Какво мислите за забраната на алкохол в предизборната нощ?

  • 3 472
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
хич и не се спазва;
ела да видиш в кварталните магазини - продават си алкохол и хич и не им дреме, парАта е важна Confused
в заведенията - същото...
лющи народът пиьене и не му пука за забрани... Tired

а после що сме имали такива управници....

Абе не знам, ама впечатленията ми са от заведения в района на Изток от преди два часа.

[/quote]

а моите са от Красна поляна - цял ден...
знам ли вече, като живеят родителите на настоящия президент тук, в този квартал, може и да е с привилегии Outta Joint Outta Joint Whistling

# 16
  • София
  • Мнения: 5 828
Доколкото знам е забранена продажбата на алкохол, а не употребата, никой не ти забранява вкъщи да си пиеш  Peace

# 17
  • Мнения: 4 978
а моите са от Красна поляна - цял ден...
знам ли вече, като живеят родителите на настоящия президент тук, в този квартал, може и да е с привилегии Outta Joint Outta Joint Whistling

Забраната е от 21:00 ч., така че си изгубила цял ден в наблюдения  Wink

# 18
  • Мнения: 5 539
Абсолютна безсмислица е тази забрана! #Crazy Не мога да разбера какво точно се цели с нея. Добре, че изборите не се паднаха в деня след Димитровден Twisted Evil
Но пък са точно на мюсюлманския празник Рамазан Байрям, ах какво съвпадение! И на Капитан Андреево ще има небивало задръстване Whistling

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Хич не ги схващам тези правила. Който е решил да си прекара компанията с познати и присъствие на алкохол се е снабдил с него много преди уречения час. да не говорим, че в повечето заведения се сервира водка в чаши от чай или кафе.

# 20
  • Мнения: 25 620
Аха, и аз ги ожалих горките! Не можаха ли да изберат друга дата за избори, ами ще развалят сега празника на хората...   Tired

# 21
  • Мнения: 2 353
  Амидала, тогава каква е целта?
  А за непълнолетните смятам че трябва да е строго забранено по принцип. То сигурно е така, но едва ли спазва. Пък на мен ми взеха бирицата, нали? Crossing Arms

# 22
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Хич не ги схващам тези правила. Който е решил да си прекара компанията с познати и присъствие на алкохол се е снабдил с него много преди уречения час. да не говорим, че в повечето заведения се сервира водка в чаши от чай или кафе.
На същото мнение съм. Който е решил да си пие, ще си пие. Като не е в заведение, ще е в домашна обстановка. А и не вярвам всички заведения да спазват забраната. Като влязох да раждам преди пет години, беше събота, вечерта, 16ти юни, деня за размисъл преди парламентарните избори. Като ме откарал в болницата, мъжо отишъл до кумовете да им съобщи, че съм влязла да раждам и решили да излязат някъде да пийнат по едно-две, било е сигурно полунощ. Е, намерили са си място без проблем, така че сега едва ли да е по-различно.

# 23
  • София
  • Мнения: 5 828
 Амидала, тогава каква е целта?
  А за непълнолетните смятам че трябва да е строго забранено по принцип. То сигурно е така, но едва ли спазва. Пък на мен ми взеха бирицата, нали? Crossing Arms


Продажбата на алкохол в изборния ден е забранена със закон.
А целта е някаква мистерия  newsm78

п.п. ти що не се зареди с биричка от по-рано, аз си се заредих с винце  Laughing

# 24
  • Мнения: 634
Мисля,че е безсмислено-който иска си пие, който не иска-не-обикновено хората са решили по-рано за кой ще гласуват.Абе трябва да го има това правило,ама чак да обикалят заведения и да глобяват..

# 25
  • Мнения: 165
Toku 6to se vra6tame ot restorant,qde i pie naroda Wine Glass Drunk :cheers:nikoi ot personala ne napravi problem za alkohola nito predi nito sled 22h.za barovete i diskotekite neznam  33uu

# 26
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Абе забрана...
И да паднем и да бием, пак ще се напиееееееееееем...

# 27
  • Мнения: 3 405
Смятам, че трябва да се забрани изобщо Mr. Green

# 28
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Кое, Анджи, изборите ли? Whistling Mr. Green

# 29

Общи условия

Активация на акаунт