Сега сме дундички красиви, през НОЕМВРИ с бебетата- още по- щастливи!

  • 11 586
  • 292
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 815
Здравейте! Ние с беба сме добре- няма контракции- но вчера след продължителана разходка ме пристегна доста- ей, миналия път нямах такива екстри- "менструални" болки, подготвителни контракции и тн- изтекоха ми водите и отидох да раждам- а сега ме измъчи тази бебона  Wink

Мина, Ран спи на кокос и е много хубав матрак, но сега мислим да купим пенолатекс- нашия е такъв и мисля, че и Ран го предпочита (може би защото се гушка в мама и тати), но го имаме от 3 години и не е мръднал- нито се е вдлъбнал,  нито е улегнал

Ние отиваме на разходка, защото малкия вече реве на вратата Simple Smile

# 91
  • Мнения: 2 249
Добро утро дундички Mr. Green
сега ставам след дежурното си будуване от 4 до 6 през нощта(не знам как се случва-точно в 4 се събуждам от неистово желание за ходене до тоалетна и след това точно  часа си будувам Crazy-напълно съм готова за нощното хранене в 4 Joy)
честито бебче baby_neutral на мама Евита-да расте здрав и послушен(последното хич не е задължително)

за матрачето само да кажа на Мина-не мога да те посъветвам какво да вземеш,но пък внимавай с размера-за креватче 120/60 не ти трябваматрак 120/60 а по-малък-мисля че идваше с по 5 см по-къс-тва в случай че попаднеш на смотана продавачка и не се сети да те попита колко ти е креватчето-и за да не се чудиш-щото 120/60 са ти външни размери

за чехлите за болницата-на лекцията ни препоръчаха да сме с джапанки-поне докъто мине раждането-текът разни гнусотийки(с извинение) и ако сте с такива дебели от плат-трудно ще ги измиете-може с дебели за след това за престоя ,а за самото раждане-по-дебели чорапки(задължително,че след упойката ти става студено) и с джапанчици Peace
така...за задуха-не се тревожете-нормално си е-аз го имах в по-ранен стадий-сега изчезна-помагах си като вдигна ръце,вдишам дълбоко и се опитам да се прозявам-помага да влезе повече въздух(ама как го обясних ooooh!)
днес имам да догладя последните по-дебели неща за бебка и съм готова-и с нейните неща и с багажа Peace
стискам палци на мамите дето бяха се запътили днес(или утре newsm78) да раждат-дано всичко мине благополучно
надявам се да се видим с доста от вас утре-дано времето остане като днес-да се поразходим(тези,които могат де Mr. Green)

п.с. сега ще кача в албума една снимка-да видите нашия тати как тренира мнооого съсредоточено за новото си призвание hahaha и ще пусна линка   http://www.snimka.bg/album.php?album_id=37313&photo=175   -по-принцип не гледа толкова лошо))))))))ПППП
от мен-мноооого целувки по тумбаците  bouquet и хубав бремелински ден Party

Последна редакция: пн, 23 окт 2006, 11:19 от МЕРЕЛИН

# 92
  • Мнения: 325
  Приват мамчетааааа-днес очакваме ли бебенцааааа!!!!!!
    ДЕНИЧКА АКО СЛУЧАЙНО НЕ ТИ ХАРЕСВА ОТВОРА НА КРЕВАТЧЕТО ОТДОЛУ -НИЕ НАМЕРИХМЕ РЕШЕНИЕ-в Практикер си изрязвате даскичка с точните размери и сняколко болчета в поставяте
   ето резултатаhttp://www.snimka.bg/album.php?album_id=58921https://

Последна редакция: пн, 23 окт 2006, 11:51 от klukarkata

# 93
  • Мнения: 2 249
най-накрая сложих снимки на стаята-сега отивам да догладя Crazy
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=58921&photo=90
мнооого ни е малка стаята Cry-3 на 2.5м-особено сега с корема-ми се струва още по-малка Mr. Green

# 94
  • Мнения: 1 064
klukarkata, благодаря за съвета Hug, ама бъдещия дядо още като видя леглото и се произнесе за "дупката", в резултат на което вече имаме поставена плоскост... Peace
МЕРЕЛИН, незнам колко малка ти се струва стаята, но на мен много ми хареса...много свежи цветове... newsm10

# 95
  • Мнения: 2 332
ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ ЮНАКА НА ЕВИТА И ТОНИ!!!Много да ги радва, да папка и да нанка, а на Евита - бързо възстановяване!
Лелей, тя беше с моя термин - обаче като гледам колко голям се е родил Димитър - точно навреме Wink.
МЕРЕЛИН - на нашата детска широчината е 2,17 м - бием ви Wink - някои познати я нарекоха "стаята - коридор". Така или иначе в началото (поне до 6-тия месец) бебка ще е при нас, за да може Йоана да спинка горе-долу по-спокойно.
Гледам всички ги е обзел работен ентусиазъм - и при мен се случва за няколко часа на ден Wink - след малко ще пускам пак пералня, и гладене ме чака... Това гладене много ме тормози - уморително си е с шкембака - с Йоана мисля че едвам изчаках да направи 2 месеца и го зарязах гладенето - така де, естествен имунитет малко  Laughing.

Цветина - преди време питаше за какво е тази подготовка преди упойката - извинявай, че толкова забавих отговора  Embarassed - ами въпреки че с Джени не излязохме алергични към нито един от медикаментите (теста с надраскването) д-рката, която след това ни направи консултацията ни препоръча преди термина да пием "Тавежил", а преди самата упойка да ни бият Урбазон и още нещо-си там - това се прави защото аз съм алергична по принцип към храни и козметика, а Джени има сенна хрема, и не се знае като се сложи упойката и се свърже с белтъка в кръвта каква реакция ще се получи... Дано съм била полезна.  Hug

# 96
  • Мнения: 1 328
Аз докато се наканя да се разпиша в новата тема и тя ще свърши Simple Smile
Честито бебе на Евита   Hug
Мерелин - много хубава стая, всичко подредено, нагласено.. ейййййй, да ти завиди човек...

ИМАМ И 1 ВЪПРОС  newsm78  newsm78:
Какво знаете за кварцовите лампи и моля ви утре да ме подсетите да питам на лекцията също.. Спомням си че за сестра ми включвахме в стаята всяка вечер, а и говорих с едни приятели с 2 дечица и те казаха че било много хубаво да се обезпаразитява стаята така.. newsm78

Последна редакция: пн, 23 окт 2006, 12:53 от jenny_b

# 97
  • София
  • Мнения: 90
Мами, да ви питам- пазарували ли сте от електронния магазин ДаНет ? Миналата сряда направих поръчка и ще ми бавят доставката до средата на тази седмица....smile3516 Куриерската служба нямала фиксиран час за доставка и трябва да вися и да чакам цял ден да благоволят да дойдат или да доплащам...Нещо ме дразнят, та исках да питам имали ли сте проблеми от сорта с тях?!
Иначе си избрах от магазина им матраче от кокос и пяна Бертони /като това на Клюки , ако не се лъжа/.

# 98
  • Мнения: 2 249
Какво знаете за кварцовите лампи и моля ви утре да ме подсетите да питам на лекцията също.. Спомням си че за сестра ми включвахме в стаята всяка вечер, а и говорих с едни приятели с 2 дечица и те казаха че било много хубаво да се обезпаразитява стаята така.. newsm78
за първи път чувам това-аз си купих йонизатор от ТЦМ-беше около 20 лв мисля и се включва в ел.мрежа-пречиства въздуха-такава функция имали по-скъпите климатици newsm78-за лампа не бях чувала Thinking

# 99
  • София
  • Мнения: 352
AngelEyes,да ти е жив и здрав рожденника,много да те обича и помага   loveuuu !
На мен деня ми започна с малко  newsm45 ,но се надявам да не ми върви така цяла седмица!
Отдавна не ми бяха взимали кръв с дебела игла,то не беше боцкане,а направо срязване  #Cussing out .Поне лепенка да ми бяха сложили-15 минути притисках памука  Close .Накрая тръгнах бавничко да се прибирам и добре,че се движех така,защото минавайки покрай една сергия се подхлъзнах на един размазан домат  Cry .Сега вече съм по-добре!
Пожелавам ви на всички успешна седмица и само хубави емоции   love001 !!!

# 100
  • Мнения: 2 274
    Ооооо, Grig, доживяхме да те видим пак тука  Mr. Green! Сложи една снимка да те видим колко си пораснала  Mr. Green! На въпроса ти - не съм, щото цените им са малко по-високи от на Пакостника! То не че от Пакостника съм пазарувала online, де, но причината е, че по друг повод ходихме в Овча Купел и отидохме директно в магазина им!
  Жени / AngelEyes/, да ти е жив и здрав рожденника и да е най- гирижовния и обичлив татко на света   bouquet!
  Мерелин, много ви е готина стаята, а за таткото... без думи  Mr. Green! Дано само не остане с тия тренировки! Кажи на Обърквация да му даде и един памперс да смени  Joy! Като ще тренира, поне да е пълна програма  Joy!
  Уфффф, ние матрак още не сме поръчали и май няма и да поръчваме, ами ще караме със старото дюшече от баткото  Tired!
   Жени, аз за лампите съм чувала и виждала, но при прасенцата  Mr. Green! Иначе като родих Вили в стаята на бебетата включваха една лилава светлина за по-бързото изчистване на жълтеницата!

# 101
  • София
  • Мнения: 90
Ами, ей ме на - http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=1312597
Вече и аз съм квадратна Joy

# 102
  • Мнения: 2 249
ДА БЕЕЕЕЕЕЕ-БАСИ МАЦКАТА ОБАДИ Peace

# 103
  • Мнения: 2 274
  Grig, ти от толкова работа да не си родила? Къде ти е коремът? Или от моткане си заслабнала здраво? Лелееееее, как искам да съм толкова квадратна колкото теб  ooooh!! Честно, събра ми очите с тая фигура  Peace!

# 104
  • Мнения: 256
Здравейте мадами в този мрачен ден   bouquet


Днес съм се отдала на мързел  Crazy, ама какво друго като няма слънчице и е студеничко навън.

МЕРЕЛИН, на твоя мъж много му отива ролята на татко  Mr. Green, а стаичката може да е малка, но е много уютна  Peace.

mina77 , аз харесах матраче, което е с кокосови стърготини в средата и с някаква пяна от двете страни.

Дени, благодаря са съветите относно хемороидите, ама моите са вътрешни  Cry, от ден на ден се притискат повече и много боли  Shocked.Пък и съм много обездвижена след лежането в болницата гледам да се щадя- страх ме е  #Crazy.

Рени, този простир много ми допадна и ще търся да си купя  Thinking.

Момичета, искам да ви питам нещо...днес се ровех из форума и четох за биохимичния скрининг и риска за бебетата. Вие правели ли сте подобен тест за собствено успокоение или по определени причини  newsm78?

Пожелавам на всички ви усмихнат ден  Hug

Общи условия

Активация на акаунт