ДЕКЕМВРИЙЧЕТАТА ни добри знаят вече много песни и игри

  • 16 203
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 568
Елена, честито и от мен! 7 години си е много време  Crazy

МКП, аз? безметежна??? Няма по-здраво стъпил на земята човек!  Joy Благодаря, прозвуча ми като комплимент  Crazy
Отиди при Чамурлийска /банално вече стана/, ама тя е виновна, да знаеш, за обицата говоря. Не знам какво ми сипа в устата, сепия нещо си беше ... Ще ти разправям  Mr. Green

Крис, с майка ми говорих преди малко. Пристига на 30-ти този месец и аз се чудя дали от 6-ти или от 13-ти да се повърна. Май ще е от 13-ти, не съм ги уведомила още шефчетата. Мързи ме да звъня точно сега.

Времето е прекрасно, а ме мъъъързиииии. Ужасно! Едвам гледам!

# 16
  • Мнения: 6 390
Елена
честита годишнина!!! Нищо че е критична, то това е тренировъчно само  Wink Laughing
 Още дълги години любов и семейна хармония ти желая!!!
[/color][/size]
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Криске
завидях ти благородно страхотната изненада  Party Супер!!!

Смайли
давай снимки на пъпа  Party Laughing

Снимки от срещата гледах малко, ама само Смайли видях - със супер секси блузка  Whistling Party иначе никой друг  Thinking

Ася
хайде бе жена, забрави се, я кажи сега онези неприятните неща отминаха ли вече ...

Елексир
чакай да ти кажа че този път минаваш метър - приемам семки и бонбонки - само мир да има  Mr. Green

Дани
и Бадемка днес се събуди със запушен нос  Confused ама вчера супер слънчево време беше - та може и аз да съм я настинала  Embarassed

# 17
  • София
  • Мнения: 1 062
Ели, семките и бонбонките само в джобче на нови панталонки ли се приемат, че не си уточнила  newsm78 .

# 18
  • софия
  • Мнения: 181
Благодаря за пожеланията и ...Да ви се връща!!!/щото годините са 7 от подписа,ама иначе са 10  Shocked

# 19
  • София
  • Мнения: 2 493
Тъй тъй тъй Simple Smile Добре сте се разбъбрили виждам...

Крисо, жестока изненада. Направо ти завидях най-неблагородно Wink

Днес отидох да си взема изследването от Бодимед, където ме беше пратила тая гъска и естествено е положително. Не съм и очаквала друго да е. Утре ще ходим с Мартин при нея да видим какво ще ни "посъветва". Изчаквам я да видя докъде ще стигне. Днес се обадиха и Господарите че ще мъдрят сега
дали да й пратят "нова пациентка" или ще продължим нашата сага.

Смайли, а честито Simple Smile

Елена и на теб. Това дет мкп го казва е мноооого добра идея. Възползвай се Simple Smile Въпреки че е много мързелива е доста мъдра Wink

мкп, ти си допуснала кардинална грешка - на Слона в неделя не се ходи точно поради описаната от теб ситуация Simple Smile А това че те домързя оная вечер да дойдеш си е за огромна черна тозка и хич не е извинение  Crazy

# 20
  • Мнения: 6 390
Ели, семките и бонбонките само в джобче на нови панталонки ли се приемат, че не си уточнила  newsm78 .
Хехехехе  Mr. Green
Добре че умееш да четеш мислите ми, в бързината съм забравила да уточня  Mr. Green

Лелелее Янче
ти си опасна работа  Party шапка ти свалям ,че още имаш нерви да се разправяш с нея Crazy
А ще пишеш ли до министерство или до Здравната каса

# 21
  • Мнения: 4 195
некой да ми каже нещо за географски език - щот Виктор бил с такова, а аз не знам, в коя точно георгафия да го търся. Бахти ислучая - било предразполагане към алергии а той до сега таково чудо не е имал - дано и да няма де. Ама ако някой не е виждал географски език - много е странно - тъмно петно на езика - все едно афта, ама с очертанията на карта. Излизат му от няколко месеца и аз си мислех, че е от вечното лапане на мръсни ръце -а то кво било. И ся кво да го прая - педито е казала - НИЩО newsm78

# 22
  • София
  • Мнения: 2 493
Ели, Ще подам ама си натрупвам още материал.

Криси е за пръв път чувам за такова чудо... Какво пише у форума? Пуска ли търсачката?

# 23
  • Мнения: 4 195
абе хем пише, хем нищо не пише - да, било предлазположение към алергии, не не се лекувало, но можело и да няма алергии - странна работа.....не го дразни, не му пречи - ако успея утре ще го снимам изплезен да видите. То дори трудно се забелязва, почти с цвета на езика е, но има ясно очетани - "Геогравски" граници #Crazy #Crazyшантава работа
кви са тия модерни болести бе братче - геогравски езици, хламидии, алергии - баба ми бог да я прости все това ме питаше - кви са тея нови болести #Crazy #Crazy

# 24
  • Мнения: 6 390
Криси
от къде го извади тоя език  newsm78
За пръв път чувам  Embarassed
Ето това намерих
Географски език. Може да се види още в кърмаческата възраст, но често остава и през следващите години. По езика на детето се виждат белезникави участъци, очертани рязко, наподобяващи географска карта. Често се съчетава с повишена чувствителност на лигавиците и кожата. С възрастта лигавицата на езика става нормална на вид. Лечение не се налага.
http://www.bg-mamma.com/site/content/view/219/53/

http://www.moetobebe.net/read.php?cat=&aid=35

# 25
  • Мнения: 119
Здравеите мам4ета  Hug
Аз до в4ера нямах комп -токов удар и изгоря хартдиска.

Искам да поздрабя вси4ки бременее6ти-леко бременеене   bouquet
И вси4ки които са празнували  Hug
Много не6та сам пропуснала за тези 2 месеца без комп има да 4ета многоооооооооо.

За нас накратко -Ми6и ходи ве4е на ясла  ходи 2дни после седмица вка6ти с повра6тане и разтроиство=После о6те 2дни и Т и антибиотик но за сега е добре и цяла седмица ходи запо4ва втора.Много ми е ма4но парвите дни бе6е добре яде6е спе6е там но сега не иска да спи или поне така казват лелките.Например в4ера я взех в 15.30 казаха ми 4е не е спала пак аз  я сабуждам в 7.00 и като не спи на обяд нали се се6тате 4е до ве4ерта 6те ме побарка 6те е много кисела а тя не бе6е и не само в4ера и миналата седмица.Та си мисля 4е ме послагват незнам.И така сутрин пла4е докато влезе в стаята но затворя ли вратата спира.

Криска за парви пат 4увам за това   Rolling Eyes

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Мацки и ние от днес сме на ясла.Сега оставих дудето.Не се и обърна да ме потърси даже.Ще видя на обед като я взема как е.Едната лелка ме смъмри защо още не съм я слагала на гърне.
Криси,само като четях за твойта изненада и направо си почуствах тялото отпочинало.Много са готини този тип удоволствия.А най-вече се зараднах на жеста на мацките на Движението.
Малко хора ще се сетят.Шапка им свалям!  bouquet
Ние сме се замислили за Нова година да отидем на спа и ски някъде комбинирано за 3-4дни,ама още избираме оферти.
Честита годишнина на Елена на патерици!
Добре дошла отново на Албенка!
Янче,въобще не я оставяй тази гад на мира!

# 27
  • София
  • Мнения: 938
Добро утро!

Миме, споко, Вики е общителна, бързо ще свикне. Стискам палци!

Крис, нашето съседче е с георгафски език. Вече е втори клас, нищо му няма. Нищо не значи георгафския език. Просто физиологична особеност. Може и да е знак за предразположеност към алергии, може и да не е. Съседчето долу е с алегрия към плесен и влага. За твое спокойствие, като направи Вик 4 годинки, направете РАС - кожните тестове за алергии.

# 28
  • Мнения: 224
Здравейте!
Албенче, честит ви нов хард  Wink, добре дошла  Hug

Аз пък ходих пак по болници, Марио е с конюктивит и гадна хрема, гърлото му също е силно зачервено. И естествено пак съм болнични, в скоро време нищо чудно да ме уволнат.

Вчера с Данчо умувахме и стигнахме до заключението да спрем Марио от ясли.
Не обвинявам никой за неговото боледуване, но откакто е там през седмица е болничък.
Пък и директорката ми каза, че детето не може да посещава яслите, защото майка ми е в отпуск по майчинство и по закон или трябва да не ходи на детска или да се откажем от 160-то лева /предпочетохме второто/.
Сега като се замисля сигурно и болничен за дете не мога да ползвам, но нито ДжиПи-то нито работодателя ми е казал нещо по въпроса  newsm78
Така, че пак ще си се гледат с баба и дядо  Simple Smile

Криси, географският език не е нещо ново.  Не му се притеснявай  Wink

# 29
  • Мнения: 1 568
Здравейте и от мен!
Албенка, много се радвам да те видя отново!

Чоча, честит първи учебен ден  Grinning Пожелавам лека адаптация, никакви болести, много научени песнички за сметка на една отпочинала мама  Wink

Крис, аз го приемам като козметичен "дефект" този географски език. Не се безпокой.
дефект го сложих в кавички, защото ми мина една много мръсна мисъл през главата...
 представяте ли си да ви се падне един такъв мъж с грапав език, а? ...
не ми обръщайте внимание, пак съм изперкала  Joy


Официално съобщих да ме чакат в офиса на 13-ти ноември. Имат време да приготвят червена пътека, фанфари и една голяма лопата за риене на купчини с лайна  Sick /извинете/. Представям си какво ме чака там, т.е. гледам да не мисля за това и съм си обещала да не се впрягам много макар да ми се струва почти невъзможно.

Даричка е добре, не се оплакваме. Времето е страхотно и отново сме навън.
Хайде до после  Hug

Общи условия

Активация на акаунт