Има ли билкови хапчета от което сте доволни за високо кръвно

  • 3 438
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Здравейте момичета, има ли някакви билкови таблетки за високо кръвно от които сте доволни? Питам за профилактика Simple Smile

# 1
  • Мнения: 4 662
Профилактика?! Ако инцидентно се вдига и е пълен човек пробвайте с диета( относително казано диета- тип средиземноморска- риба, зеленчуци, плодове,ядки, пълнозърнести, бобови), повечко движение, намалете стреса, солта,алкохола , спрете цигарите.
Ако е постоянно високо( измервайте сутрин и вечер след 5 мин в покой няколко поредни дни)без преглед и хапчета няма как да го регулирате.

Последна редакция: пт, 06 авг 2021, 20:40 от ccvet

# 2
  • Мнения: 18 879
Мента, глог и валериана, валидол?

# 3
  • Мнения: X
Канелата сваля, но профилактика на високо кръвно няма. То е симптом на нещо, така че ако вдигате редовно отидете на лекар.

# 4
  • Мнения: 22 867
Колежка пиеше ХИПЕРТИН УНИ на д-р Тошков и беше доволна. Казваше, че и изчезва сърцебиенето и не вдига кръвно. Не знам пдробности, т.е. какви са били причините за кръвното налягане. Помня, как си слагаше ръката на гърдите и казваше:"ох, пак ми се раздумка сърцето". Твърдеше, че с и след таблетките това изчезвало. Не стоях много на тая работа, не знам всъщност излекувала ли се е или просто поддържат таблетките.
Аз също съм пила негови хапчета, но за жлъчка. Пиех ги два-три месеца, прекъсвах, след време или като усетех, че имам някакъв дискомфорт, пак ги взимах и се чувствах добре. От години не съм ги пила, имам всъщност жлъчна дискенезия като диагноза, без камъни и засега без особени прояви.
И за атопията или алергия (не успяха да сложат точна диагноза) на лабрадора си съм  давала негови таблетки три вида - за кожата, черен дроб и май лактобацулус беше третото. Това препоръчано от него в кореспонденция. Факт, че животинката изкара лятото без проблеми (имаше страхотно чесане иначе), но пък беше трудно даването на таблетките, по 6 три пъти на ден, та повече не ги купувах, използвах кремове за мазане.
Добре е все пак да се знае причината за високото кръвно, ако го има и тогава да се търсят лекарства/билки за него.

# 5
  • Мнения: 18 879
А какви са точно хапчетата за алергия, подходящи за куче? Помниш ли?

# 6
  • Мнения: 2 039
Високото кръвно е сериозен проблем.Не става с профилактика/профилактика е да предотвратиш нещо/.Посъвенвайте се с лекар-ще ви насначи изследвания,и като се установи причината ще се лекувате.

# 7
  • Мнения: 22 867
Като профилактика - здрвословен начин на живот, храна, спорт, но това при липса на някакъв здравословен проблем, причина за появата на високо кръвно. Ако има такъв, вече с лекар трябва да се обсъди.

# 8
  • Мнения: 15 459
Сестра ми не беше постоянно с високо кръвно, но от време на време го вдигаше. Най-често в периодите на силен стрес в работата се случваше да вдигне кръвното за 3 - 4 дни. Започна да пие Пикногенол превантивно и каза, че се чувства по-добре в по-натоварените работни дни. Взимаше от този на NOW

https://-spam296-/bg-product-details-532.html

# 9
  • Мнения: 1
Здравейте момичета, има ли някакви билкови таблетки за високо кръвно от които сте доволни? Питам за профилактика Simple Smile

Аз бях с високо кръвно преди години и въпреки изследванията и думите на докторката, че ще трябва да си пия хапчетата цял живот, всъщност още на момента включих една комбинация от хранителни добавки за здравето, чрез която прочистих токсини, регулирах нивата на холестерола и всичко си дойде на мястото. Хапчетата ги пих 3-4 месеца, но тази комбинация я продължавам и до ден днешен. Вече 3 години и няколко месеца ги пия, кръвното ми е абсолютно нормално и нямам намерение да спра тези добавки докато съм жив, защото знам какви ползи ми носят а в същото време нямат вредно действие.

Комплекта можете да го видите в сайта
a l o e v e r a b g . n e t
Препишете го, защото не ми дава да го постна като линк

Общи условия

Активация на акаунт