Организация за шкафове, гардероби, дрешници - тема № 10

  • 75 966
  • 768
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 22 766
Аз бих променила изцяло горния ред на кухнята.Има място, просто не е оползотворено.

# 766
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Благодаря, момичета.
Аз не търся идеи, удобно си ми е така, имам достатъчно място. Много неща могат да се скрият далеч по-удачно, разбира се, също както и много място още да се усвои, също и да се пренареди по-добре. Има и нови аспиратори, от тези хоризонталните, може и повече рафтчета да се сложат... Преди толкова години това измислих, това ми беше плащаемо и това направих. Simple Smile Всякакви варианти има, просто не са ми нужни и не бих дала 15 000 евро за леко оптимизиран вариант, от който нямам непременно нужда (горе-долу това ще е актуалната цена на такава нова кухня при нас). След толкова години си наредих всичко както на мен ми е удобно и за момента не искам да го пипам.

Исках само да покажа, че може и в 4,5 кв.м. кухня да има достатъчно работно пространство. Wink

# 767
  • Мнения: 22 766
Аа, така да.Но то зависи кой какво върши в кухнята.Има хора, които всеки ден творят чудеса и такива, които само я гледат Simple Smile Има големи и малки семейства.Такива, които посрещат често гости и такива,които никога.Та много зависи Simple Smile
Моята кухня е много голяма като за Бг стандартите и пак не ми стига.Simple Smile)) Понякога и 4-те котлона са заети, а онзи ден казвах на мъжа ми, че
ми трябва втора фурна 😄

Последна редакция: вт, 12 юли 2022, 12:54 от ДХ3

# 768

Общи условия

Активация на акаунт