Ваканцията след ОСМИ клас - част 6!

  • 25 893
  • 743
  •   1
Отговори
# 645
  • Sofia
  • Мнения: 2 110
Имам по-важна работа от брифинга на МОН...

# 646
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 574
Ох, Бисквитка светло да е на мама!
Не ми се мисли новата учебна година. Приближава, достига ме, залива ме....ужасТ. Трябва да попълня запасите в мазата!

# 647
  • Мнения: 7 059
Дикси, честита да си! Здраве, късмет и безброй чудеса да ти се случват, красиво момиче!🍀❤🧙‍♂️

# 648
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Дикси, честита да си! Жива и здрава, късметна и щастлива!
И аз не вярвам на нищо, казано от брифинга. Чухте ли Витанов какво каза вчера? "Ама имахме план, просто на ВОЙНА пълководците не си съобщават плана на ВРАГОВЕТЕ. За това миналата година не казвахме какво след кое следва,за да не може врага (ака Народа(!)) да реагира кофти и да протестира. За това сега не беше ок да се казва какво ще има, защото виждате ли, почнаха протести. Началото на годината беше казано витиевато, че ще е он лайн при над 500/100 000 заболели. Е, аз казвам, че заболелите ще са над 500/100 000."
Та какво, моля, ще кажат? Което да е друго после... Иначе, Джасминче, и аз мислех, че е нетърпимо отношението към дО, и то е, но никой нищо не предприема. И както не го искат 80% от хората, така и ще проспим спускането му. Честно казано, иска ми се да емигрирам, за 1 път от 20 години. 😥😥😥😥😥

# 649
  • Мнения: 569
Честита да си Дикси! Да бъдеш здрава, силна, смела и неотразима и всеки ден във всяко отношение да е по-добър от вчера!

Ще гледам брифинга, даже и подробни записки ще си водя! С интерес следя служебния министър какво ще сътвори.
Не съм оптимист изобщо, та те от един месец ни готвят за ДО. На моменти се чувствам, като в тъп американски филм- знам какъв ще е развоя, знам какъв ще е края, но стоя и го гледам. Мазохизъм.

# 650
  • София
  • Мнения: 6 572
Дикси, жива и здрава бъди! Много пътешествия, които да ни показваш на прекрасни снимки! 🌹🍀🥂💕🎂

# 651
  • Мнения: X
Честно казано, иска ми се да емигрирам, за 1 път от 20 години. 😥😥😥😥😥
И къде точно? Той целият свят се побърка, при нас дори е добре, погледнато от някакъв странен ъгъл. Поне не ходим с маски 24/7.

# 652
  • у дома...
  • Мнения: 3 711
И не излизаме с смс до магазина.
 Кунчев преди малко сподели, че може би в областите в червено ще се почне ДО.

# 653
  • Мнения: 2 871
Диски, бъди щастлива!

В 16 ч. ще има брифинг на МОН. Темата ще е "Как ще започне новата учебна година".
Къде се очаква да излъчват брифинга си?

# 654
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Честно казано, иска ми се да емигрирам, за 1 път от 20 години. 😥😥😥😥😥
И къде точно? Той целият свят се побърка, при нас дори е добре, погледнато от някакъв странен ъгъл. Поне не ходим с маски 24/7.
Швеция
Швейцария
😀😀😀

# 655
  • Мнения: 8 075
Дикси, честита да си! Здраве, късмет и безброй вълшебни пътешествия! Прекрасен празник!

# 656
  • София
  • Мнения: 2 643
Къде го дават брифинга?

# 657
  • у дома...
  • Мнения: 3 711
Май не е почнал още. Ще го предават по Нова нюз.

# 658
  • Мнения: 2 871
Аз никъде не го намирам за гледане на живо.

# 659
  • Мнения: X
https://www.facebook.com/btvnews/videos/518040259289308
Нова нюз също го предава.
Дописвам се. С две думи - нищо. Ще се постараят на 15. септември поне най-малките да " бъдат в двора на училището". Евентуално гимназиите ще имат възможност за присъствено обучение при 50% посещаемост ( това по отношение на първоначалното съобщение, че 8-12. клас ще са първите, които ще преминават на ОРЕС при необходимост). 15% отсъстващи деца заради COVID-19 става 10% ( ако директорът иска да подаде мотивирано предложение до министъра за преминаване на конкретно училище на ОРЕС).
Дано скоро качат насоките черно на бяло. В момента е ясно, че нищо не е ясно.

Последна редакция: вт, 24 авг 2021, 16:31 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт