Фотоепилатори – въпроси и отговори – № 4

  • 76 288
  • 845
  •   1
Отговори
# 705
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
А какво означава разликата в импулсите 250 000 и 450 000? Извинявам се ако е коментирано.
Сега гледам SC1998 с 250 000 импулса в Технополис  като оферта на деня.Мисля да изчакам до черния петък да видим тогава какви ще са офертите.Свързано ли е с времето за епилиране на краката с импулсите?

Последна редакция: нд, 23 окт 2022, 09:04 от ~lina~

# 706
  • Варна
  • Мнения: 7 147
А какво означава разликата в импулсите 250 000 и 450 000? Извинявам се ако е коментирано.
Сега гледам SC1998 с 250 000 импулса в Технополис  като оферта на деня.Мисля да изчакам до черния петък да видим тогава какви ще са офертите.Свързано ли е с времето за епилиране на краката с импулсите?
Не. Свързано е с продължителността на живот на епилатора. Но някой тук си беше играл да смята колко време приблизително са 250 000 импулса и всички задружно стигнахме до извода, че за това време или вече трябва да нямаш косми, или да се откажеш... 😂
Шегувам се... По-скоро, че за това време все нещо друго ще му се прецака на епилаторът, и едва ли ще доживее да му свършат импулсите. Един импулс = едно светване. Смятайте, ако не Ви мързи...

# 707
  • Мнения: 29 838
Смятахме, че при 1000 импулса на процедура, което дори е много, но да речем залагаме някакъв максимум, ако се прави всеки месец, ще стигнат за 20 години.

# 708
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
А някои използва ли на Браун фотоепилатор?

# 709
  • Мнения: 13 232
Смятахме, че при 1000 импулса на процедура, което дори е много, но да речем залагаме някакъв максимум, ако се прави всеки месец, ще стигнат за 20 години.
Аз след 20 години дори и да имам още косми, те ще са бели част от тях и ще ми е все тая имам ли още импулси Grinning

# 710
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Смятахме, че при 1000 импулса на процедура, което дори е много, но да речем залагаме някакъв максимум, ако се прави всеки месец, ще стигнат за 20 години.
Аз след 20 години дори и да имам още косми, те ще са бели част от тях и ще ми е все тая имам ли още импулси Grinning
Мдааа... Което ми напомня, да го включа в завещанието си Филко (фотоепилаторът ми е това)... Sweat Smile

# 711
  • Мнения: 739
А някои използва ли на Браун фотоепилатор?

Здравей, аз си закупих лятото фотоепилатор на Браун  Pro5 PL5347,  но понеже кърмя и не съм започнала процедурите. Скоро мисля да започна с процедурите и ако искаш мнение, ще пиша. Оказа се, че не е проблем по време на кърмене (консултант по кърмене ми го каза), а по-скоро от това, че може да не са се наместили добре хормоните и да няма нужния ефект след процедурите. Но реално погледнато вече доста месеци си имам менструация и мисля, че хормоните са се нормализирали при мен, та скоро, ще започна.

# 712
  • Бургас
  • Мнения: 10 356
Аз  много време се чудих дали изобщо да си купя фотоепилатор или не. Единственото, което бях решила е, че ще е Браун.
Обаче ме изненадаха и са ми купили подарък Philips lumea 9700, та дилемата ми приключи. Викам си на харизан кон няма да откажа 😁
Все още не е при мен и тъй като е купен от Германия предполагам, че няма да има информация на БГ. Дали мога да му изтегля от някъде инструкцията? Търсих в сайта на Филипс, но не можах да открия.

# 713
  • Мнения: 29 838
То няма кой знае какво да четеш. Бръснеш и светкаш. След две седмици пак.

# 714
  • София
  • Мнения: 477
А някои използва ли на Браун фотоепилатор?
Аз си купих Браун преди около месец, правих 3 процедури. Рано е още да се кажа, но ми се струва, че космите започват да растат по-бавно.

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 2 406
След първите 4 процедури после през колко време третирате кожата?

# 716
  • Мнения: 2 596
На всеки 4 седмици 8 пъти пише в книжката, като трябва да е до 4 дни преди или след насрочената дата за третиране. След това е индивидуално.

# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 2 406
Да, прочетох го в ръководството. Беше ми интересно като впечатления от личен опит.

# 718
  • Мнения: 293
Аз лятото не правя процедури, заради тена, който малко или много хващам и от октомври правя 3-4 през 2 седмици, след това разреждам по 1 на месец.

# 719
  • Мнения: 787
Покрай тази тема реших и аз да се сдобия с фотоепилатор Филипс. Знам, че през няколко страници се задават въпроси за разлика между моделите, но и аз ще попитам. Колебая се между SC1998/00 и BRI958/00. По принцип не искам фотоепилаторът да има батерия, защото навсякъде имам контакти и тази опция просто не ми е нужда, а утежнява допълнително. За BRI958/00 обаче пише "гладка кожа до 6 месеца", а за другия "до 3 месеца". Има ли разлика в мощността? Навсякъде пише колко импулса има, но никъде не виждам каква е мощността.

Общи условия

Активация на акаунт