Какво направих днес за себе си? - 12

  • 48 834
  • 733
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 24 642
Направих си огромна разходка, посетих галерия и пих кафе в парк. Какво повече му трябва на човек

# 706
  • Мнения: 39 571
Завидях ти. Аз имам още един ден до свободата. 
Започвах сериален маратон тая седмица.

# 707
  • Мнения: 24 642
Под карантина ли си?
И за да не спамя, купих си луковици за 2лв, те пък взеха че цъфнаха. Толкова ме радват!!!

# 708
  • Мнения: 7 434
Седя си в къщи, защото навън с тоя ураган не е за хора, гледам си филмчета, поръчахме вечеря.

# 709
  • Мнения: 1 080
Бях на кино с приятелка

# 710
  • Great Britain
  • Мнения: 2 210
Седя си в къщи, защото навън с тоя ураган не е за хора, гледам си филмчета, поръчахме вечеря.
При нас урагана утихна,вчера беше безумие.Та излизах съботно тривиално.Вече съм в леглото с форум и совиньон.

# 711
  • Мнения: 28 994
Ще ходя с щерката на кино - Смърт край Нил! Отдавна не сме го правили...! На 18.02. беше премиерата...

# 712
  • Мнения: 7 972
Вчера акостирах с леки перипетии в един санаториум с най-добрата ми приятелка. Тук е хубаво, всички под 50 години сме "момичета", храната е вкусна, въздухът е чист, процедурите са идеални и само едно ми се върти из главата и се питам - защо, бе, душко, си била такава патица досега, че не си си позволявала никога досега една седмица само за себе си?
Ще работя и оттук, въпреки че съм в отпуск, но все пак съм много доволна.

# 713
  • Благоевград
  • Мнения: 2 876
Чувствам се напрегната и си пуснах наколко дни отпуск. Искам да обърна внимание на психическото и физическото си здраве. Имам нужда да сваля натрупаните кг след Ковид, и да възвърна до колкото е възможно вътрешния баланс на ума. Смятам да се отдам на разходки и четене на разтоварващи книги. Поставих си годишно предизвикателство и много искам да изпълня всичко, което си написах.

# 714
  • Мнения: 1 671
Днес сутрин четох книга, мързелувах, гледах си градинката от няколко 🌷

Спрях да пиша на човек, който ме излъга за пореден път... без до му обяснявам, да се дразня и нареждам... Реших да ве хабя енергия, така показвам слабост и интерес

Пих кафе, 3 ти ден съм на житен режим, вече ми се хапва и нещо друго...
🍓🍓🍓🍓

# 715
  • Бургас
  • Мнения: 16 481
Какъв е този житен режим?

Днес пак мързел цял ден.
Гледах любимите си скандинавски филми.

# 716
  • Great Britain
  • Мнения: 2 210
Насладих се на собствената си компания.Перфектна е.

# 717
  • Мнения: 24 642
Разходка по любими пътеки. 8 км кеф

# 718
  • Orihuela Costa,Spain
  • Мнения: 551
Разходка  с кучето и Мм,тортичка в любима сладкарница. Детето  порастна и излиза с нас все  по-рядко😊Понякога ми се струва,че с Мм сме си както едно време ,като бяхме гаджета🙊.

# 719
  • Мнения: 28 994
Резервирах 4 дни в Гърция по трети март. Дано всичко е наред и отидем! Hands Pray Казвам само на вас...!

Общи условия

Активация на акаунт