Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен - 37

  • 43 498
  • 723
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 6 467
Може от комбинацията на продукти да е.
Кои са точно серума, крема и фдт-на?

# 706
  • Мнения: 453
Може от комбинацията на продукти да е.
Christian Breton всичко от една марка.
И преди ми е ставало такси това в последните години преди не съм имала такъв проблем.
Пробвала съм без крем отдолу и тогава усещането е все едно ще ми се скъса кожата пак не е добре.
Кои са точно серума, крема и фдт-на?

# 707
  • Пловдив
  • Мнения: 5 959
Densi, мисля, че ти беше писала назад за Dior Capture Totale Super Potent Serum Foundation - цветовете отговарят ли на останалите фдт-ни на Диор?

# 708
  • Мнения: 31 350
Densi, мисля, че ти беше писала назад за Dior Capture Totale Super Potent Serum Foundation - цветовете отговарят ли на останалите фдт-ни на Диор?
Да, аз нося винаги 2 N.
Обаче сега при новите два фон дьо тена на Диор 2N, ми оранжевее на ръката. Казаха ми, че вече има разлики.

# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 5 959
Аз нося 3N, обаче няма в момента как да го пробвам и май ще стрелям насляпо.
А на лицето оранжевее ли ти?

# 710
  • Мнения: 31 350
Не те съветвам да стреляш насляпо, фон дьо тенът е много скъп за такива екперименти. Пробвай си, не вярвам да ти е спешен.

# 711
  • Пловдив
  • Мнения: 5 959
Да, не ми е спешен, но ще правя поръчка от Дъглас, а там има 22% и се чудя, дали да не го включа и него.
Ще помисля още малко. Благодаря за насоките!

# 712
  • Мнения: 1 052
Аз също съм поръчала 2N без проба. Чакам тези дни да дойде. Винаги нося този номер при Диор.
Доколкото разбрах разминаването в цветовете е при новите фдт /не знам кои са/.

# 713
  • Мнения: 31 350
Това са новите
https://www.dior.com/en_bg/make-up/dior-forever-the-next-generat … -clean-foundation
Те имат разминаване в цветовете и аз вчера не можах да си избера цвят в Сефора и си излязох.

# 714
  • Мнения: X
Аз също не се изквфих на новите цветове. 3WO е цветът, който най-добре пасва на моята зелена особа зимата от всички серии на Диор и ФДТни като цяло, по него се мач-вам с всичко друго. От новата серия е хем по-светъл, хем оксидира в странен цвят- категорично по-топъл. И аз подминах покупка. Като цяло съставът му не е мръднал - какво му е клийн точно не разбрах. Харесвам ФДТните на Диор, обаче с такива маркетинг влакчета от рода на ‘нова, ‘чиста’ формула’ ще пропусна да съм им клиент този път. И не мрънкам за съставките като цяло, Глоу и преди си беше бъкан с алкохол, но това не го прави по-малко красив. Клийн обаче ме убива бавно.
Хепи, информирай ме чрез снимка за новата ти либоф моля, нещо и от него не си намирам цвят. Още малко мътя и започвам да си търся пролетни ФДТнени любови да ме озарят и да изтрият безсънието, да свалят допълнителните кила без да барат мазнините по лицето.

# 715
  • Мнения: 912
Здравейте, дами 🌷 Никога не съм имала тъмни кръгове под очите, но напоследък забелязвам потъмняване.До сега съм ползвала само писалката на Ив Сен Лоран.Интересувам се от този, дали се събира във фините линии ?

# 716
  • София
  • Мнения: 1 464
Не се събира. И не мърда дори без пудра. Само вземи мостри защото изглеждат тъмни цветовете, но когато го поставиш под очите (;има прасковен цвят, който канселира тъмните кръгове) изглежда перфектно. Само цената му е гадна:)
Ама само да знаеш, че ако е за лекичко потъмняване - може би нямаш нужда от това. Това е тежката артилерия за панди като мен:)

# 717
  • Бостън
  • Мнения: 13 631
Имат много як цвят за мен и го ползвам за зимен бронзър, наистина е разкошен.  Защо спират хубавите неща все?
И непопулярно мнение, много мразя аромати в козметика, но тази на YSL ми мирише на нещо, което не мога да реша дали да изям или да се омажа цялата с него. Стикът също.
Кажи кой цвят, моля!
НЕ съм 100% сигурна, че го спират, но поне на 2-3 места го мернах на разпродажба и лимитирани цветове, та дедукцията доведе до това заключение!
Аз имам цвят 35BD и в момента ми е идеален! Изобщо не е толкова жълто оранжев!


Ай, ама, информирайте се моля, как обичам да ми казват! Simple Smile)

Системата на Агент с пудрата под фдт работи. Едно лято Т зоната лъщеше и фдт носът ми не го задържаше по никакъв начин. Пробвах техниката на Агент, ситуацията се подобри значително.

Новият ми любим е CLÉ DE PEAU BEAUTÉ RADIANT FLUID FOUNDATION MATTE и наистина е radiant look without shine, с най - естествения финиш, дълготраен, на омразна цена. 

За тази техника (която не е моя, крала съм я от някой МУА) обикновено ползвам най-матиращите си пудри, които вече не мога да ползвам за да сетвам ФДТ.
И ша въ замоля, информирайте се за талка във ФДТ, особено в по-скъпите такива Wink

Аз лично, абсолютно непопулярно,  обичам аромати в козметиката. Някакви олфакторни спомени и асоциации ми създават. Също толкова непопулярно не държа на пиедестал "чистата", "натуралната" и "био" козметики, предпочитам работещите. Последно си поръчах Ботулотоксин от Южна Корея, дойде онзи ден, сега мисля кога и как да го вкарам в употреба. Като казах "Корея", Ния какво всъщност стана с "цялата линия Beblesh на skin 79"? Опита ли ги? Доволна ли си?

PS А казах ли, че след като ми пусна мухата за дълготрайното Шисейдо аз се зачудих дали и озаряващият продукт от същото поколение е толкова добър. Мда... добър е! Много! За Shiseido Synchro Skin Glow Luminizing Fluid Foundation SPF 20 говоря.

Последна редакция: пн, 31 яну 2022, 18:39 от Agent Provocateur

# 718
  • Мнения: X
Хепи, аз го пробвах, ама го измих- прасковен ми беше, а аз-зелена. Не е добра комбинация. Но като си похвалила ще намеря цвят, демит!

Агент- моят цвят в стика е BD50 и ми е перфектен за пролет/ранно лято, а сега за бронзър. Тук също са нямаше и и вероятно си права.
Беблеш са адски бели всички и изобщо не се адаптират към по-тъмно. Взех детето от градина с оранжевия и ме пита що съм с грешния цвят ФДТ, смя ми се, а е на 5…
Баш озаряващото Шисейдо треснах тези дни, но не съм го пробвала, детето има рожден ден днес, преди 2 дни за сефте отключи астма с алергия срещу домашен прах, съответно е яко, че днес се изкъпах, въпрос не може да става за ФДТ и грим Sad

# 719
  • София
  • Мнения: 1 464
Ния, не е за теб този кънсийлър, аз съм ти казала. Няма как да ти пасне цвят на теб, не защото си зелена, а защото нямаш истински тъмни кръгове, чийто цвят да коригираш:)
това нещо е като хибрид коректор и кънсийлър в едно.

Аз от теб я зная тази хитрина, Агент, и за мен е твоята техника:)
Ай, значи, който иска да се впечатлява от наличието на талк, аз не:)

Последна редакция: пн, 31 яну 2022, 22:33 от Happythought

Общи условия

Активация на акаунт