Усмивката е лесен начин да оправиш външността си!/23.10-29.10/

  • 3 396
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 883
Здравейте, мили момичета! Днес излязоха резултатите на част от хормоните. Ходих при лекарката и тя потвърди съмненията си за ПКЯ. Чакам още 2 хормона и тогава ще ми назначи лечение. Но предлага SioforÒ 850 (Сиофор 850). Някоя от вас пила ли е и то без да има диабет? Не знам защо ме притесни това. Очаквах да ми изпише хормонални препарати. Не, че ги искам, но... поне това съм чела тук. Сега не знам това дали ще ми помогне? newsm78 Не че се съмнявам в лекарката... (Поне не много). Тя ми гарантира, че до 3 месеца ще ми възстанови овулацията. Която този месец май се появи сама от страх!  Mr. Green
Много ще се радвам, ако някой ми отговори...
Светли, и тук те поздравявам! Много радост и щастие да изпълнят живота ти!

# 16
  • Мнения: 3 376
Дидиди, не се притеснявай, не си първият случай на предписване на Сиофор при ПКЯ. Причината да ти дадат това лекарство е, че една от теориите, обясняващи ПКЯ, свързва ПКЯ синдрома с резистентност на организма към произвеждания инсулин. Така на практика се си имаш инсулин в организма, обаче все едно, че го нямаш... нещо такова  newsm78 Доста от момичетата, които са взимали Сиофор, споделят за положителни резултати. Разбира се, всичко е индивидуално. Дано и ти скоро се похвалиш с положителен резултат   bouquet

# 17
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
dididi, и аз се чувствах като теб, когато ми изписаха Сиофор, дори твърдо отказвах да го пия, но след консултация и с гастро-ентеролог, диетолог, който ми обясни, точно как ще ми въздейства приема, се навих и определено имам резултат Simple Smile

# 18
  • Мнения: 883
Гризката, KayRenn, много ви благодаря! Мисля, че точно това исках да чуя! Да, наистина имам и проблеми с теглото, но май с инсулина нямам. Поне според изследванията... Но като попитах как се е получило бебе първия път и докторката каза - "Ами случайно!"

# 19
  • Мнения: 553
ПКопринкова, ще стискам много палци за пункцията!
 Я, кажи теб с какво те стимулира док и прави ли се клизма преди пункцията? Embarassed

Благодаря Дарилка  Hug
Ами аз съм по къс протокол. Започнах с фостимон, после меногон, а от последните дни и оргалутран. За пункцията още не са ми казали за клизма, но лятото правих хистероскопия и тогава пих XPrep предишния ден. Предполагм, че и сега ще е същото. Ще разкажа повече подробности като мине.

Лек ден на всички от мен   bouquet

# 20
  • Мнения: 415
Ето ме и мен след лапарото  Grinning Вече съм си вкъщи и дажи пия кафе  Laughing
Светли, честито сакче   bouquet
Петя, здраво стискам палци за пункцията  fingerscrossed
Леичка, да се оправяш бързо, че нали за срещичка се стягахме  Grinning

Аз да се отчета след лапарото: вече съм без тръби /според док е било трагично положението  Sad, благодарение на любимата ми ендометроза/, но пък съм с два яйчника  Laughing Поревах си вчера за тръбите, но док изказа увереност, че с инвитро ще стане. Така че отказвам да се поддам на лоши мисли и отчаяние и се стягам за бързо възстановяване и няма да се предам.
Успешна седмичка момичета   bouquet

# 21
  • Мнения: 3 376
Джази, добре дошла у дома   bouquet Съжалявам за тръбите, обаче щом е било толкова зле положението, направила си най-доброто за себе си! Наистина имаш чудесен шанс за ин витро! Желая ти бързо възстановяване и скоро да почвате да се стягате за процедура ин витро  Praynig

# 22
  • Мнения: 415
Благодаря ти Гриз, нямам търпение да почна с инвитрото  Grinning
Дано и тез умници от касата да се наумуват скоро, няма да е лошо да помогнат малко  Laughing
Слончетка ми се губи, някакви новини от нея?

# 23
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Здравейте момичета!  Hug

Джази съжалявам за тръбите, но пък погледни нещата от другата страна - това си крачка напред, макар и болезнена. Успех на инвитрото! Ти при кого ще го правиш?

Светли
честито сакче! Чакаме скоро новини и за тупкащо сърчице от тебе  Wink

За Слончетка нямам новини, но много ми се иска да чуя как вървят нещата  Embarassed Слончи, ако ни четеш да знаеш че сме с тебе  Hug

А Лекси къде е?

pkoprinkova успех на пункцията  Peace

Какич дано си оставила вече лошото зад гърба си и занапред само хубави неща да ти се случват  Hug

Леичка оздравявай!  Heart Eyes

При мен нищо ново няма, мъжът ми умира от мерак да прави контролна спермограма вече, едва го удържам, защото е рано  Simple Smile
Около мене е пълно с бременни, хем им се радвам, хем ме гризе нещо отвътре  Rolling Eyes

# 24
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Жабе, пусни го човека на контролна спермограма - предполагам, че след като види подобрението, колкото и малко да е, това ще го стимулира да продължи с лечението. Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте момичета Sunglasses хубавото време много добре ми подейства на настроението. Имах работа навън и трябваше толкова дълго да вървя пеша, че си беше цяла разходка Grinning
Светли, и тук да ти кажа, че много се радвам за плодното ти сакче!
Какичка, дано скоро свършат при теб лошите новини и да ни засипваш само с хубави бебешки новини от теб и сестра ти!
Джази, добре дошла Hug Това с тръбите е много тъжно, но поне си знаеш следващата крачка и ти желая тя да ти донесе така желаното бебче!
Петя, имаш стиснатите ми палци за пункцията!
Гризка и Дарилка, много  Hug Hug Hug
На мен циститът ми мина Simple Smile, хремата също си отива. Сега чакам все още цикъла. Аз нещо не съм смятала точно. Днес ми е 33-ти ден. Но той се измества при настинки и инфекции, нали? Т.е. да изключа 5-те% надежда, които тая все пак Embarassed
Жабче, виж как щях да те пропусна ooooh! Хубаво е, че има мерак мъжа ти Wink Остава да се въоръжи и с малко търпение.

# 26
  • Мнения: 3 376
Жабенце, браво на мъжето за ентусиазма Peace Но ти все пак правилно си го удържаш, защото при мъжкия фактор търпението е злато  Grinning

Леик, супер, че си вече здрава  Party Уви, аз не мога да изключа 5те процента надежда, защото според мен има надежда и да е станало  Embarassed Но иначе си е нормално и да се поизмести от само себе си заради инфекция. Абе каквото и да е станало, все е за хубаво този цикъл  Hug

Петя Копринкова, и аз стискам палци за пункцията. А за тези, които се вълнуват дали се прави клизма преди нея: Стаменов със сигурност не прави такива  Laughing

Даре, и за теб стискам палци още от сега  Praynig

Ще ви издам една малка тайна за Слончито, понеже виждам, че много се вълнувате за нея... Слончи е добре, и шие гоблени  Embarassed Толкова за сега от мене, тя като реши ще пише повече  Peace

Последна редакция: вт, 24 окт 2006, 16:03 от Гризката

# 27
  • Мнения: 553
Ето ме и мен отново след голямото тичане днес  Tired Благодаря на всички за подкрепата  Hug Пункцията ще е в петък или събота според док, но още няма твърдо определена дата  Rolling Eyes Мен от самата пункция не ме е страх, а от резултата след това  Embarassed

Джази, съжалявам мила за тръбите  Sad, но важното е, че мина и лапарото и шансът ти за ин-витрото сега е голям  Hug стискам палци от тук нататък всичко да ти върви  Praynig Praynig Praynig

Успех на всички останали  Hug Няма да изреждам, че да не пропусна някого  Embarassed

# 28
  • Мнения: 1 419
Много хубави флуиди и от нас в троен размер  Grinning   bouquet

Първо да ви пожелая хубава седмичка и както ни посрещна слънчево време, така да ни изпратят слънчеви новини и емоции до края на цедмицата  Hug

Искам специално да поздравя и нацелувам Светли   bouquet - много се радвам, че най-накрая сакчето е там където трябва  Peace Сега ти пожелавам по-нататъчно успешно развитие и след 8 месеца да гушкате така дългоочакваното бебче  Heart Eyes

Леа, аз и 0,0005% шанс да има винаги вярвам като за поне 100%  Peace - Вярвай и ти - позитивна личност си и това ще ти се отплати десетократно накрая, ще видиш   bouquet

На Петя К. много-много-много късмет и успешен резултат накрая  Hug

Джази, вярвам че това е последния ти перипет - сега смело напред   bouquet

Надявам се Дари да е оздравяла вече  Rolling Eyes, а с Лекси всичко да е минало наред  Praynig

Гриз, а ти защо се спотайваш и не казваш нищо за теб? Казвай кога да почваме с палците и за теб  babydust7

Радвам се, че Шушката се присъедини официално и в седмичната  Hug

А за Слончи да се надяваме, че това кото си мисля е причината  Thinking  Praynig

Аз освен с много търчане и стърчащ корем, с друго не мога да се похваля - но на всички ви много babydust7 babydust7 babydust7

# 29
  • Мнения: 415
Благодаря за милите думи момичета  Hug Hug Hug
Успех на инвитрото! Ти при кого ще го правиш?
При Стаменов! На него се дължи и доброто ми настроение, въпреки не толкова добрите новини  Laughing А ако не бяхте Вие, нямаше да съм при него  Laughing Ей, момичета, много, много Ви обичам  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт