РУСЕнски - все така интелектуални.

  • 8 861
  • 263
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 133
аз да подшушна на вси4ки 4е Сонка имаше рожден ден в4ера(знам от сигурен таен изто4ник Mr. Green)
Сон4е 4естит рожден ден да си жива и здрава и бебо много да те слуша newsm59 nbirthday newsm67  bigdance2  Gift  ura  Party Time Tada
И от мен   newsm59 на патерица!!!!

# 16
  • Мнения: 14 133
Честит Рожден Ден на Ели , на Рени4ка!
 bdbaloni newsm59 nbirthday
Да е много здраво, усмихнато и послушно дете!
 newsm38 smile3510 happy bd
И от мен!!!!

# 17
  • Мнения: 442

ПОДАРЯВАМ - половин кутия чай за калтация на Хип + хомеопатичното лекарство за същото.
            

калтация, а? Laughing аз мога и без чай да се окалям. за децата да не говорим.
голяма си скица!  Joy

# 18
  • Мнения: 1 942
Ха ха ха верно гледай какво съм написала  Crazy

# 19
  • Мнения: 1 059
Честит Рожден Ден на Ели , на Рени4ка!
 bdbaloni newsm59 nbirthday
Да е много здраво, усмихнато и послушно дете!
 newsm38 smile3510 happy bd
и от мен

# 20
аz ходих в петък на стилисимо офф дано това да е  името и адски много ми хареса...
Това е името...любимото ми заведение и аз бях там в петък Heart Eyes Най-накрая някой от мойта кръвна група...БейбитУ го ненавижда тоя клуб

# 21
  • Мнения: 275
Да е жива и здрава малката принцеса Елия (на мама Рени)! Да слуша, но да не забравя, че е дете! Щастливо детство!  newsm38 newsm59 newsm59 newsm59

# 22
  • Русе
  • Мнения: 116
Здравейте, момичета! За първи път пиша във вашите темички, но иначе редовно ви чета. Предстои ми да ставам майка за първи път и бих ви помолила за съвет към кой педиатър да се обърна! Моля да ме извините, ако вече сте коментирали темата - ще съм задължена за вашите препоръки или за линк към стари коментари!Багодаря ви, предварително!

# 23
  • Мнения: 1 942
Здравейте, момичета! За първи път пиша във вашите темички, но иначе редовно ви чета. Предстои ми да ставам майка за първи път и бих ви помолила за съвет към кой педиатър да се обърна! Моля да ме извините, ако вече сте коментирали темата - ще съм задължена за вашите препоръки или за линк към стари коментари!Багодаря ви, предварително!

Здравей Simple Smile  Hug
А къде живееш?

# 24
  • Мнения: 276
Цитат
аz ходих в петък на стилисимо офф дано това да е  името и адски много ми хареса ама аz съм купонджия 4овек и бих отишла навсякъде,та ако има навити петък или събота
Ех от кога не съм купонясвала ама бебчо е още малък и се кърмим.rali m аз съм при Неделчева, само че кажи кой квартал си че най добре е да ти е в района тази е на Борисова.

# 25
  • Мнения: 952
Цитат
аz ходих в петък на стилисимо офф дано това да е  името и адски много ми хареса ама аz съм купонджия 4овек и бих отишла навсякъде,та ако има навити петък или събота
Ех от кога не съм купонясвала ама бебчо е още малък и се кърмим.rali m аз съм при Неделчева, само че кажи кой квартал си че най добре е да ти е в района тази е на Борисова.
а и ние сме при Неделчева, и засега съм доволна Peace

# 26
  • Мнения: 28
Здравейте! И аз а се запиша в новата тема Laughing Как сте русенки?Има ли някой онлайн да си бъбрим? Аз чак сега намерих малко време,но май не сте много активни напоследък..... Tired

# 27
  • Мнения: 14 133
Димитровден е!!!! Честит имен ден на всички  именици!!!  bouquet
Да са много здрави и щастливи!!!!

# 28
  • Русе
  • Мнения: 116
Здравейте, момичета! Честит празник на всички именици! Живея в кв."Възраждане" - близо до бл."Воден". До скоро се бях ориентирала към д-р Удева, от която съм с много добри впечатления, но нейният кабинет е в ДКЦ 2, а в частния, който е зад Халите, преглежд само срещу заплащане. Чух добри думи за д-р Калинов. Кабинетът му бил някъде около старчески дом "Възраждане". Знаете ли нещо за него?

# 29
  • Мнения: 14 133
Здравейте, момичета! Честит празник на всички именици! Живея в кв."Възраждане" - близо до бл."Воден". До скоро се бях ориентирала към д-р Удева, от която съм с много добри впечатления, но нейният кабинет е в ДКЦ 2, а в частния, който е зад Халите, преглежд само срещу заплащане. Чух добри думи за д-р Калинов. Кабинетът му бил някъде около старчески дом "Възраждане". Знаете ли нещо за него?
Здравей!!! Чувала съм добри неща и за двамата, но не мога да ти дам координати на Калинов!!! Но сигурно ще се включи някоя от мамите да ти помогне!!!

Общи условия

Активация на акаунт