Ясновидки/врачки - тема 40

  • 39 372
  • 819
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 42
Може ли телефон на Ивелина?
И аз го искам - може и на лично съобщение.

# 76
  • гр. София
  • Мнения: 156
Да дам ОВ за Поли. Преди около две седмици писах за нея, че позна много добре настоящето. Ами, случи се и това, което каза за бъдещето. Срок не беше поставила, но каза скоро. И се случиха и двете неща, касаещи ситуацията - едното хубаво, другото за жалост - не. Но пак да кажа, това разчита по картите, това казва. Има още малко да се случва и то не добро за мен, така че пак ще пиша.

# 77
  • Мнения: X
Да дам ОВ за Поли. Преди около две седмици писах за нея, че позна много добре настоящето. Ами, случи се и това, което каза за бъдещето. Срок не беше поставила, но каза скоро. И се случиха и двете неща, касаещи ситуацията - едното хубаво, другото за жалост - не. Но пак да кажа, това разчита по картите, това казва. Има още малко да се случва и то не добро за мен, така че пак ще пиша.


Не намирам предходния Ви пост в който сте писали за Поли. Бихте ли го споделила, моля.

# 78
  • Мнения: 9
Аз също се интересувам от Поли. Може ли номера й?

# 79
  • Мнения: 1 339
Ето номера на Поли, предния пост на Vanda17 мисля, че беше изтрит, незнайно защо.
Поли е от София, да не се бърка с Павлина Манакова от страницата Попитай Поля. Тел. е 0879483364

Аз чакам да видя дали ще се сбъднат нейните прогнози и ще споделя.

# 80
  • Мнения: 32
Ето номера на Поли, предния пост на Vanda17 мисля, че беше изтрит, незнайно защо.
Поли е от София, да не се бърка с Павлина Манакова от страницата Попитай Поля. Тел. е 0879483364

Аз чакам да видя дали ще се сбъднат нейните прогнози и ще споделя.


А, от публикациите се разбира, че е Павлина Манакова. Не ми е гледала тази Манакова, имах само разговор с нея преди 3 г. Усетих агресия и нещо което ме отблъсна. Споделям моя преценка.

# 81
  • Мнения: 1 339
Ето номера на Поли, предния пост на Vanda17 мисля, че беше изтрит, незнайно защо.
Поли е от София, да не се бърка с Павлина Манакова от страницата Попитай Поля. Тел. е 0879483364

Аз чакам да видя дали ще се сбъднат нейните прогнози и ще споделя.


А, от публикациите се разбира, че е Павлина Манакова. Не ми е гледала тази Манакова, имах само разговор с нея преди 3 г. Усетих агресия и нещо което ме отблъсна. Споделям моя преценка.

Точно обратното съм написала, че Поли Таро от София НЕ Е ПАВЛИНА МАНАКОВА
Моля Ви, четете внимателно.

# 82
  • гр. София
  • Мнения: 156
Дори не знаех,  че ми е изтрит поста за Поли😮 Странното е, че не й правех дори реклама, защото казах, че е познала минало и настояще,  а за бъдеще не знам.  Както и да е. Телефона на Поли го взех от тук и виждам, че още го има. Жалкото е, че не стига, че ОВ са малко, а и някой ги трие. Никой от нас не е тръгнал по гледачки, защото всичко му е наред и само с ОВ можем поне да си спестим парите от хора, които нямат познаваемост.

# 83
  • Мнения: 9
Поли, прави ли консултации по вайбър, защото не ми излиза да има такъв?

# 84
  • Мнения: 1 339
Поли, прави ли консултации по вайбър, защото не ми излиза да има такъв?

Доколкото знам консултира по телефон. Може да попитате за Вайбър. Аз я питах дали приема лично, понеже и аз съм от София, но тя каза, че на този етап не приема.

# 85
  • Мнения: 45
Здравейте, назад в темите прочетох за една жена от Стражица - Венета. Някой да знае дали работи и дали има познаваемост. Благодаря.

# 86
  • Мнения: 62
Здравейте, от доста време следя темата, но чак сега реших да се регистрирам и да споделя моят опит с врачки, ходжи и т.н. Ходила съм веднъж при Адем ходжа, позна ситуацията, в която се намирам. Поиска да му занеса някои неща, за да изпълни някакъв ритуал, който щял да ми помогне, но така и не се върнах.
Три пъти съм ходила при Любомир Алексиев. Мои колежки са много доволни от него, но на мен нищо не ми позна(дори минало и настояще), всеки път ми казва различни неща, а разстоянието между срещите ни не беше голямо.
Ходих при Малина Николова от Пловдив, гледа близо до гарата. Накара ме да цепя обикновени карти и започна да налучква. Като не и се получи с налучкването, каза че има направена магия на родителите ми, която се е предала на мен и никога в нищо няма да ми върви ако тя не я развали за доста голяма сума. Каквото и друго да я питах отказваше да ми каже, като се оправдаваше с магията. За мен тази жена, колкото и да я хвалят други е пълна шарлатанка.
Веднъж посетих и Ани Николова от София, използва психография. Позна ми някои неща за настоящето. За бъдещето, каза че нещата ще се случат след 28-ми рожден ден, който предстои.
Днес се свързах с Поли, стори ми се приятна жена, след като ми гледа ще дам обратна връзка.
Надявам се дългият ми пост да помогне на тези, които са решили да се възползват от услугите на тези хора.

# 87
  • Мнения: 6 280
Днес се свързах с Поли по телефона.Позна ми миналото и сегашното.Около половин час трае гадаенето.Цената е 25 лв.За в бъдеще каза някой неща-ще видим какво ще се случи .

# 88
  • Мнения: 202
Здравейте, да споделя нищо от казаното от Поли която гледа на таро не се случи. За миналото имаше налучкване, общо казано загуба на време и пари.

# 89
  • Мнения: 2 375
За да може да "гледа" ясновидка, трябва да има поне снимка или лична вещ на питащия. Още по-добре да го "сканира" на живо. За да го усети или да почувства енергетиката и аурата му. Просто така по телефона ми се вижда несериозно. Я налучкал, я не.

Общи условия

Активация на акаунт