Съпруги на военнослужещи - 30

  • 46 687
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 199
Страхотна новина, Фло! ❤️
Радвам се, че малката ни адашка вече е щастлива!
Успех и много верни приятели й пожелаваме от сърце! ❤️

# 676
  • Мнения: 2 419
Временно щастие или щастие навреме?
Събота - неограничено щастлив.
Добро утро!


Добро утро и в неделя! Отново пиша като редактирам поста, защото не ми дава системата да направя нов /пиша само аз и това е причината Open Mouth/
…Навън денят окъпан е в злато,
не иска да си тръгва лятото,
прегръща нежно есента
и обещава топлота…”

Хубав ден ви желая!

Последна редакция: нд, 25 сеп 2022, 07:55 от dafinov list

# 677
  • Мнения: 3 060
Хей, момичета, къде сте???
Аз взех да идвам рано на работа покрай ученика и сутрин имам време да погледна темата. Задават се 3 почивни дни (заради изборите децата нали няма да учат в понеделник) и тази сутрин очакванията ми за хубав и дълъг уикент се помрачиха, защото малкия е със сополи. Трябва да видя с какво най-ефективно да го лекувам довечера.
В училище има трудности с писането на ченгели... иначе смята до 20, ама едни ченгели му се пънат. Ще ги мъчим да ги преборим.
Хубав ден на вас! Уж щеше да е топло и слънчево, а в София сутринта беше мъгла. Дано по-късно се покаже слънцето!

# 678
  • Мнения: 22 497
Здравейте и от мен,

утре пътуваме за Боровец и се чудя няколко неща.
Има ли в хотела халати (за да ходим с тях до джакузи и т.н.) или трябва да си носим?
Дали ще има отопление по това време на годината и колко ще е топло в хотела?
Някой бил ли е в апартамент и какво представлява?

# 679
  • Пловдив
  • Мнения: 9 742
Essentiall, от пролетта халатите са платени, т.е. плащаш 5 лв. за халат. Преди ги даваха камериерките, сега ги взимаш от спа-центъра срещу бележка за плащане на рецепция. За сауна и джакузи първо се запазва час в спа-то, после си плащаш на рецепция. За басейна няма записване. Цени можеш да видиш на сайта на клубовете.
Преди парното се включваше, когато навън температурите паднат. Сега не знам как е. Но винаги е било топло.
В апартамент съм влизала. Две стаи с две бани с преход между стаите. В едната имаше двойно легло, в другата разтегателен диван, който беше супер неудобен за спане. Поне така беше в апартамента на наши приятели. С две по-големи деца по-добре е да се вземат две стаи. Ние така сме взимали - една срещу друга. Едната е с балкон, другата - без. Но на деца балкон не им трябва.

Сети, ще свикне ученикът с тия ченгели и чертички. С всичко ще свикне, трябва търпение. Пък и те ченгелите бързо свършват, идват буквите. 

Ние миналата седмица закрихме летния сезон по балканите, оставихме си някъде гласовете по поляните или по пътищата, не знам точно, та сме прегракнали и давамата с ММ, но и това ще мине. Сигурно доста сме пели. Joy Но си изкарахме чудесно. Започвам да планирам есенно-зимния период Joy Първо обаче трябва да преминем през финансовия шок със студентката, че пак се започна пазаруване на бои, платна и подобни. Скъсват ги от рисуване. Днес я чакам да си дойде, за да ходим да гласуваме дружно в неделя.

Фло, как е девойката в новото училище? За малката сладурка разбрахме, че е добре. Дано и голямата да намери добра среда и да се адаптира бързо.

dafinov list, време е вече да си видим, че Дефилето на младото вино наближава. Една година ще стане и само се каним да се срещнем.

Поздрави от мен и приятни почивни дни. Поне при нас обещават да е слънчево и топло.

# 680
  • Мнения: 22 497
Дунди, знаех си че трябва да вземем две стаи. Дано дивана не е чак толкова зле.
Халатите за целия престой ли се взимат или ден по ден?

# 681
  • Пловдив
  • Мнения: 9 742
Дунди, знаех си че трябва да вземем две стаи. Дано дивана не е чак толкова зле.
Халатите за целия престой ли се взимат или ден по ден?

Всяка смяна на халат се заплаща.
Винаги можете да поискате да ви сменят помещенията
Не вярвам да е чак толкова натоварено в момента.

# 682
  • София
  • Мнения: 8 436
Привет, прекрасни!
Гимназистката вече ходи на училище, след като администрацията й удължи ваканцията с десетина дни. Тръгна много притеснена , а се върна весела, обнадеждена, доволна, че момичетата веднага са дошли при нея, запознали са се, приели са я в групата. За сега не контактуват с момчетата. Надявам се скоро и това да се случи. Simple Smile
Малкото чаве за сега е освободено от немски, защото децата са на нейното ниво от втори клас. В това време учи български. За 3 седмици има страхотен напредък. Вече чете без да се запъва и пише доста бързо. Сега иска да се научи да пише красиво като мама и баба. Дете естетче!
Гаджето полека лека се подобрява. Ходи на мануална терапия. Прави разни упражнения.
СЕТИ БЕТИ, ще се справи първолачето с ченгелите, когато ги включи в букви.
ДУНДИ, изненадах се колко много пари отиват за тетрадки, помагала и разни други пособия. Цяло състояние. Успешна година на студентката. И момичетата от софийската група не успяхме да се срещнем. Дали ще има циганско лято?
ESENTIALL, добре да си починете, да заредите батериите. После ще разказваш.
Прекрасни, надявам се по-често да се явявам пред строя.
От мен прегръдки и целувки! HugKissing Heart
Отивам да си прибера внучката от училище.

# 683
  • Мнения: 2 419
Кафето може и без захар,
но без усмивка - горчи...
Добро усмихнато утро.. ☕💐☕!

"Не позволявайте на часовника, календара и новините да замъглят факта, че всяка секунда от живота е чудо и мистерия."
Хърбърт Уелс
Есента пристигна. Окончателното ѝ присъствие е обещание за уют. А сега да отпием първата глътка кафе и да се потопим в новия месец, новия ден..


Радвам се, че писахте - темата направо беше замряла. При мен нищо ново - работа, днес домакинстване. Времето е прекрасно и се възползвам от това.
Дунди - трябва да се чуем и не само на Дефилето да се виждаме Smile.
Хубав ден на всички!

# 684
  • Мнения: 2 199
Добро утро, аз също се радвам, че се раздвижи темата.
При нас няма нищо ново, в търсене съм на работа в момента, пускам св-та, звънят за интервюта, обаче като кажа че имам дете на 3г и някак си рязко се променя разговора Grinning Confused
Обмислям някакви идеи за преквалификация, сякаш вътрешно много искам, но нещо ме спира мисълта за страх от провал... Имам малко време да помисля, за да реагирам в сроковете..

Дребчето е на градина, в първите дни ходеше с усмивка и желание, имат обаче много плачещи деца и тя започна да ми казва, че не иска да ходи защото много плачели "малките" (така ги определя тя 😂), по цял ден и тя не искала там... Не плаче, обаче непрекъснато сутрин казва, че не иска да тръгва, искала вкъщи
Смяхме се предните дни, казвам й че трябва да ходим на работа за парички и тя милата отиде и ми носи нейната касичка и вика ето имаме парички Heart та такива емоции, изживяват си го децата
Общо взето май е това при нас
Дунди, ако решите нещо за среща обадете ми се, ще мога да се включа, ако ММ не е наряд Blush
Хубава неделя от нас Heart Eyes

# 685
  • Мнения: 885
Здравейте, момичета!
Мис Ю, поздрави от най-хубавото място, което и аз заобичах! И не се отказвай от преквалификация! Аз също карах следдипломна квалификация, защото беше трудно са си намеря работа само с първата специалност.
Започнахме учебната година с голямо желание, както винаги, имам нови ученици, нови колеги, интересно е. Сега проверявам входни нива. Това вече не ми е интересно, но се налага.
До скоро, момичета!

# 686
  • Мнения: 22 497
Мис Ю, успех в намирането на работа.

Аз в нашия град търсих една година нещо по добро, но накрая успях.

Пристигнахме в Боровец. Апартамента е стар, неремонтшран, но на децата много им хареса.
Студено е, поне за нас.
Пътя е в ремонт и е страхотна кал. Или с гумени ботуши или с кола може да се излезе, защото днес цял ден вали.
Басейна не работи до 5ти септември.
Simple Smile

# 687
  • Мнения: 2 419
Добро утро...
Не закъсня нито дъжда, нито утрото.
Не закъснях нито със събуждането, нито с кафето.
Неделя - прекрасности навреме!
"Не позволявайте на часовника, календара и новините да замъглят факта, че всяка секунда от живота е чудо и мистерия."
Хърбърт Уелс

Последна редакция: нд, 02 окт 2022, 08:28 от dafinov list

# 688
  • Мнения: 2 199
Добро утроо и успешна седмица! ❤️

# 689
  • Пловдив
  • Мнения: 9 742
Добро утро и от мен.
Рано рано се ядосах на един куриер на спиди, та седмицата ми започва нервно.
сега да си изпия кафето, пък после ще видим. Stuck Out Tongue Winking Eye

Essentiall, най-вероятно ремонтират пистата. На влизане от главния път към хотела винаги е кално. Там е краят на едната писта и началото на другата. Не знам как се случваат нещата през зимата, за да няма инциденти със скиори. Ако пък ремонтират главния път, е чудесно, че пролетта беше дупка до дупка. И да, Олим отдавна плаче за ремонт и подновяване на мебелите.
Без отопление на басейна със сигурност щеше да е студено.

Приятна седмица на всички. Тук поне времето е хубаво и вчерашният вятър е утихнал.

Общи условия

Активация на акаунт