Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Добра лаборатория с верни резултати, София или Пловдив

• 350
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте,
Понеже има много противоречиви мнения /доста, от които са стари/, моля за препоръка за добра лаборатория в гр. София и в гр. Пловдив, която да работи с нови реактиви и резултатите да са верни. Много благодаря!

Последна редакция: ср, 04 авг 2021, 17:24 от Не се сърди, човече

# 1
  • София
Препоръчвам Цибалаб. Големи са, има оборот на реактивите и не застояват, държат и много болници заради които са длъжни да имат стриктен контрол на резултатите.

# 2
Препоръчвам Цибалаб. Големи са, има оборот на реактивите и не застояват, държат и много болници заради които са длъжни да имат стриктен контрол на резултатите.

Благодаря! А за кои болници се отнася това?

# 3
  • София
За Щерев със сигурност. А там знаете, че правят много операции и раждания и им трябват точни резултати в отделенията. Иначе за генетични изследвания - Геника. Зависи за какво ви трябва.

# 4
За Щерев със сигурност. А там знаете, че правят много операции и раждания и им трябват точни резултати в отделенията. Иначе за генетични изследвания - Геника. Зависи за какво ви трябва.

Много благодаря за информацията Simple Smile

# 5
От много време не използвам частни лаборатории, точно заради грешни резултати (и в Цибалаб и в Рамус ми се е случвало). Използвам най-често лабораторията на болница Иван Рилски, ако ми трябва нещо през почивните дни или на МБАЛ Надежда или София Мед

# 6
  • София
Ние използваме Бодимед и лабораторията на Токуда. За Цибалаб съм със смесени чувства ай не ми я препоръчват лекарите.

# 7
Не намерих по-голямата тема...
Ще ни правят проф. прегледи и ако не са им скъпи цените на някои изследвания мисля да пусна и сравня спрямо април (Д2 и Б12...)
Читави ли са лабораториите им:

Доверие:
София ·
1/ ж.к. Овча Купел 2, ул. Фридрих Грюнангер 2
  2/  ж.к. Дианабад, ул. Лъчезар Станчев 5

# 8
  • sofiq
Някой има,ли отзиви за Синево?

Общи условия

Активация на акаунт