Фотоепилатори – въпроси и отговори – № 4

  • 77 440
  • 845
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 221
Да,разбирам.Аз и за кола маска съм чувала, че не препоръчват на бременни.Дано намериш правилното и щадящо решение👍🏻

Благодаря ти! Simple Smile

# 751
  • Мнения: 930
Защо само аз нямам резултати 😤 Имам вече 10 процедури на подмишници и 7 на интим и повече от половината косми си стоят. Така ме е яд, че дадох 1000лв

# 752
  • София
  • Мнения: 640
Аз си купих фотоепилатор, почнах с процедурите и забременях, та спрях. Сега кърмя и май пак не е желателно да се правят.
В книжката пише,че фотоепилатора не е тестван от бременни жени.Аз лично не бих започвала процедури по време на бременност,но това е мое мнение.

# 753
  • Мнения: 13 794
Доколкото знам, просто няма данни и не гарантират за бременни че е ок. Но и като цяло когато хормоните не са в нормалните си нива, се счита че ефектът е вероятно да е по-малък и нетраен. По време на пубертет, бременност, кърмене или при наличие на хормонални проблеми.
При бременност често и кожата е по-чувствителна и по-склонна към пигментации, та и по този повод си струва да се отложи третиране със светлина според мен...

# 754
  • Мнения: 23 433
Защо само аз нямам резултати 😤 Имам вече 10 процедури на подмишници и 7 на интим и повече от половината косми си стоят. Така ме е яд, че дадох 1000лв
Да не минаваш
на много ниска степен? Как третираш космите между процедурите?
Има такива случаи.Тук хормоните също може да имат влияние.

# 755
  • Мнения: 773
Аз съм с бри958, след четвърта процедура и нещо не виждам светлина в тунела също.Видях горе, че момичетата се колебаят и не мога да дам съвет, защото аз лично имах по-големи очаквания.Според чекинга ми дава, че мога да ползвам четвърта степен, но ми е дискомфортно и на трета действам. При някого има ли ефект на трета степен?

# 756
  • Мнения: 30 103
При бременност от самите хормони космите доста опадат.

Звездичка, да не са по-светли на цвят?

# 757
  • Мнения: 930
Защо само аз нямам резултати 😤 Имам вече 10 процедури на подмишници и 7 на интим и повече от половината косми си стоят. Така ме е яд, че дадох 1000лв
Да не минаваш
на много ниска степен? Как третираш космите между процедурите?
Има такива случаи.Тук хормоните също може да имат влияние.
На 3та или 4та, на 5та степен ме боли. Бръсна ги само. Хормоните са ми наред, скоро бях на ендокринолог

# 758
  • Мнения: 23 433
Надали сте тествали всички хормони, а и те са много коварни-менят се с часове дори и изследванията да просто ориентировъчни.Светли косми също  са проблем, да.

# 759
  • Мнения: 12
Вие ползвате ли уреда пред огледалото за подмишниците например и дразни ли ви очите, ако гледате към него? И как се справяте със задната част на бедрото? Също така да попитам ползвате ли крем след процедурите?

# 760
  • Мнения: 1 166
Аз съм с бри958, след четвърта процедура и нещо не виждам светлина в тунела също.Видях горе, че момичетата се колебаят и не мога да дам съвет, защото аз лично имах по-големи очаквания.Според чекинга ми дава, че мога да ползвам четвърта степен, но ми е дискомфортно и на трета действам. При някого има ли ефект на трета степен?

Най-добър ефект има при тъмни косми и бяла кожа, аз съм с тъмна кожа и на ръцете само станаха тънки като влясинки, на интима почти ги няма, подмишниците са идеално гладки, но на краката не стана. Там също съм тъмна и косъмчетата светли и няма голям ефект. Но аз и само за подмишниците бих дала отново тези пари-толкова години се мъча с кола маски и бръсначки. Първите процедури правих на 4та степен, сега на 3та. След още 4 процедури ще има ефект, не се отказвайте! 🙂

# 761
  • До морето...
  • Мнения: 271
Явно наистина като всяко нещо,и фотоепилацията е до човек.Аз съм начинаеща още.Направих вчера първата процедура на цяло тяло.Докато святках си затварях очите и нищо не усещах от светлината.Случи се няколко пъти да забравя да ги затворя,че се разсеях и не ми беше много дискомфортно.Мишниците ги минах пред огледалото.Задната част на бедрата наистина ме затрудниха повече,но се справих.Цяло тяло плюс лице минах на 4-та степен.Единствено подбедриците на 5-та,защото там 4-та почти не я усетих.🙂

# 762
  • Мнения: 773
Благодаря ти Holly21! Няма да се отказвам, забелязвам, че по бавно растат, но са там. Ще направя още четири процедури през 2 седмици, да станат 8 и ще видим.

# 763
  • Мнения: 23 433
Аз направих 12 по мое усмотрение.

# 764
  • Мнения: 2 553
И при мен нямаше голям ефект след 4тата процедура, за това направих още няколко през 2 седмици и вече видях. Но ако спра процедурите за 1 месец, всичко се връща все едно никога не съм правила.

Общи условия

Активация на акаунт