На пазар във Варна - тема 65

  • 35 680
  • 751
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 299
Ами, аз ходих преди 3-4 седмици и не беше кой знае колко добре зареден. Другият им магазин е в Приселци. Имат страничка във ФБ/Kipa depo/ , слагат често снимки на асортимента, можете да погледнете и ако Ви интересува нещо конкретно да ги питате.

# 61
  • In transit
  • Мнения: 11 894
Благодаря много за отговорите! Hug

Мисля си, даже съм сигурна, че черен сусам съм купувала от биомагазин.
Черен сусам и черен кимион са различни подправки.

# 62
  • Варна
  • Мнения: 384
Магазин с турски стоки има и на ул. Преслав - над турския ресторант Ориент има редица магазинчета - такова за ядки, руски Берьозка и до  нея друго, в което продават и сладко/алкохол/сладолед. Та там наскоро влязох и имаше турски чайове, булгур, подправки, баклави. Сега конкретно какви подправки имаше не мога да кажа, но да го имате предвид.

# 63
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 612
От Дрога съм купувала и черен сусам, и черен кимион на семена. На Колхозния пазар и Чаталджа има магазини с един собственик за насипни подправки, ориз, булгур, ядки, чайове и др. Мисля, че и от там съм вземала. Там има, даже доста по-голям избор от турски подправки, отколкото на др. места.
А магазин с турски стоки има и до гаражите на Колхозния пазар. Мисля, че Мигрус се казваше (има една буква разлика).

# 64
  • Варна
  • Мнения: 3 241
Препоръка за масажистка? Обичаме малко по-силов масаж, да не ме кара да си говорим много, и да е някъде в центъра/Чайка/Левски Simple Smile Спортен/рехабилитации/ имаме, за по-обикновени болежки и за релакс ми се иска да си намеря, че моята замина за чужбина.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 5 289
Изпитан и добър дерматолог?

Аз съм доволна от д-р Томов (младши).

# 66
  • Мнения: 18
Здравейте, идея къде да открия синя боя за кожени обувки, благодаря.

# 67
  • Мнения: 387
Здравейте, идея къде да открия синя боя за кожени обувки, благодаря.
Humanic

# 68
  • Мнения: 149
Аз съм доволна също от Теодора Йорданова като дерматолог. Малко е странна да, но е добър професионалист. И мъжът ми беше ходил при нея за една проблемна бенка. Преди беше в МЦ Света Ана.

# 69
  • Мнения: 8 772
На мен ми беше препоръчана за мезотерапия и филъри, но като прочетох няколко отзиви и се шашардисах. Не знам доколкото са актуални.https://bglekar.net/%D0%BC%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F-%D0%B7% … 0%BE%D0%B2%D0%B0/

# 70
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Моята препоръка за дерматолог е д-р Милена Генчева, МЦ Света Анна. https://superdoc.bg/lekar/d-r-milena-gencheva-6027
Работи с деца и НЗОК.

# 71
  • Мнения: 1 719
Д-p Генчева е прекрасен човек - мила, тактична, много подробно и търпеливо обяснява.

# 72
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Д-p Генчева е прекрасен човек - мила, тактична, много подробно и търпеливо обяснява.
Добавям и много интелигентна, умее да обясни на човешки език защо или как се е случил проблема, как смята да подходи и има поне два хода напред в главата, които споделя, си ако не се получи достатъчно добър резултат от първия път.

# 73
  • Мнения: 137
Здравейте Simple Smile
Искам да попитам дали някой е виждал рокля на лимони някъде по магазините из града? ☺️

# 74
  • Варна
  • Мнения: 1 615
Vintage House Boutique шиеха различни модели от плат на лимони, но не знам дали не се изчерпа.

Общи условия

Активация на акаунт