Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Истанбул [тема 55]

• 10 346
  • 215
  •   2
Отговори
# 210
  • Russe, Ruse, Bulgaria
Някой знае ли дали е готова трамвайната линия Т5.Искам да стигна от  Еюп - по-точно Пиер Лоти до Еминьоню. Моля за помощ.

# 211
Някой знае ли дали е готова трамвайната линия Т5.Искам да стигна от  Еюп - по-точно Пиер Лоти до Еминьоню. Моля за помощ.
Тръгва от Еюп и стига до нищото. Булевард Ататюрк.

# 212
  • София
Kачете се на ферибота. Много по-приятно е от трамвая. Wink Вече не спира на Еминьоню, но не е проблем да се слезе на Каракьой и да се мине по моста.

# 213
Извинете невежеството ми, сега започвам да се интересувам от темата (отмениха ни командировката), ама какво е Пиер Лоти?

# 214
  • София
Извинете невежеството ми, сега започвам да се интересувам от темата (отмениха ни командировката), ама какво е Пиер Лоти?
Това е Pierre Loti

# 215

Пиер Лоти е един хълм , на който има кафене и чудна гледка към Златния рог . Ако се качите привечер , ще видите как се стъмва над града , и как светлините започват да стават все повече и повече . В тези часове на денонощието Златният рог наистина е златен !
На първа страница на темата има информация как да стигнете до хълма .

Общи условия

Активация на акаунт