Керем Бюрсин в "Почукай на вратата ми" (тема 98) 🍑

  • 29 216
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 341
Фили, на мен също Ямур ми е симпатична. Дори когато беше блондинка и леко фъфлеше Joy

# 691
  • Мнения: 10 483
Инфо:
Според съобщения в пресата, Disney+ ще бъде официално наличен в Турция през 2022 г. и ще има споразумение с Керем Бюрсин да участва в първата оригинална турска работа на компанията, която ще бъде продуцирана от MF Yapım.

Скрит текст:

# 692
  • Мнения: 1 248

Аз пък харесвам Ягмур , тя също е много красива . Каквото и да е имало между тях , както и да е свършило , ние никога няма да разберем , а и няма значение .

        Аз също харесвам Ягмур... Макар че няма очарованието и грацията на Ханде, фактът, че е била с Керем за известно време, говори, че все пак е имала някакви качества, които да са го пленили, макар и за кратко... А знаем, че Керем по принцип търси стойностни хора около себе си, предвид философията, която споделя и изповядва... Казват, че причина за раздялата е претенциозността на Ягмур, но ... хората се срещат, а се случва и да се разделят.. .Затова не го приемам като голяма драма, защото явно не това е бил късметът на Керем за жена, която да стои до него... Очевидно е, че съдбата е имала друго намерение, например да го срещне в по-късни и осъзнати години с Ханде...

П.П. Между другото в момента Ягмур също участва в един сериал, който не е никак лош, макар и с до болка изтъркан сюжет за фалшив брак... Това да ви напомня някой друг сериал?!...  А сериалът, в който участва Ягмур в момента, е ....
Скрит текст:
Сердечная рана / Kalp Yarasi

Последна редакция: пн, 16 авг 2021, 14:32 от mury9

# 693
  • Мнения: 828
Това актуална снимка на Керем ли е от Бодрум или фенски колаж

# 694
  • Мнения: 10 483
От 2019 г. е снимката на Керем, но се надяваме на актуална Wink


Това актуална снимка на Керем ли е от Бодрум или фенски колаж

# 695
  • Мнения: 828
Благодаря за бързия отговор

# 696
  • Мнения: 583
Нов пост от Ханде!😍🔥🔥🔥



И коментарът на Гамзе. Сега очакваме и Керем да се отчете!🤪

# 697
  • София
  • Мнения: 13 717
Феновете питат, кой е мъжът направил снимката на Бамби. Ако това не е Керем, на кого позира Ханде.

# 698
  • Мнения: 12 009
Е, нали на приятелката и половина е там, може да е той ... или нЕкой случаен...като Керем Бурсин да кажем Rolling Eyes

# 699
  • Мнения: 10 483
Wink

P.S.  Не знам кой е направил снимката, но фотоапаратът е на Керем .... Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: пн, 16 авг 2021, 15:10 от mi_si

# 700
  • София
  • Мнения: 13 717
Ключът от сърцето на Ханде е на обецата й. Сигурно Керем вечер го откача и така има достъп до леглото.      

Последна редакция: пн, 16 авг 2021, 15:36 от БлагаВест

# 701
  • Мнения: 12 009
Ханде ще е взела назаем апарата на севгилото, а пък той да не губи време да го търси когато си събира багажа

# 702
  • Мнения: 10 483
След Ханде е ред и на Керем да се разпише .... Wink ..... от Бодрум

# 703
# 704
  • Мнения: 3 341
Ех, къде е на Гости мишока...

Общи условия

Активация на акаунт