момичета.
Нямате си на представа как ми стоплиха думите ви!Много сте мили!Сега съм сигурна, че с толкова положителни мисли насочени към бебека, бързо ще се възстанови!
Пожелавам на всички Ви здрави  и щастливи дечица!

# 51
  • Мнения: 580
Цитат на: ina_k

В коя болница е детето?


В неонатологията на Майчин Дом.Всички там са страхотни специалисти и много мили!100% съм сигурна в техният професионализъм и съм спокойна за детенце.

# 52
  • Мнения: 580
Цитат на: liddia
Стискам ти палци всичко да се оправи в най - скоро време. Да поздравиш бебока от мен   Grinning   Малко се поуплаших от твоя разказ, защото преди три дни си правих изследванията, които се правят като излезеш 45 - те дни болничен и в изследванията на урината най - отдолу пише "бактерии", но за съжаление немога да отида при лекарката да ми каже какво е това , защото е отпуска до 10. Така че до тогава ще се попритеснявам малко.


Ей, не се притеснявай излишно.Не исках да ви уплаша.При мен инфекцията е стара /имам проблеми с бъбреците и от там идва проблема/.При теб просто пробата може да е замърсена /напр. нестерилна чашка, или течение от влагалището/.Стискам ти палци и не се притеснявай

# 53
  • София
  • Мнения: 77
Честита дъщеричка!

Да е жива и здрава и да радва всички Ви!

Стана ми много мило като прочетох темата, защото и аз имам дъщеря на име Дея. Тя е на 4г. и е много палава и борбена така, че не се притеснявай.

# 54
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Дея се е родила под най-борбената зодия! Да знаеш, че и това й помага!

# 55
  • Мнения: 1 187
Честита дъщеричка! babydust7
Нека расте здарва и много щастлива! newsm51
Пожелавам ви скорошно гушкане и весели мигове заедно!  love001

# 56
  • Мнения: 246
честита радост!!!
да ви е жива и здрава!!!

# 57
  • варна
  • Мнения: 1 830
ЧЕСТИТО ТИ СЪКРОВИЩЕ.И НАИСТИНА ТИ ПОЖЕЛАВАМ В НАЙ-СКОРО ВРЕМЕ ДА ГУШКАКАШ МАЛКАТА.И НЕ ЗАБРАВЯЙ НАЙ-ТРУДНОТО Е МИНАЛО Simple Smile

# 58
  • Мнения: 4 414
Честито ти съкровище!
Пожелавам ви много скоро да се гушкате и слушкате:)
Щом сте в МД, значи сте на най-доброто място. Наистина
Цитат на: iva78

Всички там са страхотни специалисти и много мили!100% съм сигурна в техният професионализъм и съм спокойна за детенце.

# 59
  • Мнения: 779
welcome Добре дошла на бял свят на мъничката Дея! 55  55  55  friendship   Да ви е жива, здрава и много,много усмихната!И моя син беше в кувиоз и знам ,че е много трудно да я гледаш там без да можеш да си я гушнеш,но пък радостта след толкова много притеснения е огромна!Нали знаеш,че това, което не ни убива, ни прави по-силни!  Hands Thumbsup  От сърце ви желая щастие и много да се разбирате с Дея! hug   newsm76

Общи условия

Активация на акаунт