Фотоепилатори – въпроси и отговори – № 4

  • 73 954
  • 845
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 22 949
Няма разлика, поне не знам да има.И кога ще
е
гладка кожата, много зависи от редица фактори.

# 721
  • Мнения: 787
Благодаря, от вчера съм горд собственик на 1998. Натежа факторът да е по-лек фотоепилатора.
Някой има ли наблюдения дали си заслужава да се минава по частите на тялото, където космите са сравнително тъмни, но тънки? Знам, че има разлики от човек на човек, но все пак.

# 722
  • Мнения: 29 417
Минаваш, да. От значение е цветът на косъма. Колкото по-тъмен, толкова по-добър ефект има.

# 723
  • До морето...
  • Мнения: 266
Здравейте.Изчетох всичко ,което сте писали по темата,защото и аз тези дни мисля да си взема.Колебая се между Лумеа 1998 и bri 921,но имам въпрос. Ако взема този с една приставка за лице,която е(понеже ми трябва да я ползвам и за него),става ли тази приставка и за бикини зоната?Или да взема този 1998 с приставка и за лице и за бикини линията,ако не е удачно тази за лицето да я ползвам и за интима.Какво мислите?
Да уточня,че ще я ползвам само за бикини линията ,а не за самия триъгълник.

# 724
  • Мнения: 22 949
Аз си ползвам приставката за тяло навсякъде.

# 725
  • Мнения: 29 417
Аз си ползвам приставката за тяло навсякъде.

И аз така. Всъщност така е без приставка. Тези за тяло и интим имат допълнителни защитни стъкла.

# 726
  • Мнения: 22 949
Знам, просто не ми е нужно да
ползвам допълнителните.Първият ми уред беше само с такава за тяло.

# 727
  • До морето...
  • Мнения: 266
Благодаря ви😊

# 728
  • Мнения: 2 024
Здравейте, момичета.
Снощи попрочетох тук-там, защото вече ми писна да се минавам със самобръсначката и никога да не съм идеално гладка, а да не говорим ако отмина ден-два- чувството е все едно пипаш четина, и днес се взех Филипс Лумеа Бри956.
Минах горна устна, брадичка, подмишници, ръце, интим (пълен пакет 🤭) и до половината краката, защото ме домързя вече. Силно се надявам да има ефект. Космите са ми тъмни и дебели и надеждата ми е голяма, че ще се отърва от тях в по-голямата им част. Simple Smile

# 729
  • Мнения: 29 417
От първия път няма да видиш голям ефект. При мен беше на третата процедура. Спазвай да е през мин.2 седмици, иначе няма ефект.

# 730
  • Мнения: 2 024
От първия път няма да видиш голям ефект. При мен беше на третата процедура. Спазвай да е през мин.2 седмици, иначе няма ефект.
Да, да. Наясно съм, че резултатът ще и някога във времето, идеята е да го има въобще. 😁🤭

# 731
  • Мнения: 29 417
За не знам кой път го пиша в темата: При мен резултатът е чудесен. При това се святках често около 8 пъти, после разредих, сега по веднъж-два пъти в годината, като се присетя... На краката и под мишниците имам сигурно 2-3 косъма.....едва ли са повече.

# 732
  • Мнения: 117
Soul Free, моля се на всички богове и при мен резултатът да е такъв. 🙌 Аз съм се спряла на BRI958 или BRI955, в зависимост на кое цената е по-добра на черния петък.

# 733
  • Пловдив
  • Мнения: 2 394
Аз днес си обръснах мишниците за 5та процедура (от тези през две седмици). Имах по около 5 косъма на ръка. Дори забелязах, че имам 1-2 бели, които досега са минавали между капките Simple Smile ще ми е интересно да видя какво е положението след месец. Не мисля, че ще се наложи да ги правя нещо дотогава. По краката и триъгълника също имам голям ефект, нои при тях все още минавам през две седмици и не съм им дала времето да пораснат на повече от 2 седмици. Имам чувтвото, че никога краката ми не са били така гладки и е много по-малка занимавка. Много се радвам, че си взех фотоепилатор. Ще си дам отчет след като привършат всички процедури през 4 седмици.

# 734
  • Мнения: 29 417
На белите няма да има ефект обаче. Ще трябва да ги скубеш.

Общи условия

Активация на акаунт