Фотоепилатори – въпроси и отговори – № 4

  • 77 441
  • 845
  •   3
Отговори
# 690
  • Мнения: 23 433
Ако ходиш на едно и също място на лазерна или има проблем в апарата и работещия на него , или ти имаш хормонален проблем.Няма как за 5г да не изчезнат на 80%.
Аз бих спряла да ходя там.

# 691
  • Мнения: 872
Здравейте, имам питане относно цвета на кожата ми. По-тъмна е и малко се страхувам да си взема фотоепилатор. Имам процедури на лазер, страшно доволна съм, но са останали фини и малко на брой косъмчета на бедра, подмишници и интим. Ще приложа снимки ня подбедрици за мнение. С лазера съм изгаряна веднъж без последствие. И още нещо, знам, че масово тук май смятате, че евтините модели не се различават от скъпите, но ще се радвам, ако някоя има и двете и може да сравни, за мен цената не е от значение, особено, ако ще имам по-добър резултат. Много ви благодаря за отговорите предварително!

Последна редакция: пн, 17 окт 2022, 16:37 от MarilynM

# 692
  • Мнения: 23 433
Снимката е размазана и нищо не се вижда, Мерилин.
Ако питаш за Лумеа-да, начинът на работа на уреда е един и същ.Разликата в цената идва от броя импулси и екстри( приставки, безкабелна работа и тн.), а не от това как работи.Моят е модел на 8-9г., но си върши чудесна работа с две приставки.А даже първият ми, само с една, свърши по-голямата част.
За поддръжка ще ти е супер.Но знай, че някои косми никога не се махат.Няма как да се елиминират на 100% косъмчетата.Simple Smile

Последна редакция: пн, 17 окт 2022, 13:10 от ДХ3

# 693
  • Мнения: 30 103
Единични косъмчета няма как да се махнат. Ако са светли, с фотоепилатор изобщо няма да стане. Влияят се тъмните косъмчета. Аз лично съм доволна, както съм писала по-назад в темата, да не се повтарям.....

# 694
  • Мнения: 872
Мен ме притеснява не повлияването, защото почти съм сигурна, че ще се, а по-скоро цвета на кожата да не е прекалено тъмен Simple Smile

# 695
  • Мнения: 23 433
Не е тъмен ако внимаваш със степените.А ако купиш модел, който сам преценява, според вида на кожата, то има минимална опасност да стане фал.Ето моята кожа:
Скрит текст:

# 696
  • Мнения: 872
Много ти благодаря! Hug не знаех, че има такива модели, ще погледна.

# 697
  • Мнения: 206
Аз съм с такава кожа и винаги си ползвам степен 3/5 и не съм имала проблеми с изгарания и тн.
За жалост ми се налага да пия лекарства, от които кожата става фоточувствителна и спрях да се святкам от юни.. съответно вече за зимата  80% от кожуха се върна Simple Smile) Не се оплаквам де, отбелязвам само.

# 698
  • Мнения: 486
Може ли да ходя на солариум между процедурите?

# 699
  • Мнения: 23 433
Не.Поне не между тези првз 15 дни.По-натам вече зависи.

# 700
  • Мнения: 1 145
Може ли да ходя на солариум между процедурите?
Реално не, защото след процедурите е опасно, а след тях ще натрупаш тен, с който не можеш да направиш следващите….

# 701
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 263
Philips Lumea Advanced BRI922/00 здравейте , дайте мнение за този модел по-евтин е от 958 не знам дали да се хвърлям на скъпия или дали и този ще ми свърши работа?
https://www.emag.bg/fotoepilator-ipl-philips-lumea-advanced-senz … ?ref=fav_pd-title

# 702
  • Мнения: 2 596
Аз имам BRI924 от януари месец, като ги чета май са еднакви с BRI922. Използвам го само за крака, но съм доста доволна от резултата по-скоро на подбедриците. На бедрата косъмчетата са ми много тънки, все пак не спирам да се боря и с тях, дори да не са опадали голям процент, растат по-бавно, което пак си е плюс. Не мисля, че по-скъпите фотоепилатори вършат по-добра работа, просто цената им вдигат удобството за използване без кабел, повечето импулси и приставки. Кабелът е достатъчно дълъг, за да не ме ограничава в движенията.

# 703
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 263
Става ли и за лице?

# 704
  • Мнения: 2 596
Става, да. Има и приставка за лице.

Общи условия

Активация на акаунт