Страхът на мъжете от обвързване. Истина?

  • 14 801
  • 641
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 38 788
Ооо, на мен колко пъти са ми изчезвали....
Това е животът. Има хора, които искат сериозна връзка, има и такива, които не искат. Даже не се делят по пол.

# 31
  • Мнения: 190
И той не е виновен, че не иска връзка. Поне е обяснил, можеше да изчезне без коментар.
Разбира се,че не е. Аз не съм си и помисляла да го виня, просто нещата се развиваха доста добре, комуникация, привличане и изведнъж.. "чао, защото размислих и вече нямам конкретните намерения, които ти заявих в началото."

# 32
  • Мнения: 11 505
Миши, туй водолеят ли? Казал ти е човекът в прав текст, не го притискай, като не знае какво иска, да се отбележи, когато разбере

# 33
  • Мнения: 1 008
А за колко вечери? Кажи направо какъв е случаят и да не го усукваме.
Излизане в продължение на някъде 2 месеца,първоначално каза,че има сериозни намерения и че не иска да бърза,за да не се пренавиван нещата, след което проведохме разговор относно това кой какво иска и ми сподели,че като се замислил и видял,че нещата се задълбочават, си дал сметка,че не знае какво иска и че не е готов.

+ Ти заслужаваш нещо по-добро.

Още ли минава този номер ?

"Кекса" е блудкав и е решил, че не си струва да ти търпи капризите.

п.п. Гледай сега как ще ме насолят.

# 34
  • Мнения: 190
Миши, туй водолеят ли? Казал ти е човекът в прав текст, не го притискай, като не знае какво иска, да се отбележи, когато разбере
Той, да. Наясно съм със свободолюбивата природа, затова и никога не съм пришпорвала за нещо. Той сам е избрал.

# 35
  • София
  • Мнения: 62 595
Винаги минава. Защо? С всяко поколение минава, защото нямат опит. А дори когато имат опит жените пак се връзват.

# 36
  • Мнения: 11 505
Еми, давайте го по-бавно, 2 месеца са това, нищо време, относно това дали си наясно със свободолюбивата природа, ако беше, нямаше да се терзаеш по форуми. Може да мислиш, че не си притискала, но самото излъчване се усеща

# 37
  • Мнения: 190
Еми, давайте го по-бавно, 2 месеца са това, нищо време
Той човекът си го приключи, няма закъде да го даваме вече.

# 38
  • here and now
  • Мнения: 4 328
И той не е виновен, че не иска връзка. Поне е обяснил, можеше да изчезне без коментар.
Разбира се,че не е. Аз не съм си и помисляла да го виня, просто нещата се развиваха доста добре, комуникация, привличане и изведнъж.. "чао, защото размислих и вече нямам конкретните намерения, които ти заявих в началото."
Нещата са се развивали добре според теб. Очевидно според него не е така.
Бил е любезен и ти е казал, че е размислил. И аз съм го правила.
Колкото честна и открита да съм , понякога според човека предпочитам да поизлъжа вместо да го травмирам.

Приеми, че ти е направил услуга и ще срещнеш по-подходящ за теб.

# 39
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 078
Разбирам те. Много е некомфортно, ти искаш едно, той гледа в друга посока и то трябва да играеш хитро и кротко. И аз бях така - за 40 дни започвах да натискам за "връзка". И какво получавах? Нищо. Поне ми останаха дневници и стихове.
Имаш още много хляб да папкаш, докато пораснеш и разбереш как става номера с обвързването. Как така кликва без да го натискаш...
Защо трябва да се чувствам виновна, че не искам само секс? Защо да се чувствам дискомфортно, когато някой един ден е до мен, на другия е другаде? Не разбирам. Не говоря за семейство и подобни глупости ня тази възраст, имам много познати и приятелки, които успяват да крепят по-дълготрайни отношения с момчета.

 Не трябва да се чувстваш виновна, нещата или се получават или не се получават. Просто не е бил твоя човек, може и да е говорил неща, които ти си искала да чуеш, без да ги е мислил и чувствал...

# 40
  • София
  • Мнения: 38 788
Така кажи, че е водолей! И аз съм имала точно такава връзка с Водолей - 2 месеца - комуникация, привличане и после пуф и го няма.

# 41
  • Мнения: 11 505
Еми, давайте го по-бавно, 2 месеца са това, нищо време
Той човекът си го приключи, няма закъде да го даваме вече.

Давай напред, не го мисли, много са обаятелни, но ако наистина мислят нещо за приключено и го заявят, няма връщане назад.

# 42
  • Мнения: 190
Така кажи, че е водолей! И аз съм имала точно такава връзка с Водолей - 2 месеца - комуникация, привличане и после пуф и го няма.

Защо е това? Аз съм скорпион.

# 43
  • Мнения: 20 086
Не сте на една вълна. Приемаш и продължаваш. Няма рецепти за обвързване. С всеки мъж е различно как ще се стиковате и дали изобщо. 2 месеца са нищо време.

# 44
  • Мнения: 25 760
Така кажи, че е водолей! И аз съм имала точно такава връзка с Водолей - 2 месеца - комуникация, привличане и после пуф и го няма.

Защо е това? Аз съм скорпион.

Защото не им идва отвътре да отрежат някого направо. Шикалкавят, чудят се, премислят, дават шансове... И като се убедят, че това не е точно човекът, с когото искат да имат връзка, слагат край и бягат.
По-добре ли щеше да се почувстваш, ако беше откровен и директно ти заяви: „Абе, хубаво момиче си, може и да имаш някакви качества, ама лично мен не ме кефиш.“?
Добрата новина е, че ако ти допада като човек, можете да си останете приятели. Просто приятели.

Общи условия

Активация на акаунт