Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен - 37

  • 43 198
  • 723
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: X
Аз съм на мнение, че всеки продукт има оптимален метод за нанасяне- четка, гъба или пръсти не работят при всичко еднакво.
Обичам всички еднакво и (почти) всеки продукт си има чалъм, за да реша, че нещо не става, го пробвам с различни методи на нанасяне, с различни бази/без; с пудра/без.

# 316
  • Мнения: 3 331
В Дъглас почти нямаха никакви тестери Disappointed Дадоха ми тестер на Clarins  - Skin Illusion и Milkу boost. Мнения за тях? Искам нещо леко, не особено покривно, просто да озарява кожата, да не подчертава порите и бръчките по лицето.

# 317
  • Мнения: 6 930
В Дъглас почти нямаха никакви тестери Disappointed Дадоха ми тестер на Clarins  - Skin Illusion и Milkу boost. Мнения за тях? Искам нещо леко, не особено покривно, просто да озарява кожата, да не подчертава порите и бръчките по лицето.
Smashbox Halo, оцветен хидратант с 25 Spf e👌🏻

# 318
  • Мнения: 198
Имала съм Скин илюжъна преди много време, ФДТ с малка покривност, много естествено стоеше по спомен. В момента имам Milky Boost млякото, пробвала съм и крема. Стои супер естествено и мирише върховно❤, но трябва да се нанася внимателно - с четка или с блендерче евентуално и да се разнася добре, защото ако не се разнесе добре стои в порите странно. Нооо ако го нанесеш добре е страхотен продукт - изравнява страхотно, без да си личи, че има нещо на лицето. Аз лично много го харесвам.

# 319
  • Варна
  • Мнения: 1 578
В Дъглас почти нямаха никакви тестери Disappointed Дадоха ми тестер на Clarins  - Skin Illusion и Milkу boost. Мнения за тях? Искам нещо леко, не особено покривно, просто да озарява кожата, да не подчертава порите и бръчките по лицето.
А защо не си поиска отливки?Аз вчера минах и ми дадоха.Искам да си сменя цвета на любимия Герлен,защото писледно взех по-тъмен цвят,защото лятото малко или много се изпичам,а зимата избелявам много!
В този ред на мисли консултанката каза,че в четвъртък ще има 20% намаление на всичките продукти Герлен,но само в магазините.

# 320
  • Мнения: 2 570
В Дъглас почти нямаха никакви тестери Disappointed Дадоха ми тестер на Clarins  - Skin Illusion и Milkу boost. Мнения за тях? Искам нещо леко, не особено покривно, просто да озарява кожата, да не подчертава порите и бръчките по лицето.
Skin illusion ми е любим, не е много покривен, хидратира и лицето ми светва с него.

# 321
  • Мнения: 3 331
Clarins milky boost определено трябва да се нанесе добре, защото наистина стои неприятно в порите и подчертава сухата на места кожа. Не бих си го купила.
Тези дни ще пробвам и Clarins skin illusion.

# 322
  • София
  • Мнения: 1 464
Lisa Eldridge THE FOUNDATION
Intelligently formulated, skin friendly foundation with a customisable medium coverage, that can be dialled up or down.
Self setting, it blends effortlessly to smooth and unify skin with a noticeably soft focus effect. The formula contains a natural, mesh-like ingredient which completely fuses with skin after blending. The final finish is neither dewy or flat matte … but something skin-like that’s in between.
No Alcohol, Talc, Fragrance/Perfume, Essential oils or SPF.
In depth details and launch date coming soon.

Хайде да видим:) Аз така и не можах да пробвам ружовете, а много исках, до сега не можа да ги ристокне. Сигурно така и ще стане с фдт..

# 323
  • Мнения: 2 922
Ами добре звучи, най-после нещо без парфюм и алкохол та и несретниците с чувствителни кожи да намажем цвят.

# 324
  • Мнения: X
Здравейте, дами!
Можете ли да ме насочите към какъв продукт да се насоча за лицето под формата на фон дьо тен или бб крем. Преди ползвах фон дьо тен MAC Face and body в цвят C2 или C3. Доволна съм и има леко покритие. Но някак все съм между два цвята. C2 е на косъм светъл, C3 на косъм тъмен. Отгоре слагах пудра MAC Studio fix powder plus foundation в цвят NC25, който ми препоръча консултант, но у дома се намазах и пудрата определено ми е светла и лицето ми стои леко брашняно. Вероятно моят цвят е NC30, но истината е че като сложа пудра само и ми става сухо на лицето.

Кожата ми е суха и никога не лъщи и нямам мазни зони. Не е и болезнено суха, по-скоро почти нормална. Нямам сухи участъци, обикновено ходя без грим, но ми се иска нещо за изравняване на тена и да не пресушава.

Пудрата май е излишна за такива като мен?
ББ крем ли да е и кой е добър или пак на МАС С3 да си взема от този за лице и тяло.

Изобщо назад съм и не съм запозната с нови излезли продукти. Останала съм някъде в 2013г.

Винаги ми идват добре хидратиращи продукти.
Благодаря на всеки, който отдели време да ме насочи.

Последна редакция: ср, 13 окт 2021, 18:46 от Анонимен

# 325
  • Мнения: 2 246
Аз съм вече със суха кожа и СС-то на Шанел ми идва идеално. Стои сочно и приятно и има добро покритие.

# 326
  • Бостън
  • Мнения: 13 367
Frozzyy,  в тази тема най-големият експерт по суха кожа в частност и ФДТ най-общо е Ния и тя е изписала 10-ки, ако не и стотици мнения по въпроса като отговори на поредния въпрос за суха кожа. Ако не ти се чете/търси в темата погледни мненията и:
https://www.bg-mamma.com/?action=profile;u=543912;sa=showPosts;a=thanked

# 327
  • Мнения: X
Наистина съм изписала фермани за суха кожа, та няма да досаждам на другите дами, но в просъница прочетох мисля, че Frozzyy не търси сериозна покривност някъде? Та Шанел и IT Cosmetics са чудесни, но за по-лека покривност, в по-бюджетен клас, но определено чудесно качество- погледнете Golden Rose nude look- кремът е разкошен.

# 328
  • Мнения: X
Много благодаря за отделеното време!
Много искам it cosmetics, но в моя град го няма в Дъглас. А ме е страх онлайн.
Ще отида после да видя на място Lumene CC cream. Хубаво хидратирал и видях как Антоанет Пепе си го слага. Добре и покри за такъв крем. Аз търся озаряване и изглаждане на пори и леко цвят. Мисля, че не съм за тежко покритие.

https://prikachi.net/image/FmsxQ



Ще видя и за този на Golden rose. Благодаря!

# 329
  • Мнения: 187
Момичета, да ми препоръчате фон дьо тен със средно до пълно покритие за комбинирана кожа, за ежедневието искам. Най-после се сдобих с urban decay stay naked, но определено не е за целият ден на мойта кожа. Мерси.

Общи условия

Активация на акаунт