Първолаче смело крачи, напред към трудните задачи!

  • 19 417
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
Записвам се и аз в темата, ама ще пиша по-късно че нещо ми е криво днес  Sad
За ноември наистина ще се съберат доста почивни дни, децата ще са доволни.
Ай, приятен слънчев ден !

# 16
  • София
  • Мнения: 223
Здравейте и от мен!
Мен лично много ме притесняват тези неучебни дни,та незнам,не ми е  много радостно както  е на малчо Rolling Eyes
Ще ви пиша после пак!  bouquet

# 17
Здравейте и от мен!
Мен лично много ме притесняват тези неучебни дни,та незнам,не ми е  много радостно както  е на малчо Rolling Eyes
Ще ви пиша после пак!  bouquet

И мен много ме притесняват, ама вече и да се притеснявам се уморих, ще мислим пак някакви супер сложни схеми  Sad
Ние сме и рожденици през ноември освен другото, изобщо емоции няма да липсват.
Искам вече да е Коледаааа.
Спирам да пиша че май постинга ми ще стане хич не по първолашката тема.  ooooh!

# 18
  • Мнения: 1 492
Спирам да пиша че май постинга ми ще стане хич не по първолашката тема.  ooooh!
Ти пък, това си е нашата тема и ще си пишем каквото ни вълнува.
И на мен ми се ще да е Коледа, а на малкия още повече. Само ме пита -Мамо,колко подаръка мога да си поръчам тази Коледа? Може ли 2, а може ли и още един? ...А ако се стя за друг, може ли? ooooh!

# 19
  • Мнения: 1 937
Пускам пак ваканциите, за да не се лутаме в старите теми:

Ваканции:

за първи клас   09.11.2006 г. – 12.11.2006 г. вкл.
Коледна   23.12.2006 г. – 07.01.2007 г. вкл.
Срочна   08.02.2007 г. – 11.02.2007 г. вкл.
Пролетна
01.04.2007 г. – 09.04.2007 г. вкл.

Неучебни дни:


01.11.2006 г. - Ден на народните будители
25.05.2007 г. - Неучебен ден по случай Деня на славянската писменост

И още нещо, което намерих на страницата на Министерството на образованието, може да е полезно за някой:

Електронни страници на организации, предлагащи ученически отдих:

"Ученически отдих и спорт" ЕАД - http://www.uos-ead.eu
Център за отдих и обучение - София - http://www.mon-coo.com
"Академика спорт" ЕООД - http://www.academicasport.com

# 20
  • Мнения: 15 217
Здравейте!
Прекарахме  добре почивката и милите решиха, че винаги трябва да е така. Имаме доста напредък в организираността. Полека-лека стават все по самостоятелни за всичко.
Като споменахте Коледа - това е най-хубавия празник поне за нас. Празнуваме го два пъти - 25.12 и на 7.01. Особено предколедните вълнения. Вече и подаръци сме си измислили.

# 21
  • ново
  • Мнения: 5 964
Привет и от мен Hug
Нещо не съм в настроение днес, но да се разпиша.
Почивните дни ни дойдоха добре /като изключим, че бях болна/, с нетърпение очакваме следващите почивни Simple Smile. Другата седмица се очертава много разпокъсана май Crazy - понеделник и сряда почивни.
Моята щерка днес вече се разписа при забравящите по нещо - забравила си е несесера в училище ooooh!

# 22
Мили мами, доколкото разбрах, има предложение да се слеят почивните дни на учениците - 30, 31 и 1.11. Попитаите в училищата и имайте готовност за още гимнастики!  Wink   Вердад, нещо ми изчезна от хоризонта  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 76
Здравейте и от мен, мами на първолачета! Stop Като стана въпрос за Коледа - нашата госпожа ни постави задача да помислим за тържество, с което да изненадаме децата newsm78. Аз освен баналната размяна на подаръци или празник в сладкарница, друго не се сещам(поне за сега) Thinking. Вие имате ли някакви идеи? Моля споделете. wavey

# 24
  • Мнения: 1 937
Добро утро!
Имате ли вече информация дали ще се сливат почивните дни?

Жужа, освен подаръците, детска дискотека например.
Ако имате фирми в града, които да организират подобни тържества, може да ви предложат и други идеи.

Да се похваля - вчера Ралица донесе две "Отличен" на самостоятелна работа по математика и български.
Вече работят с у и 6.

# 25
  • Мнения: 11 607
Нашата първокласничка още не може да влезе в час - има ли някой друг с моя проблем? Все още с куклите, играе и се, не се старае много,много в училище .....

# 26
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Здравейте и от мен, мами на първолачета! Stop Като стана въпрос за Коледа - нашата госпожа ни постави задача да помислим за тържество, с което да изненадаме децата newsm78. Аз освен баналната размяна на подаръци или празник в сладкарница, друго не се сещам(поне за сега) Thinking. Вие имате ли някакви идеи? Моля споделете. wavey



Детска дискотека -     newsm44    newsm68

# 27
  • ново
  • Мнения: 5 964
За нас утрото не беше много добро Sad, още като се събуди  Стели, каза че я боли коремчето, пи вода, ходи до тоалетна и уж и премина. Заведох я на училище и към 8 ч ми се обади, че пак започнало да я боли, взех я и отидохме до личната лекарка. Прегледа я, нищо сериозно, каза че има такъв вирус в момента, дадохме и един Бусколизин, и я върнах в училище. След половин час ми се обади и звучеше доста по-весело Simple Smile, минало и вече. Обадих се на госпожата и се разбрахме да я взема след третия час, последните два часа са физическо и музика. Сега чакам да се обади и ще ходя да я взимам, дано бързо да се оправи Praynig

# 28
  • Мнения: 474
моята щерка също още не е в час.иска да играе,а не да учи камо ли да пише.трябва да им дадеме повече време май.

# 29
  • Мнения: 1 258
Здравейте момичета.

Някоя от вас има ли тази книга да сподели отзиви?

Общи условия

Активация на акаунт