Дъжд навън вали - по вода да ни върви!!! 23.10-29.10

  • 14 402
  • 325
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 9 903
Валенце, на квартира ли живеете? Дано се разбирате с хазяйката
Да,тук сме на квартира,а нашият си апартамент в софия го дадохме под наем.И сега сме едновременно и наематели,и хазяи. Grinning

# 76
  • Мнения: 3 504
Валенце, страхотна комбинация, а ти по принцип от София ли си, мале как питам и разпитвам Wink

# 77
  • София
  • Мнения: 9 903
И аз не знам откъде съм вече Whistling.И двамата с мъжа ми сме от Враца,но от 10 години живеехме в софия,допреди четири месеца,когато него го преместихав Плевен/той е военен/.Идея си нямам след няколко месеца къде ще сме,но много се надявам да си останем тук. Praynig

# 78
  • Мнения: 4 586
    Валя, радвам се че ти харесва. Под една снимка беше написала "Влюбих се в тоя град"

# 79
  • Мнения: 2 327
Благодаря ви много. Изпратих координатите на моята позната, дано и помогнат.

# 80
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Stun,ако искаш може да пишеш на Ламята Неспаска .Нейният съпруг е гастроентеролог.
Вале,аз също смятам,че няма защо да се притесняваш,щом имате частен логопед.Хареса ли ви новата градина,изобщо не се замисляй.От къде накъде ще поставят такива условия.Това никъде го няма-да ходи само по 45 минути на ден,направо нямам думи за такова безочие. Thinking Преди всичко тяхното спокойствие! Rolling Eyes



Ето малко снимки от Рибарица.Ще ги махна после,за да не товарят сървъра.Някой ден се надявам да се съберем там,да поотдъхнем,децата да поиграят,а ние ще похапнем вкусни кнедли,обещани ни от klisurov Laughing Hug






 Хубав ден на всички!  Heart Eyes

# 81
  • Мнения: 4 586
      Аз до днес не знаех, че черният дроб е обект на гастроентерологията. Мислех, че те се занимават само със стомашно-чревния тракт. Cry

# 82
  • Мнения: 3 504
iskrica_nadejda, аз съм "ЗА" твоята идея, да се срещнем  Hugи отдъхнем на такова чудно място. Дано стане Praynig!!! Ще бъде много хубаво пишещите от форума да се срещнем на живо!!! По-късно ще ви изпратя снимки от Родопитее. Ето я и снимката:

Последна редакция: вт, 24 окт 2006, 12:54 от Rosoneri

# 83
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Wolf ,черния дроб е част от стомашно-чревния тракт,който се дели на горна и долна част.  Peace



Черният дроб е най- големия орган в човешкото тяло. Той е разположен в горния десен отдел на корема, под последните ребра. Основните му функции са синтезата нa повечето протеини, обезвреждането на токсини и отпадъчни продукти, както и участие в жизнено важни метаболитни процеси на организма. Отличителна способност на клетките му е възможността им да регенерират.

http://ltxassociation.50megs.com/

# 84
  • Мнения: 4 586
   Благодаря. Способността на клетките да регенерират е направила възможно присаждането на черен дроб от майка на дете и всичко да е ОК.

# 85
  • Мнения: 4 414
оооооооооооооо, искам и аз на Рибарица да ходя!
между другото, другата седмица от офиса ще сме в Рибарица на workshop newsm68 newsm44

# 86
  • Мнения: 2 567
Искрице, дай моля те инфо за тази къща. Ваша ли е или е нещо като хотелче?
Много ми хареса, а и имам страхотни спомени от Рибарица. Не е толкова далече и може да прескочим, ако времето се позадържи толкова хубаво.
Ако е нещо частно ще те помоля  и за цени да ми дадеш. Ако искаш и на лични.

# 87
  • Мнения: 1 001
... Ето малко снимки от Рибарица.Ще ги махна после,за да не товарят сървъра.Някой ден се надявам да се съберем там,да поотдъхнем,децата да поиграят,а ние ще похапнем вкусни кнедли,обещани ни от klisurov Laughing Hug
Аз предпочитам пелмени, ама ... ще питам един мой приятел, чех, как се правят кнедли ... ама не знам дали ще са вкусни ...
Пътя за Рибарица минава покрай Малък извор, та ако за някого не стигне мястото, добре дошъл при нас, не е далече

Edit:
Искрице, дай моля те инфо за тази къща...
ако не представлява проблем, пусни инфото тук ...

Edit:
... снимки от Родопитее...
А това в коя част на Родопите е  Embarassed

# 88
  • София
  • Мнения: 9 903
Не обичам да имам майстори вкъщи. Crossing ArmsКазаха,че ще дойдат в 11ч,дойдоха в 13,30.Нали си представяте какъв шум вдигат ,пробивайки дограмата.аз седя и чакам някой съсед да звънне и да ме направи на нищо -с право при това.А Мими си спи блаженно и хич не и пука,че кооперацията кънти цялата.Ех,защо нямам и аз такъв здрав сън.

# 89
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Летисия ,къщата е семейна,построихме я преди две години,даже още не е напълно довършена отвътре Simple Smile.Дворът е мноооого голям - има място за тупуркане на детски крачета,има две езерца с рибки,а точно до нас се намира рибарник с много вкусна пъстърва,реката минава покрай къщата...за мен там си е едно райско място. bowuu

klisurov , много съм завеяна,от къде ги измъдрих тези кнедли нямам идея. Whistling ooooh!
Разбира се,че имах предвид пелмени.  Peace Laughing

Общи условия

Активация на акаунт