Кредитна карта - такси и кешбек

  • 1 785
  • 5
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 6 882
Здравейте.
Имам кредитна карта, но напоследък не съм доволна от банката, защото често започнаха да променят общите условия без дори и да ме уведомяват. Дори промениха условията за кешбек и сега е почти непостижимо човек да получи нещо от това. Искам да си изкарам кредитна карта на друга банка. Сега сравнявам различни и преценям плюсовете и минусите, та ми се ще да споделите вие от коя сте доволни и какви "екстри" ползвате. То е ясно, че пълно щастие няма, но все пак.

# 1
  • Мнения: 376
DSK Galaxy - 1 % кешбек, имаше ограничение за максимална сума, 200лв. ако не бъркам. Кешбекът се изплаща веднъж годишно.
DSK Wizz - 2 %, но под формата на кредит в Уизз профила, т.е. стават само за купуване на самолетни билети на Уизз. Прехвърлят се точки от онлайн банкирането в Уизз профила. С тази КК върви и безплатен wizz дискаунт.
Diners club - 1 %, тук имаше минимум и максимум, не помня точно, минимумът беше май 2000 лв. изхарчени през картата за шест месеца. Кешбекът се изплаща два пъти годишно. При оборот през картата от 1000 лв. могат да се ползват безплатно салони на много летища. Този оборот трябва да е през трите месеца, предхождащи посещението в салон. Максимално 12 посещения на година.
Това са моите карти, надявам се да съм била полезна.
А твоята карта на коя банка е?

# 2
  • София
  • Мнения: 1 020
Картата ми е на пощенска банка. До 500 лева кешбек на година. Трупат се точки, които се обръщат в пари по друга карта, която е без такси. 7900 точки са 100 лева. 1950 т. са първите 25 лева, които можеш да получиш. 1 лев е половин точка. Месечната такса е 2.95 лева.
Хубаво е отново да се видят условията, тъй като моята карта беше към Пиреос и след като закриха банката служебно станах клиент на Пощенска банка.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 6 882
А твоята карта на коя банка е?

Първа инвестиционна.

А таксите ви (месечни/годични) какви са?

# 4
  • Мнения: 376
Дайнърсът е с 4 лв. на месец, на ДСК картите бяха по 45 лв. като сключвах договорите, възможно е да са ги вдигнали от тогава.

# 5
  • София
  • Мнения: 23 165
имам кредитна и дебитна карта, а също и сметка без карта в райфайзен.
таксата за трите е 5лв на месец.
имам и теглене от банкомат без такса за някаква сума на месец, и преводи без такса, мисля че нямаха ограничение като бройка.
това е с тригодишен договор, първите 6м бяха безплатни.
предложиха ми офертата като си сменях дебитната карта.
и за кредитната карта има и някакъв кешбек. някакви точки се събират, а тях може да ги поискам в лв.
за всеки лев дават точка, после 100 точки са 1 лв.

Общи условия

Активация на акаунт