Медицински център за репродуктивно здраве Ню Лайф (In Vitro New Life) - Тема 4

  • 21 708
  • 214
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2
Разстоянието не е проблем! Аз нямам добри отзиви за лекарите в Пловдив като цяло и въпреки, че града ми е по-близък като разстояние избрах доказана клиника в София. Пътувала съм в един ден 250+ километра в едната посока и почти никога не съм оставала в София. След това се следих в същата клиника и за щастие си имам здраво и палаво дете, което и сега обича да пътува.
Моя съвет е да заложите на добър специалист в специализирана клиника, която разполага с целия арсенал от специалисти, така че да не ви се налагат изследвания или консултация в други медицински заведения.
Здравейте на всички! Изчетох почти всичко в темите ,като главно ме интересува мнение за инвитро при д-р Добринка Петрова. Намерих доста позитивни и положителни мнения от 2015 г за успешни инвитро процедури. През последните години обаче чета не толкова добри мнения. В интернет пространството не намирам пресни данни за успеваемост и също така няма много оставени отзиви и мнения за клиниката. Та може ли да споделят дамите с последни опити инвитро там? Намерила съм специалист и е София ,но не знам дали няма да е проблем за процедурата това пътуваме Пловдив - София,което ще се налага. Благодаря ви предварително! Не голям кръстопът съм на кого да се доверя.

Сърдечно благодаря 🫶

# 211
  • Пловдив
  • Мнения: 1 027
Аз имам обратния опит. Изключително разочарована от клиника в София. Клиника "Малинов". Реших да заложа на София в началото и се почувствах като касичка 😥
Събрах се в ръце и след 6 месеца започнах прегледи в Ню Лайф при д-р Петрова. Изключително съм доволна от всичко, което ми се назначи, и което ми се направи като изследване на мен и ММ. Споменавам, че ние сме с мъжки фактор, 1% морфология. Четох много, че няма да стане от първия път, да се настроя, че морфологията, когато е много зле, не се случва. Но ембриолозите в Ню Лайф са много добри. На мен извадиха 7 яйцеклетки, развиха се 6 и ми върнаха една, която вече е на 2 години и лудее тук до мен. Имам 5 замразени. Бременноста ми проследи д-р Мария Матеева от Ню Лайф, от която не само съм много доволна, но тя стана част от мен през тези 9 месеца. Думите няма да ми стигнат, за да изразя благодарността ми към всички от Ню Лайф.

На вас желая успех, на която и клиника да се спрете. Важното е да усетите вашия специалист. Много е важно да си имате взаимно доверие.

# 212
  • Мнения: 193
Здравейте! Аз съм много доволна от д-р Петрова. Имам успешна процедура при нея, родих 2020 г. И все пак успеваемостта зависи и от това колко е тежък фактора/факторите, довели до стерилитет. Ние бяхме с неизяснен стерилитет.
Успех!

# 213
  • Мнения: 245
Явно не се изразих достатъчно ясно относно избора на репродуктивна клиника. Не исках да правя реклама, но в моя случай става въпрос за Надежда. Мисля, че има голяма разлика между най-голямата женска болница в страната и на пръкналите се под път и над път клиники с по един-двама добри специалисти и куп други незнайни герои. Много такива касички се навъдиха с цел да печелят на гърба на нашите мечтани бебчета, но все пак има и такива с добри лекари, модерна апаратура и правилни протоколи съобразени с отделните пациенти.
Не случайно все още ми изкачат известия от тази група, защото и аз се бях насочила към Ню Лайф, но няколко приятелки ми споделиха своя опит и се отказах. Една от тях дори беше обиколила няколко клиники в Пловдив и София и ми сподели, че единствено в Надежда е срещала компетентност и индивидуален подход.
Но всеки има право сам да решава къде да отиде и на кой да се довери.
Успех на всички!

# 214
  • Мнения: 108
И ние бяхме с неизяснен стерилитет. Забременях след първото инвитро при др Петрова през 2021 г., и аз мисля че ембриолозите са им много добри. Ако правя втори опит най-вероятно пак ще е при тях. Нямам голями наблюдения над други клиники, но в частност Селена ми е много комерсиална. За София нямам наблюдения.

Общи условия

Активация на акаунт