Д-р Красимир Стоилов Добрич.

  • 1 222
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте, мами! Искам да споделя нашата история с въпросния "лекар" и най- вече да предпазя бъдещите майки!Преди 2 месеца станах майка на едно прекрасно момиченце,което чакахме с нетърпение. Бременността ми в началото беше тежка ( повръщане,обезводняване и т.н),но в последствие всичко се нормализира. Още от начало се следях при Д-р Стоилов в гр. Добрич. Той проведе и 3те ми фетални морфологии. На последната ФМ(31 г.с) дори ми се похвали,че вече се е сдобил с най-новата апаратура (каква  наглост).За наше огромно съжаление и истински шок,който претърпяхме е да разберем при раждането на детенцето ни,че то е с недоразвита ръчичка ( рядка малформация- липса на част от предмишница,китка и пръсти). До този момент на мен ми беше казвано от въпросния "лекар",че всичко е наред,че имам едно прекрасно дете със страхотни бузки и всичко вървеше по план.Обясняваше ми се подброно всичко,което се вижда, любезен и мил човечец. Да,но Не! Деня, в който се роди дъщеря ни, беше най-щастливия и най-тежкия!  Щастието ни беше за секунди, от там нататък вече ни предстоят само надежди тя да бъде пълноценен човек, тъй като лечение НЯМА! Сами се сещате,ще в 31 г.с крайници и всичко останало е достатъчно добре развито за да бъде видяно. Молбата ми към всички вас,които се доверявате на този човек е да имате едно на ум! Това,което се случи на нас е просто спестено, не споделено и не прави чест на никой лекар положил клетва за дейстията си да го прави!

Последна редакция: ср, 04 авг 2021, 14:28 от Radostina75

# 1
  • Мнения: 46
Много съжалявам за случилото се и за това което сте преживели.
 
Аз съм от Варна и знам какво се говори за него - че е светило и т.н. Изключително известен в Североизточна България.

Всяка втора бременна пътува, за да се прегледа при него. Дори когато спомена пред приятелки, че не съм го посещавала, остават много учудени.

Бъдете силни!





# 2
  • Мнения: 2
Благодарим!

Да, ние също сме от Варна. Мъжа ми е от Добрич, а въпросният дори е приятел със свекърва ми.
Просто искам да предпазя бъдещите майки от "лекари" като него. Той просто успя да съсипе едно младо семейство. Прехвалеността е в повече. Първо трябва да си човек!

# 3
  • Мнения: 697
За съжаление не сте нито първата нито последната . Докато всички ходят и му дават пари и го ухажват тази практика няма да спре . Ако си е направил труда да ви даде дискове от прегледите и касови бележки подайте сигнал срещу него . Време е да понесе някаква отговорност за некадърността си .

# 4
  • Мнения: 208
Много съжалявам Sad Аман от прехвалени  "доктори" . Нямам доверие нито на Стойлов нито на Балев ,който дори не е АГ . В 31 г.с и всички прегледи си ги правя при д-р Александров в АГ. Да, знам че много хора не го харесват защото казва истината в очите, но аз го харесвам точно затова. Търсете си правата ,Усмивка е права трябва вече да има наказани !!!!

# 5
  • Мнения: 1 132
Съжалявам много за случилото се. Факт е, че не добрата апаратура прави лекарят добър. Дано детенцето ви е добре, какъвто и да е проблемът.

Общи условия

Активация на акаунт