Ще гласувате ли утре за президент

  • 1 354
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Германия
  • Мнения: 8 100
Нц!
Далеч, а и за мен президентският пост има само представителна роля, няма кой знае колко правомощия  да се намесва в политиката на правителството.

# 16
  • Мнения: 4 399
Не. Има къде, не ми е невъзможно, но дори не знам кои са кандидатите. Знам само че Премянов и Волен Сидеров са се кандидатирали, а не бих гласувала за нито един от тях.

# 17
  • Мнения: 2 257
Преди месец си изгърмяха патроните, разкарвайки ме до посолството за глупави паспорти. Наново да бия път заради тях - няма да стане. Като измислят - не е толкова сложно, начин да улесняват гласоподавателите си, във всеки един смисъл - може и да гласувам.

# 18
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Да.

# 19
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Не. От както сме в Канада не гласувам. Консулството ми е далече и няма как да се замъкна до там сама, а мъж ми не мога да го мръдна от вкъщи по такъв повод (не е гласувал никога през живота си).

# 20
  • Мнения: 3 423
Ако беше по пощата, щях да гласувам.
Сега не. Пък и не вярвам, че бъдещият
президент ще ратува за благото на нацията.
Всички са маскари, лакомници, безхаберници.
Не им вярвам.

# 21
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Не Naughty и в Прага да бях пак нямаше да гласувам защото няма просто за кой всичките са измамници .. Crossing Arms
Другата причина е, че в посолството се държат адски зле, нахално и те карат да се чувстваш като отрепка .
Там няма да припаря повече.

# 22
  • Мнения: 253
Гласувах да!
Макар че не живея в в Бг от 12 години, не ми е безралично какво става със страната.
Искам Дай Боже един ден децата ми да се гордеят че са българи.

# 23
  • Мнения: 464
не, не гласувах!

# 24
  • Мнения: 98
Гласувах,ама какво от това....другата седмица ще трябва пак... Confused

# 25
# 26
  • Мнения: 1 366
Да, гласувахме! Жалко, че българите в България не осъзнават важността на използването на това единствено демократично право... Жалко, колко тъжно ...

# 27
  • Мнения: 1 909
За съжаление много късно разбрах, че са открили секция в Марсилия и не гласувах, но мисля за втория кръг да направя всичко възможно и да отида. И аз се възмущавам от българските политици, особено от тези десните, ама заради отегчението, което е настанало пак Сидеров набра точки... Sad

# 28
  • Мнения: 235
Да, гласувах.
Тъжно е, че нямаше реална алтернатива,  но в неделя отново ще гласувам.
Докато имам български паспорт, никога няма да ми бъде безразлично какво става в България. Колкото и далеч да живея.

# 29
  • Мнения: 7 803
не, няма секция в залцбург, като миналите избори  Tired

Общи условия

Активация на акаунт