Лазарет

  • 9 336
  • 231
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ани, тоя Стодал хомеопатът ли го предписа, барабар с другото люкарство??
Класически дофтор ли е?
А промяна в състоянието е възможно, някъде се случва лечебна криза, другаде веднага оздравяване... Вж  тук, ако не си чел досега за хомеопатията разни пилешки дреболии.

Пожелавам на всички бързо оздравяване!   bouquet

# 16
  • tardis
  • Мнения: 329




Грог  Grinning

и напътствия:

160 мл рома,
4 палочки корицы,
10–16 звездочек гвоздики,
2 ст. л. коричневого сахара,
чай,
лимон

Что делать:
Заварить примерно 300 г довольно крепкого чая, добавить в заварку корицу, звездочки гвоздики, коричневый сахар. Наливать в стаканы 1 часть рома (примерно 40 г) и 2 части заваренного таким образом чая.
Положить в каждый стакан по дольке лимона.

# 17
  • Мнения: 5 370
Втори ден мис е случва да вдигна кръвно.......не знам на какво се дължи.
Вчера имах и ужасяващо главоболие.
Сега ме избива неимоверно на сън....и май след малко ще си легна пак. ooooh! Tired

# 18
  • Мнения: 27 524
Снощи пих, танцувах и пях...сега с помътнена глава и леко прегракнала отивам да гласувам  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Много е уютно в лазарета, Андански, пак ша дода  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 1 629
Всички болни, бързо да оздравявате! Пилешката супичка помага, не се лъжете с тоя грог!  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 805
Може ли малко встрани от темата да се оплача от зверски зъбобол.
Същото нещастие  Confused Постоянно съм нащрек, шаря напред-назад, изтръпна ми бузата. През 5 минути се попипвам. Страх ме е да не се надуе  Sick

# 21
  • Мнения: 4 473
Ани, тоя Стодал хомеопатът ли го предписа, барабар с другото люкарство??
Класически дофтор ли е?
А промяна в състоянието е възможно, някъде се случва лечебна криза, другаде веднага оздравяване... Вж  тук, ако не си чел досега за хомеопатията разни пилешки дреболии.

Пожелавам на всички бързо оздравяване!   bouquet

Стодал-а го предписах аз Rolling Eyes. Проблем ли е да го пие? Confused Освен него, вчера дадох и ударна серия (по една таблетка през 15мин. в продължение на 2 часа) друго хомеопатично "Грип - Хил". Не знам дали е съвпадение - Гери да се е разкашляла точно сега, когато започнахме програмата с хомеопатията или кашлицата е следствие от последната?! Лекарката е класически хомеопат, да. Лошото е, че нямам неин мобилен телефон, а само стационар в офиса, на който записах час за преглед при секретарката и съответно нямам връзка Tired. Днес кашлицата като че ли има лека промяна в естеството си (дано не си внушавам само). Чакам да дойде понеделник и да осъществя връзка с лекарката.
Благодаря за сайта!  bouquet Heart Eyes

Бързо оздравяване на всички!

# 22
  • Мнения: 2 897
Аз пък днес се събудих с болки в гърлото-не кашлям и се надявам да не стигна до кашлица,че...лошо Sad yu5

strelche,Leo,стискам палци да се оправят по-бързо дечицата fingerscrossed  Hug

# 23
  • Мнения: 2 212
И аз по-миналата седмица в София от студа настинах и понеже съм синузит имаше бая гадни моменти с това неможене да дишам, запушен нос, и главоболие по цялата глава и лицево костна структура...чак зъбите ме болят, толкова е ужасно...изкупих аптеката в Студентски град, кулминацията премина за няколко дни, ама заключението ме кара вече втора седмица, още имам остатъчна хрема...Тъкмо се врънах в Петък в Пловдив и майка ми беше прихванала, ама доста по-кофти го кара - с хрема силна, кашлица, температура, главоболие ужасно, че за капак и повръщане като пи примерно нурофен... Confused Сега вече и тя върви към подобряване, дано  Praynig ама и аз гледам да не повторя, че....

Тъкмо наскоро си смятах че от около година и нещо даже не се бях разболявала изобщо, някакъв рекорд мислех че ще направя, ама не трая дълго рекорда  Mr. Green

Но тук наиситна е много приятно, браво за темичката Андич   bouquet

Бързо оздравяване на всички и наблягайте на :

# 24
  • Мнения: 7 474
Аз пък днес се събудих с болки в гърлото-не кашлям и се надявам да не стигна до кашлица,че...лошо Sad yu5

strelche,Leo,стискам палци да се оправят по-бързо дечицата fingerscrossed  Hug

Благодаря ти мила  Hug Heart Eyes и ние стискаме за теб Praynig

# 25
  • Мнения: 5 877
Всички болни, бързо да оздравявате! Пилешката супичка помага, не се лъжете с тоя грог!  Mr. Green

Ааа, Мюр, пилешка супа ядох, добрият домашен дух ми направи "Златна кокошка" и "Селска кокошка" накуп. Дали пък не се опитва да ми каже нещо?  newsm78
ама и ром да ми беше останал от вчера...

# 26
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Чайче и витамин С за болните.


Пак шА дода на визитация, гледайте да сте по-малко Mr. Green

Последна редакция: нд, 22 окт 2006, 14:32 от ДЕ ВАня

# 27
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
и аз съм към тази група Sad
чувствам се отвратително с тези възпалени очи.
Не смея да се показвам много-много навън, че хич не се чувствам комфортно...

# 28
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Аз съм здрава. Опасана с маски и противогази (да не прихвана нещо) ви нося три вида мед от изложението на мед в Пловдив - акациев, липов и от магарешки бодил. Яжте и оздравявайте!

# 29
  • Мнения: 412
Аз съм здрава. Опасана с маски и противогази (да не прихвана нещо) ви нося три вида мед от изложението на мед в Пловдив - акациев, липов и от магарешки бодил. Яжте и оздравявайте!
Въх Бу, нИдей - медът от магарешки бодил ще ги направи неконтролируеми  Laughing
Хайде оздравявайте, инак ще пусна още линкове с руска музика  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт