Организация за шкафове, гардероби, дрешници - тема № 10

  • 75 849
  • 768
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 68 368
До сега чистих и подреждах бюрото на синко, и една /повтарям - една етажерка /, отворена 60 на 60 санта ...толкова прах, ама толкова, че да не видя нищо открито...не, не и пак не. Нищо открито. Освен бюрото.

Само казвам де. Не се меся Grinning

# 136
  • София
  • Мнения: 888
Има го да, етажерката няма да е в тази посока, а 4 рафта примерно като тези, но 26 см напред за да се събира книжка 
Незнам обаче само съм гардероба завита дали ще издържи тежестта

Вие искате нещо такова
Според мен трябва да има поне гръб.

# 137
  • Мнения: 552
Има го да, етажерката няма да е в тази посока, а 4 рафта примерно като тези, но 26 см напред за да се събира книжка 
Незнам обаче само съм гардероба завита дали ще издържи тежестта

Вие искате нещо такова
Според мен трябва да има поне гръб.

Гръб мислех да е дъската на гардероба Simple Smile

# 138
  • София
  • Мнения: 888
Има го да, етажерката няма да е в тази посока, а 4 рафта примерно като тези, но 26 см напред за да се събира книжка 


Незнам обаче само съм гардероба завита дали ще издържи тежестта

Вие искате нещо такова
Според мен трябва да има поне гръб.

Гръб мислех да е дъската на гардероба Simple Smile

Имах предвид там,където е гърбът на гардероба, тоест страница на етажерката.

Другият вариант може би е някакви планки/конзоли да сложите.

https://markita.net/konzoli.html

# 139
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 15 521
Дайте предложение за съхранение на шапки с козирка.
Заделяш им един рафт и слагаш една върху друга, предполагам не са много Smiley Ако ви се събира много прах е добре да помислиш за кутия.

# 140
  • Мнения: 4 808
Нашите шапки са в две големи платнени кутии, твърди са и са с  прикачен капак. Държа ги отгоре върху закачалката в коридора. ММ има много шапки и така е удобно, сваля кутията и си търси която му трябва. Бях ги купувала от магазин "Жанет" в Несебър, мисля, че и в Юск съм виждала подобни.

# 141
  • Мнения: 27 276
Може ли снимка на кутиите?

# 142
  • Мнения: 4 808
Може ли снимка на кутиите?
Ще опитам, но не знам дали ще мога да ги прикача през телефона, май трябваше да променям размера на снимките, ако не, довечера ще ги пусна. Че съм се опънала на дивана след чистенето и съм вече почти заспала.


Успях!

Последна редакция: нд, 12 сеп 2021, 16:17 от Дама от морето

# 143
  • Мнения: 27 276
Благодаря. 🙂

# 144
  • Мнения: 46 437
Зарибихте ме с идеята за изтеглящ се лост за панталони Simple Smile можете ли да препоръчате модели за гардероби с дълбочина 58 см. и ширина 50 или 100 см. Този модел предпочитам, вижда ми се най-стабилен.
С PAX на Икеа сме, тръгнах да поръчавам, но се оказа, че в момента въобще ги няма Rolling Eyes

# 145
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 180
Момичета, каква ви е организацията на нещата на кафемашината. (кафе, захар, ръчката). При мен е хаос, доста я ползваме.
Този тип е:
Скрит текст:

# 146
  • Мнения: 12 301
Моята е също такава малка, нямам кой знае каква чак организация. Сложила съм я на единственото място където има възможност, ръкохватката стои там където слагаш чашата като правиш кафе. И да не се е отцедила напълно след като я измия, тя и там може да се доотцеди. Кафето ми е в буркан, който стои на една ръка разстояние на рафт над машината, с мерителната лъжица бодната в него. Бурканът е 1 литър, дори и цял пакет от 250 грама кафе да има в него, пак има къде да се бодне лъжицата. Под ръка отстрани ми е и едно миниатюрно кошче за боклук, за да има къде да изхвърлям утайката. И то друго не ми трябва. Сложена е в ъгъл на кухнята, но не се прескачаме няколко човека около нея, така че няма какво и кого да организирам.
Преди като съм си слагала в кафето я захар, я мед, ги държах до буркана с кафето за да са близо и те. Сутрин не съм в кондиция да търся каквото и да било, кафето се прави на автопилот. Даже и чашката си не прибирам след като съм я измила ами си стои на отцедника и направо от там я вземам следващия път като си правя кафе. Ако случайно съм я разтребила през деня, на сутринта се озъртам като гърмян заек и се чудя защо не е там където посягам Grinning

# 147
  • Sofia
  • Мнения: 1 042
Ние сме с кафеавтомат, чашите ни и захарта стоят на рафта над машината, и има лъжичка сложена на скарата на автомата за чашата, да не търсим в чекмеджето Simple Smile още по мързеливо

# 148
  • Мнения: 100
У нас е в шкаф, специално пригоден за нея. В шкафа съм сложила и една малка пластмасова етажерка от Икеа, която има две нива. Там са кафето, буркан захар, кутиите с чай, ежедневните лекарства и други дреболии.

# 149
  • София
  • Мнения: 888
За аксесоарите и ритуала по приготвянето се грижи ММ, малко се вманиачи на тази тема....но за мен е чудесно, така пия добре приготвено кафе. Иначе го държим в буркан, от който се избутва въздуха и така зърната се запазват добре. Бурканът е в шкафа над мелачката. До нея държим кутия за кафе шайбите, а портафилтъра си е на машината.

Общи условия

Активация на акаунт