Любители на кучета - 121

  • 25 978
  • 775
  •   1
Отговори
# 705
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Всичко ще бъде наред с тази усмивка! ♥️


Мамино момченце, цяла вечер спа в краката ми, а на сутринта ми пя песен и ме целува.

# 706
  • Мнения: 11 658
Продължаваме с изучаването на градината, а че вали дъжд само увеличава удоволствието Laughing
"Обекта" е труден за снимане - движи се със скороста на светлината...

Скрит текст:




# 707
  • София
  • Мнения: 14 062
Много сладък "обект" си имате.

# 708
  • Мнения: 2 928
Сладкиш е тоз кафявия мъник Ladybird

Чудя се аз що ми не стигат гранулите, ама като видя нещо такова как да го подмина по дяволите:

Освен, че е кожа и кости има и кожен проблем, ама ще мисля как да му помогна. Това минавайки с колата ми се наби в очите и спрях да му сипя поне храна. Друго нямаше какво да направя за момента, ама поне да не стои гладно. Към края на града е и утре ще мина да видя навърта ли се още там.
И на едно друго сипах гранули и ми стана много смешно като подуши гранулите и почна да се въргаля в тях от кеф 🤣🤣

# 709
  • Мнения: 39 612
Sivi, това кученце ме остави без думи. Дано да му бъде помогнато.

# 710
  • Мнения: 11 658
Нямам думи....  Кога хората ще се научат да си кастрират домашните любимци и се спре с "инцидентните" заплождания от които се появяват нови и нови и нови бездомни кучета?
Невъзможно да обясня на сина ми защо има бездомни кучета и котки когато се прибираме в България...

# 711
  • Мнения: 2 928
Sivi, това кученце ме остави без думи. Дано да му бъде помогнато.

Аз няма да го оставя така и ще опитам първо да покажа снимка на вет и да даде съвет с какво да започна. Страхливо е и ще гледам да е лечение с хапчета, че да му ги давам със саламче. Дано успея да му помогна преди големия студ и да му порасне козинката.
Ladybird в чужбина точно това ми харесва ужасно много - че няма клети бездомници. Толкова ми е жал за всички кучета и котки, които виждам. Здравите и видимо нахранените подминавам, но ето такива като това което снимах не мога да подмина.

Хайде и едни муцуни да покажа за да е по-ведро мнението ми, че и на вас сигурно ви омръзна от моите бездомници и терзания с тях.

# 712
  • Мнения: 2 667
Ох милото 😩😭
Дано успееш да му помогнеш Сиви .. милата душа,колко ли страда .. ❤️

# 713
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Добро утро. ♥️ На заложилите на 01.10, честито! 😁 В 03:10 се роди Богомил - 3.750кг, 52см.
Не мога да опиша колко е прекрасно отново да гушнеш и помиришеш бебе. Човешки, котешки, кучешки, всички бебета миришат тооолкова хубаво.
Снощи ММ закара Монка на село при мама и тати, така че, докато ММ е на работа, Ерко ще бъде сам и ми е мъчно, предният път не беше спал, имаше увиснали кървясали очи и дори е вил.

Последна редакция: пт, 01 окт 2021, 06:09 от DespicableMe

# 714
  • Sofia
  • Мнения: 4 598
Despiiiii!!!!!
Колко се радвам първа да ти честитя перфектния Богомил!!!
 Страхотно име сте избрали!
Да ви е здравичък и късметлия!!!

# 715
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 096
Деспи,аз писах и в другата тема,ама и тук честито!Кученко ще е добре...

# 716
  • София
  • Мнения: 14 062
Деспи, каква хубава новина. Да е жив и здрав, да расте смел и умен, да ви радва и ядосва по малко, за да не губите форма.😍

# 717
  • Мнения: 253
Честита радост, Деспи!
Нека расте живо и здраво момченцето, много да Ви радва, да спинка повече в началото, плаче по-малко! Честито на мама, тате, кака и бате Ерко!
На мама много прегръдки и бързо възстановяване! :*

# 718
  • Мнения: 18 639
Ехааа, честит да в Богомил! Да расте здрав и щастлив (последното с Монка и Ерко няма да е трудно) и много да ви радва!

# 719
  • София
  • Мнения: 461
Ехаааа, Деспииии! Heart Eyes
Честито, живи и здрави, да сте все така прекрасни!
Познах, познах, познах Hug
И Биляна позна!
Само най, най хубави моменти да ви предстоят, много се радвам!

Общи условия

Активация на акаунт