Фотоепилатори – въпроси и отговори – № 4

  • 73 821
  • 845
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 22 924
Излизат с търсачката някакви, ето първия:

https://bg-mam.ma/p/1358888/44648439

# 616
  • Мнения: 76
Здравейте, въпрос към използващите Браун, ползвате ли приложение за следене на процедурите и какво?

# 617
  • Мнения: 61
Здравейте! Бях питала преди седмица-две,но не получих отговор. Въпросът ми е мога ли спокойно да минавам зоната около скулите? Надявам се на отговор 🍀😊

# 618
  • Мнения: 825
Добър вечер! До сега четох за фоточувствителната кожа. Пия витамини един от които е Омега 3. За него пишеше,че кожата става фоточувствителна. Опасно ли е,ако ползвам фотоепилатора?? Много се притеснявам.

Аз пия витамини вече цяла година с почивки,но от м.06 ползвам Ph.Lumea и съм изумена от резултатите.Нямам никакви дерматологични проблеми,а пък ефекта от процедурите ме порази в най-добрия смисъл.
Кожата ми е много светла и нежна,но космите ми бяха тъмни и много твърди.Сега просто в повечето зони не мога да се позная-мека и гладка.
Не се притеснявайте ! Успех! Simple Smile

# 619
  • Мнения: 1 651
IKirova, мисля че в упътването пишеше, че може да се ползва за всички зони под носа или нещо такова. Скулите са близо до очите , та аз сякаш не бих рискувала.

Иначе аз не ползвам никакво приложение. В началото първите няколко месеца щраках строго през две седмици и след това разредих на веднъж месечно.

# 620
  • София
  • Мнения: 639
Ползвах тяхното официалнл Lumea IPL, но не съм много доволна, ако пропуснеш или закъснееш за някоя процедура тотално се обърква приложението.
Здравейте, въпрос към използващите Браун, ползвате ли приложение за следене на процедурите и какво?

# 621
  • Мнения: 739
Момичета, може ли да се използва фотоепилатора докато кърмиш? Поръчах на Браун PL5347 и тези дни ще ми го доставят, но мисля да започна след 2 месеца с процедурите. Все още кърмя и се чудя дали, ще е проблем това. 🤔

# 622
  • Мнения: 76
Момичета, може ли да се използва фотоепилатора докато кърмиш? Поръчах на Браун PL5347 и тези дни ще ми го доставят, но мисля да започна след 2 месеца с процедурите. Все още кърмя и се чудя дали, ще е проблем това. 🤔


В упътването пише, че не е подходящо, както и за бременни

# 623
  • Мнения: 61
Момичета,минавате ли и бакенбардите,моите са силно изразени и затова нямам избор? И проблем ли е за очите?

# 624
  • Мнения: 22 924
Минавам ги аз.

# 625
  • Мнения: 29 388
Не съм аз, но, ако имах проблеми там, бих.

# 626
  • Мнения: 7 061
Удачно ли е използването на фотоепилатор в тия жеги и силно слънце? За лице става дума, за скритите части е ясно.

# 627
  • Мнения: 1
Здравейте! Аз имам едно малко притеснение, което бих искала да споделя. Почнах да ползвам фотоепилатор(най- хубавия модел на филипс лумеа) от 5 месеца. Преди това съм ходила и на козметик да се светя с лазер. До сега не съм забелязвала някакви нередности по тялото си от процедурите. Обаче от две три седмици насам усетих, че единствено по интимните ми части(към ануса и входа на влагалището) са излезли като малки гнойни пъпчици, които наподобяват сякаш папиломи. Не мога много с точност да го опиша и се надявам някой да се е сблъсквал с подобно образование и да знае как може да се оправи. Дали е нещо много сериозно? И дали въобще е възможно да се получи от фотоепилацията или е от нещо съвсем друго?

# 628
  • Мнения: 61
Удачно ли е използването на фотоепилатор в тия жеги и силно слънце? За лице става дума, за скритите части е ясно.
Според мен,ако не се стои много на слънце и се слага слънцезащита поне 30 фактор,няма проблем. 😊

# 629
  • Мнения: 825
Здравейте! Аз имам едно малко притеснение, което бих искала да споделя. Почнах да ползвам фотоепилатор(най- хубавия модел на филипс лумеа) от 5 месеца. Преди това съм ходила и на козметик да се светя с лазер. До сега не съм забелязвала някакви нередности по тялото си от процедурите. Обаче от две три седмици насам усетих, че единствено по интимните ми части(към ануса и входа на влагалището) са излезли като малки гнойни пъпчици, които наподобяват сякаш папиломи. Не мога много с точност да го опиша и се надявам някой да се е сблъсквал с подобно образование и да знае как може да се оправи. Дали е нещо много сериозно? И дали въобще е възможно да се получи от фотоепилацията или е от нещо съвсем друго?

Мога да те посъветвам да се намажеш с Цикатридина маз(дерматичната).Ако до 3-4 дни не се повлиявават,не изчезват или се увеличават,посети дерматолог.
Папиломите  не се образуват от фото-епилация, но за да се успокоиш,ако след Цикатридина-та няма резултат-консултация с дерматолог. Simple Smile
Успех и спокойно Flowers Hibiscus

П.С. Колкото до гнойните възпаления......за тях лечението е антибиотично,но след преглед при дерматолог.

Общи условия

Активация на акаунт