Абонаментни кутии в България - Тема 18

  • 61 145
  • 741
  •   1
Отговори
# 360
  • INFJ
  • Мнения: 9 365
Моят Bellebox пристигна, ще мога да тествам всички продукти още днес. Единственото известие, което получих, беше снощи от Спиди, да очаквам пратка.

# 361
  • Варна
  • Мнения: 1 760
Аз се свързах с Белето , утре ще дойде моята кутия. Утре каро я получа ще им пиша да ми спрат абонамента. Като за начало чисто организационно се издъниха за мен, но не това ми е основната причина, а това че не искам декоративна козметика.
Лейди бокс съм ги заглеждала ама и аз винаги съм предпочитала 3-5 лв повече да дам за кутия с повече продукти.

# 362
  • Мнения: 73
И аз от Лейди Бокс не съм доволна, само от магазина им си поръчвам неща от време на време. Аз лично предпочитам да дам повече пари и да получа марки, които съм чувала или не бих купила за проба поради висока цена.

# 363
  • Мнения: 28
Здравейте!
Ей сега си поръчах подаръците за рождения си ден - Кибрит и Good Box . Съответно спирам да следя какво обявяват,понеже обичам момента с изненадата Simple Smile
Bellebox кутията за октомври се зарадвах ,че ще е палитра ,докато не разбрах от какъв тип ще е - нещо което не ползвам.

# 364
  • Пловдив
  • Мнения: 13 490
🦢🔶 Италианската марка Milanesi Skincare представя продукти с нежни растителни екстракти, а един от тях ще откриеш в своята месечна кутийка за октомври...
🖌️🖼️ Концепция на Milanesi Skincare отразява изкуството да създаваш натурална и изтънчена грижа за кожата.

🤗 За твоята месечна кутийка избрахме съвсем нов продукт от този бранд, който:

🌸 Съдържа екстракт от корен на репей, намаляващ възпаленията и малките несъвършенства
🌿 Листата на Бучу балансират кожата и помагат за свиването на порите
👩‍🦰  В допълнение джинджифилът е отличен антиоксидант, има успокояващо действие и подобрява микроциркулацията

🥰 Този еликсир е истинско съвършенство, което обединява силата на букет от природата в перфектната козметична формула, която кожата ти ще обикне.

🎉 Вече нямаме търпение да ти разкрием част от изненадите в изданието за октомври, защото знаем, че се допълват чудесно и са перфектната грижа за идния сезон!

💝 Този месец в Кибрит ще откриеш общо 6️⃣ продукта на стойност над 400лв, които озаряват и създават уютно есенно настроение...

# 365
  • Мнения: 4
🦢🔶 Италианската марка Milanesi Skincare представя продукти с нежни растителни екстракти, а един от тях ще откриеш в своята месечна кутийка за октомври...
🖌️🖼️ Концепция на Milanesi Skincare отразява изкуството да създаваш натурална и изтънчена грижа за кожата.

🤗 За твоята месечна кутийка избрахме съвсем нов продукт от този бранд, който:

🌸 Съдържа екстракт от корен на репей, намаляващ възпаленията и малките несъвършенства
🌿 Листата на Бучу балансират кожата и помагат за свиването на порите
👩‍🦰  В допълнение джинджифилът е отличен антиоксидант, има успокояващо действие и подобрява микроциркулацията

🥰 Този еликсир е истинско съвършенство, което обединява силата на букет от природата в перфектната козметична формула, която кожата ти ще обикне.

🎉 Вече нямаме търпение да ти разкрием част от изненадите в изданието за октомври, защото знаем, че се допълват чудесно и са перфектната грижа за идния сезон!

💝 Този месец в Кибрит ще откриеш общо 6️⃣ продукта на стойност над 400лв, които озаряват и създават уютно есенно настроение...

Според мен  това е продутка, като гледам съставките - https://milanesiskincare.com/products/anti-spot-drops?_pos=1& … b2e967a&_ss=r

# 366
  • Мнения: 2 191
Според мен  това е продутка, като гледам съставките - https://milanesiskincare.com/products/anti-spot-drops?_pos=1& … b2e967a&_ss=r
Тази марка ми е много интересна

Последна редакция: нд, 12 сеп 2021, 08:46 от bubanka

# 367
  • Мнения: 4 594
Добре, че нямам абонамент пас съм докато не израсходя  малко продукти. Абсурд е всеки месец кутия  грижа за лицето. С поредната кутия на Saff и направо прелях...

# 368
  • Варна
  • Мнения: 1 760
И аз в режим на задържане Simple Smile От бюти ритуалс кутията на кибрит чак сега поръчвам взех Белето. Даже лятна кутия не поръчах Simple Smile Пасувам си че и аз да не трупам.Имам за сега козметика достатъчно, като се поизхаби ще се оглеждам за нова. Обаче ще ви следя Simple Smile

# 369
  • Мнения: 686
Скрит текст:
🦢🔶 Италианската марка Milanesi Skincare представя продукти с нежни растителни екстракти, а един от тях ще откриеш в своята месечна кутийка за октомври...
🖌️🖼️ Концепция на Milanesi Skincare отразява изкуството да създаваш натурална и изтънчена грижа за кожата.

🤗 За твоята месечна кутийка избрахме съвсем нов продукт от този бранд, който:

🌸 Съдържа екстракт от корен на репей, намаляващ възпаленията и малките несъвършенства
🌿 Листата на Бучу балансират кожата и помагат за свиването на порите
👩‍🦰  В допълнение джинджифилът е отличен антиоксидант, има успокояващо действие и подобрява микроциркулацията

🥰 Този еликсир е истинско съвършенство, което обединява силата на букет от природата в перфектната козметична формула, която кожата ти ще обикне.

🎉 Вече нямаме търпение да ти разкрием част от изненадите в изданието за октомври, защото знаем, че се допълват чудесно и са перфектната грижа за идния сезон!

💝 Този месец в Кибрит ще откриеш общо 6️⃣ продукта на стойност над 400лв, които озаряват и създават уютно есенно настроение...

Според мен  това е продутка, като гледам съставките - https://milanesiskincare.com/products/anti-spot-drops?_pos=1& … b2e967a&_ss=r
Ако е това, ще е страхотно!

Последна редакция: нд, 12 сеп 2021, 08:47 от bubanka

# 370
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Здравейте,

Месечната кутия Септември е вече ТУК.

През месец Септември 2021 г. в My Full Box ще можете да се насладите на любимите марки KIKO MILANO, Wet N Wild, Winter In Venice, ELLUXIA, SUNSILK, Timely и други.

Този месец Вашата любима кутия My Full Box съдържа 10 продута само за 35.99 лв.

За първи път можете да зарадвате и скъп за вас мъж с Men mini Box само за 8.99 лв.

Кутиите са лимитирано издание и са ограничени бройки.

Може да заявите тук поръчка или на линка
https://myfullbox.com/my-full-box-redovno-izdanie-za-meseca?product_id=204

Ако сте с активен абонамент, вече сме запазили кутия за Вас с включен продукт подарък.

Поздрави,
Екипът на myfullbox.com


Пратили са ми съобщение в месинджър.

# 371
# 372
  • Мнения: 686
Тъкмо видях, че са ги обявили и влизам да споделя.
Супер! Чак ме е яд, че е чак октомври! Искам ги (не, че нямам какво да мажа през това време)!

# 373
  • Мнения: 2 024
Тъкмо видях, че са ги обявили и влизам да споделя.
Супер! Чак ме е яд, че е чак октомври! Искам ги (не, че нямам какво да мажа през това време)!
И аз ги очаквам с нетърпение. Не са редовните кремове, серуми и т.н.

# 374
  • Пловдив
  • Мнения: 13 490
Обещаваща е кутията, чакам си я с мерак.

Общи условия

Активация на акаунт