Керем Бюрсин в "Почукай на вратата ми" (тема 98) 🍑

  • 29 140
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 241
В очакване на фрага Wink

# 16
  • Мнения: 2 130
Само БлагаВест е писала тази статия. Тя ги говореше тези неща 😆 Бъзикам се, но как хората могат дс знаят за плановете и мислите на други хора, ако не са го казали някъде?

Отделно - събота е, сипвайте си по 1-2-5...и не мислете за финала. Знам, че е лесно да се каже, но аз го приемам така - появата на този сериал, на Ханде и Керем и на присъствието ми тук, ме обогати. Дали от обща култура, дали от друга страна, всичко това ми донесе плюсове на мен. И както каза единият от моите плюсове, тук се срещнахме толкова различни шматки, че може само да се радваме 😉
Не изпадам в такива приказки често, но аз вече съм на ниво 2 😆

# 17
  • Мнения: 5 563
Благодаря за темата, записвам се да следя какво пишете! 💓

# 18
  • Мнения: 519
Здравейте , романтични момичета !☺❤🍹



Flowers Hibiscus С благодарност и признателност към Марги, Магия, Налбантова и вълшебните феи сътворили новата ни красива къщичка !Благодаря на Алекс , Али за преводите; и на всички момичета споделящи информация,снимки, клипчета в темата , за да бъде по-пъстра и цветна !❤ Сериалът ни поднесе много емоции, красота , вълнение и ние с наслада и удоволствие чакаме всеки следващ епизод. И така 47 еп. завърши пред олтара...Като заслужена награда за дългия път на двамата влюбени. Бялата роза е  и от мен ☺ ❤ /  от Миси разбира се беше песента/









Flowers Hibiscus Водя ви Керем и неговите баба и дядо.









Flowers Hibiscus Ханде и Керем винаги се отнасят с внимание към своите почитатели.







Посланието на Керем..интересен подпис







Flowers Hibiscus Очите и погледът на Керем



Flowers Hibiscus Сцената с Еда, когато ревнуваше



Момичета , да ни е честита новата 98 тема и нека я изпишем с удоволствие и положителна нагласа, въпреки че краят на приказката наближава, но тогава е най- красиво. Сълзите ми ще са по-скоро от радост и вълнение ,  отколкото , че финала е близо.  Всяка приказка си има начало и край.  Нашият край е много щастлив! Желая ви приятна съботна вечер в очакване на новия фраг  !❤

Последна редакция: нд, 08 авг 2021, 06:34 от akvamarin007

# 19
  • София
  • Мнения: 5 740
Много се радвам, че нашето момче става все по-харесван и ценен в Турция. Ще им дойде акълът на комшиите! Wink


# 20
  • Мнения: 10 241
Ето го и фрага ;

# 21
  • Мнения: 9 530
Добра вечер момичета Heart Eyes
Налбантова Hug и другарки Hug мерси за новия ни дом Heart Flowers Four Leaf Clover

При мен мамата изглежда различно Thinking

# 22
  • Мнения: 3 253
Приемате ли ”нови”? Animal Hatching Chick

Налбантова, благодаря ти много за съдействието, проявеното търпение ... за всичко Purple Heart Вкарала си и собствен почерк:) Вместо пердета, за разнообразие
Скрит текст:





Благодарности на Магия за гифчетата, на Бро за шапката и идеята за самата тема - танцуващи Еда и Серкан.

Гости, не ги проверявам линковете, признавам. Хубаво е, че сподели.

Фили и Гугутка не ги разбрах. Може би ползвате настолна версия, а понеже линка е за мобилна...

# 23
  • Мнения: 231
Благодяря за новата къщичка! Благодаря ви на всички, че правите темата толкова приятно място!😍❤

И на мен ми става тъжно като виждам, че краят на приказката дойде, но всяко нещо с начало има край. Дано краят на Еда и Серкан е добър, защото вече преживяха достатъчно раздели и проблеми.
Пожелавам на Ханде и Керем щастие, където и да са те, в Турция, САЩ или на Малдивите за още една почивка! Важното е да са щастливи заедно и да си починат, защото определено го заслужават!

# 24
  • София
  • Мнения: 5 740
Марги, добре дошла отново! Много ми харесва новият аватар - чуден е. Simple Smile

Преди малко си гледах някакви неща в Ютуб и ми изскочи тийзърът за сезон две. “Очаквайте скоро… втори сезон… на ‘Почукай на вратата ми’… от 9-ти юни, 20 часа, по Фокс ТВ…” Ех, как лети времето! Преди два месеца с трепет очаквахме втория сезон, сега очакваме финала след месец, живот и здраве. Дано оставащите 5 епизода са много хубави! Heart Eyes

# 25
# 26
  • София
  • Мнения: 5 740
Али, благодаря! Това наистина беше експресен превод. Нямам никакви съмнения кого ще избере Серкан. Еда, табики. Асла, ама асла да избере работата пред нея. Сигурна съм в нашия робот. Сигурна съм, че повече няма да огорчава Еда. Hug

# 27
  • Мнения: 1 558
Здравейте момичета, ❤️🍒
Благодаря Ви за новата тема, чудесна е Simple Smile
Имаме и фраг, Simple Smile
Прекрасна вечер, Дами 🥂

# 28
  • Мнения: 2 130
Това, което е с хотела, ми напомня на една серия на Касъл. Главната беше пратена с един в един хотел, който изпитваше симпатия и Касъл.. Типична Еда 😆Обаче, последната сцена ме зачуди. Серкан е разбрал за фалита и не се ли съгласи на условията на Дениз, няма да изплуват. Така си го мисля само де. След това са сцените в хотела, вечерята... Айше вече не ни задълбава в драми, не е като историята с родителите на Еда, затова си мисля, че не е кой знае какво.

Ей тази усмивка е... Повод да мина на ниво 4 😆 Много е хубава, мамк* му..



Промяната не е в моя полза, за други е 😆  Сезонът мина, обясних ти 🥴

# 29
  • Мнения: 5 091
Добре, че е фрагът, за да се разсея от мисли за финала.
За какъв избор изобщо говорим? Дотам ли стигнахме, Дениз да спасява фирмата. Нещо не съм очарована от вторият фраг. Stuck Out Tongue Closed Eyes

Не съм виждала снимките и ги поствам. Simple Smile


Общи условия

Активация на акаунт