Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Влоши ли се живота ви от окултното?

• 2 439
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
Определено Ина от Женския и Емилия от Пиротска сякаш носят лош късмет.
А знам че имам нещо направено по простата причина че само да вляза в църква и нещата се влошават. В която и да е църква.

# 31
А знам че имам нещо направено по простата причина че само да вляза в църква и нещата се влошават. В която и да е църква.
И аз като вляза в църква и при мен се влошават,ат какво може да е.Вече ме е страх да ходя да не стане пак нещо лошо и да се ядосвам

# 32
И аз като вляза в църква и при мен се влошават,ат какво може да е.Вече ме е страх да ходя да не стане пак нещо лошо и да се ядосвам
Принципно се получава от струпването на хората. Около всяка църква се натрупва отрицателна енергия.
Събират се на едно място много хора с негативна енергия и куполът на църквата я задържа. Ако си по-възприемчив, нищо чудно, че така се получава.

Общи условия

Активация на акаунт