Фотоепилатори – въпроси и отговори – № 4

  • 76 278
  • 845
  •   1
Отговори
# 735
  • Пловдив
  • Мнения: 2 405
Да, знам за белите. Но ме изненадоха Simple Smile тъжно.

# 736
  • Мнения: 29 835
Еее, ти пък. Това е хубавото, да побелеем и остареем. Не всеки има това щастие... Като го погледнеш от тази гледна точка, всичко си идва на мястото.

# 737
  • София
  • Мнения: 476
Аз вече направих 5 процедури с епилатор на Браун, и честно казано съм поразена от ефекта. Две години правих лазер и имаше ефект, но не не беше кой зане какво...пък и адски ме болеше на чувствителните зони.
Имам една чуденка, тук казвате за процедури на всеки две седмици, според инструкциите за моя епилатор, в началната фаза трябва да правя по едно третиране на седмица.  Доста съм бяла и го карам на максимална степен и се чудя дали няма някакъв риск за кожата толкова често Thinking

# 738
  • Мнения: 23 165
Браун са по друга схема.Повечето сме с Лумеа, която се ползва на 15 днив началото(6-8бр. процедури)

# 739
  • Мнения: 13 231
Аз вече направих 5 процедури с епилатор на Браун, и честно казано съм поразена от ефекта. Две години правих лазер и имаше ефект, но не не беше кой зане какво...пък и адски ме болеше на чувствителните зони.
Имам една чуденка, тук казвате за процедури на всеки две седмици, според инструкциите за моя епилатор, в началната фаза трябва да правя по едно третиране на седмица.  Доста съм бяла и го карам на максимална степен и се чудя дали няма някакъв риск за кожата толкова често Thinking
Темата в началото беше изрично за Лумеа на Филипс, не помня защо и как при някое от подновяванията се оказа с такова заглавие... Може би доста от потребителите все още я приемат че е за Лумеа и не уточняват всеки път като пишат. За тях дават първоначално да се третира на 2 седмици и после вече поддръжка по-рядко. Други марки са си задали друг интервал, не ми е съвсем ясно защо и как като уж на един принцип работят, но човек си се придържа към инструкцията на каквото си е купил и ползва.

# 740
  • Мнения: 7 988
След лятото изчаквате ли да изслетлее тена на краката?

# 741
# 742
  • Мнения: 23 165
Да, но аз ставам много тъмна и съм се горила 2 пъти с моя уред.
Ако човек е бял
и хваща
лек тен, не мисля, че в
проблем.

# 743
  • На изток от Рая
  • Мнения: 1 364
Момичета, след хиляди изчетени страници съм раздвоена.
Кой модел да си взема - BRI955 или BRI958, виждам че нямат голяма разлика - но не мога да взема окончателно решение... и двата модела стоят в кошницата ми, помагайте Simple Smile

# 744
  • Мнения: 13 231
Аз бих изчакала и да видя кой колко ще намалят покрай черния петък, че е скоро.

# 745
  • Мнения: 117
Момичета, след хиляди изчетени страници съм раздвоена.
Кой модел да си взема - BRI955 или BRI958, виждам че нямат голяма разлика - но не мога да взема окончателно решение... и двата модела стоят в кошницата ми, помагайте Simple Smile

Абсолютно пред същата дилема съм и аз, но просто ще видя дали някой от двата и кой е на по-добра цена на черния петък.

# 746
  • Мнения: 212
Някоя от вас ползвала ли е фотоепилатора през бременността? В книжките към уреда пише ли че са неподходящи за този период? Извинявам се, ако въпросът не е за тук.

# 747
  • До морето...
  • Мнения: 268
В книжката пише,че фотоепилатора не е тестван от бременни жени.Аз лично не бих започвала процедури по време на бременност,но това е мое мнение.

# 748
  • Мнения: 212
В книжката пише,че фотоепилатора не е тестван от бременни жени.Аз лично не бих започвала процедури по време на бременност,но това е мое мнение.

Ами аз от 3 години ходя на лазерна епилация, но сега се чудя как да продължа, много против съм бръсненето:/

# 749
  • До морето...
  • Мнения: 268
Да,разбирам.Аз и за кола маска съм чувала, че не препоръчват на бременни.Дано намериш правилното и щадящо решение👍🏻

Общи условия

Активация на акаунт