Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 414

  • 27 382
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 20 905


Я, как са го наредили.Heart

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 34 036



https://www.youtube.com/watch?v=0I_TpVWeq1M

Да се разсъним...
Енгин и Туба ни показаха тук любовта на Санджар и Мави.
Това го могат само от, както казват, от висшия ешалон.

# 47
  • Мнения: 471
Добро утро в понеделник, приятели!
Нека започнем деня с чаша ароматно кафе, гарнирано с усмивка и любов.
 Прекрасен ден и успешна нова седмица!


Темата за ваксините е безкрайна.
Аз ще се ваксинирам след раждането на второто ми дете.
Ние българите винаги сме дейни тарикати,например с ковид сертификатите.
Като това не ме изненада за жалост.


Добро утро и успешна седмица и от мен!
Съгласна съм, че темата за ваксините е неизчерпаема, но ще се включа за втори (надявам се последен)  път. Не  разбирам защо в България ваксинирането срещу Ковид-19 се подлага на чак толкова голяма дискусия и толкова много хора виждат предимно потенциалните опасности от ваксината. Аз лично намирам един единствен проблем - поради това, че ваксината е нова, няма как да бъде видян на практика дългосрочният ефект (евентуални дългосрочни вреди) от нея. Оттам нататък не мисля, че рисковете от това ваксиниране са по-големи от тези на която и да било друга утвърдена ваксина. В разработването на тези ваксини са вложени в кратки срокове неимоверно големи суми пари (както в никоя друга ваксина или даже лекарство за най-страшни болести). Оставям настрана още по-неизчерпаемата тема за това кой, как, защо, откъде, как е пламнала пандемията, кой печели, кой губи.... Но анти-ковид ваксините като такива са разработени съвестно и отговорно от създателите си и моментното им действие е тествано повече от на която и да било друга ваксина, по простата причина, че се прави в условия на пандемия, т.е. милиони хора са потърпевши. Особено тези ваксини, които са правени по старите изпитани техологии не будят въпроси и в това отношение.... Статистиката показва, че анти-ковид ваксините предпазват от разболяване или поне от усложнения и болница (освен тези нашенски тарикати, които, както Нина споменава, са си извадили фалшиви сертификати и само объркват статистиките и разколебават хората). В много страни по света чак такава врява против ваксините не се вдига. В САЩ засега ваксините против ковид са одобрени по спешна процедура, но съвсем скоро предстои да ги одобрят по всички нормални стандарти, което значи, че работодатели, образователни институции, вкл. училища законно ще могат да налагат ограничения  за неваксинирани и никой гък няма да може да каже.....
По принцип, благодарение на ваксините човечеството се е отървало от много страшни болести. В повечето случаи (като изключим антиваксърките) никой не смята за недемократично, че ваксинират детето му против детски паралич, хепатит Б или морбили. Защо сега точно анти-ковид ваксините ни се виждат чак толкова страшни? Мисля, че рано или късно ще трябва да ги приемем като неизбежни..... Мисля също, че няма друг начин да се отърве човечеството от тази напаст....


И накрая - приятна новина. Прочетох, че сватбата на Оя и Ахмет Тансу е съвсем скоро. Купили сватбените халки. Така че там със сигурност ще видим и нашия любимец.Smile

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 34 036




Бонус - снимки от 21 август.

# 49
  • Мнения: 23 200


Интересна история ни разказа Енгин чрез образа на Санджар Ефеоглу.
Да видим сега  тази на капитан Салих.

# 50
  • Мнения: 20 905
Цитат
Не  разбирам защо в България ваксинирането срещу Ковид-19 се подлага на чак толкова голяма дискусия и толкова много хора виждат предимно потенциалните опасности от ваксината.
Аз разбирам, а може и други, като мен.

"Отровата", хвърлена миналата година действа успешно.

Зависи, кой на кого избира да вярва, когато му е трудно да мисли.Hug





Бонус - снимки от 21 август.
Flowers Bouquet

# 51
  • Мнения: 9 281
Добра вечер!

Излизат хубави нови снимки, както и хубави думи за хубав човек ❤️

# 52
  • Мнения: 23 200


За  хубава вечер!

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 34 036


Марта, щом си рекла... хубава да е.

# 54
  • Мнения: 23 200


Добро утро момичета Two Hearts
Да започнем деня с Йомер, Елиф и комисарската закуска!
Хубав и успешен ден вторник!

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 34 036


Добро утро от Енгин и мен момичета.
В очакване на нещо ново в ден вторник.
Успешен да е.

# 56
  • Мнения: 20 905
Добро утро,



Момичета, Hug

Здрав и спокоен ден.

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 34 036


Източник: https://twitter.com/Hazel37692480/status/1430066660380135429

Сериалът "Дъщерята на посланика" ще бъде излъчен по телевизионния канал Planet TV в Словения.

# 58
  • Мнения: 23 200


Момичета Two Hearts
Уж съм в почивка,  пък работя...
Ама, че работа...

Нахално ли ще е да искаме и днес снимки?
Smiley

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 34 036


Баща и дъщеря - две души, една болка.

За раздвижване в темата: https://www.facebook.com/100045182780808/videos/440046977137606

Общи условия

Активация на акаунт