ОКТОМВРИ не е толкова далече, скоро ще се гушнем с малкото човече! - тема 12

  • 32 349
  • 752
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 266
sunshine, и аз съм в Селена. Аз там си се следя при д-р Светлана Петрова и там ще раждам трети път, може да се повтарям-извинявам се 🙄 Тези, които ще раждам секцио в Селена може да споделим датите, ако се засечем ще е супер. Все пак 9 месеца сме споделяли страхове и радости 😊

# 76
  • Мнения: 261
Относно раждането - аз съм се спряла на Токуда при д-р Атанасова. А и бебка, като изостава, беше по-добре на място с добра неонатология.

За мамите, които не са видяли - има 20% на всичко за бебенца в Айко, аз мисля да взема шишета от там сега.

# 77
  • Мнения: 1 038
Много се извинявам,че рязко сменям темата,но малко съм притеснена.От 3-4 дни почти не усещам беба Sad ако я усетя ще е 1-2 пъти на ден и то като къркорене на червата,а преди си беше доста активна.На някоя случвало ли й се,сега съм в 27 седмица

# 78
  • Мнения: 704
sunshine, и аз съм в Селена. Аз там си се следя при д-р Светлана Петрова и там ще раждам трети път, може да се повтарям-извинявам се 🙄 Тези, които ще раждам секцио в Селена може да споделим датите, ако се засечем ще е супер. Все пак 9 месеца сме споделяли страхове и радости 😊

Ами за сега мисля нормално, дай боже всичко да е ок.
Имах отзиви за Топалова, но разбрах че не е много ок тя.
За Ставрев, не е говорил много, иначе знам че е добър доста.
Мисля си за Минев и Матев, те са доста заети по принцип, и се занимават с инвитро процедурите, но не знам.


Jirafche, и аз съм имала дни в който почти не усещам нищо, но пък след това имаше дни в който не спира.
Ако толкова много те притеснява отивай на преглед.
В 27гс би трябвало да се усеща доста отчетливо, пробвай да я побутнещ оттук оттам, дали ще ти отговори до 2-4 мин по принцип и те връщат отговор.
Споко, сега като си втълпиш тази мисъл и то се притеснява и още повече няма да се движи, може би и ти самата си стресирана и за това тяка се отразява.

# 79
  • Мнения: 261
Много се извинявам,че рязко сменям темата,но малко съм притеснена.От 3-4 дни почти не усещам беба Sad ако я усетя ще е 1-2 пъти на ден и то като къркорене на червата,а преди си беше доста активна.На някоя случвало ли й се,сега съм в 27 седмица

На мен ми се случи 1 ден в 30г.с. - ходих до спешното и ми казаха, че е седалищно с крака към влагалището и там има много по-слаба чувствителност. Посъветваха ме да си “раздрусам” корема на страни няколко пъти (хващаш с две ръце от всяка страна и го местиш малко по-силничко на ляво и на дясно) и да ям шоколад. Ако е много нетипично поведение, винаги е по-добре да идеш на лекар, макар много рядко промяната в движенията може да е спешно състояние.

# 80
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 178
Аз ще съм в Шейново,защото Вецев е там.
За "размърдване"на бебето ползвам портокалов сок-2-3 глътки и почти веднага реагира.

# 81
  • Мнения: 1 038
От 3 дни пробвам всичко-сладко,кафе,шоколад,почуквах си корема и нищо.По принцип като легна по груб или на дясно е фурия,ще излезе някой крак,сега я няма никаква.Звъннах на доктора все пак,страх ме е да не се е заплела в срастването,което имам Sad сега ще ходя при негова заместничка да ме види.Др Вецев е в отпуск,добре,че не знаех,иначе може би нямаше да му звънна.Изключително неудобно  ми е да му звъня,когато нямаюе уговорка.

# 82
  • Мнения: 381
При мен доста често се случваше да не усещам , но беше седалищно разположено . Когато легна обикновено надясно и започва да ме рита усилено , предполагам , че не му е удобно. Също така леко побутвам корема и то ми отговаря.
Да не говорим , че се е случвало да съм на преглед и АГ да го вижда, че се движи , а аз да не усещам нищо, ама съвсем нищо.
Но винаги е по-добре да отидеш на преглед , ако ще бъдеш по-спокойна.

# 83
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 178
Да,до 16.08 почива.Стискам ти палци,всичко ще е наред Sparkling Heart

# 84
  • Мнения: 410
Жирафче, да не би да се е завъртяла?
Аз когато усетя, че не е много активен пия 1-2 чаши студена вода, полудява направо.
Но за твое успокоение, отиди на преглед.
Всичко ще е наред, сигурна съм. 🌷

# 85
  • Мнения: 704
Жирафче, да не би да се е завъртяла?
Аз когато усетя, че не е много активен пия 1-2 чаши студена вода, полудява направо.
Но за твое успокоение, отиди на преглед.
Всичко ще е наред, сигурна съм. 🌷

И аз си мисля, че може би е се завъртяло и за това, но все пак jirafche, посети си доки най-добре, само спокойно💕
Според мен си се наплашила защото са ти казали че е с овъртяна пъпна връв и от там, можеше и да не ти го кажат примерно, да не го мислиш.

# 86
  • Мнения: 398
sunshine, и аз съм в Селена. Аз там си се следя при д-р Светлана Петрова и там ще раждам трети път, може да се повтарям-извинявам се 🙄 Тези, които ще раждам секцио в Селена може да споделим датите, ако се засечем ще е супер. Все пак 9 месеца сме споделяли страхове и радости 😊
Аз съм за ще напиша моята дата , като по-наближи  и ще се радвам да се засечем .
Днес се прибрахме от почивка от Студенец ( бяхме с каравана ) доста добре си прекарахме , но днес цял ден почти спим с Благо , нещо май пак започна вълната с постоянното спане 😀
Момичета имате ли.сърцебиене и как го борите ?

# 87
  • Мнения: 704
sunshine, и аз съм в Селена. Аз там си се следя при д-р Светлана Петрова и там ще раждам трети път, може да се повтарям-извинявам се 🙄 Тези, които ще раждам секцио в Селена може да споделим датите, ако се засечем ще е супер. Все пак 9 месеца сме споделяли страхове и радости 😊
Аз съм за ще напиша моята дата , като по-наближи  и ще се радвам да се засечем .
Днес се прибрахме от почивка от Студенец ( бяхме с каравана ) доста добре си прекарахме , но днес цял ден почти спим с Благо , нещо май пак започна вълната с постоянното спане 😀
Момичета имате ли.сърцебиене и как го борите ?

Даа, доста често особено като върша домакинска работа, ускорен пулс и пада кръвното, доки ми каза че е от жегите.
Ами пия вода.

# 88
  • Мнения: 700
Жирафче, кажи после какво е станало 😒
Дано всичко да е наред 🍀

# 89
  • Мнения: 43
Аз също ще раждам в Селена. Надявам се да се срещнем с някоя мама там. Моя термин е 13.10 като за сега няма индикации за секцио, но ще видим. Иначе аз се следя при д-р Матев и съм много доволна от него. Спокойно ми обяснява и разяснява по етапно каквото ме притеснява. Не преекспонира и не говори празни приказки, както ми се случва с д-р по здравна каса. Имам му голямо доверие.

Общи условия

Активация на акаунт