Как да му кажа?

  • 17 371
  • 493
  •   1
Отговори
  • Мнения: 96
Здравейте,
на 27 съм и съм девствена. От скоро си имам приятел. Притеснява ме моментът, в който тръгнем да консумираме връзката си - дали ще го приеме за нормално и как ще реагира? Как да постъпя?

# 1
  • София
  • Мнения: 28 543
По същия начин както го написа тук. Дали е нормално? Зависи за кого. Как ще го приеме? На този въпрос може да ти отговори човек, който го познава, тук няма как да знаем.

# 2
  • София
  • Мнения: 35 087
Кажи му, че нямаш опит и си много притеснителна, дано зацепи как да действа.

# 3
  • Мнения: 1 011
Ако той е нормален и има сериозни намерения, ще реагира съвсем нормално. Това не е болест все пак. Макар че в днешно време се приема по-нормално, ако имаш хламиидии, отколкото да си девствен/а.
Колкото и да го играят разкрепостени, повечето мъже биха се зарадвали.

# 4
  • Мнения: 771
Винаги искреността е най-добрият вариант. Кажи му истината, кажи как се чувстваш и ако го приеме е твоят човек. Ако ли не, по-добре прекъсни отношенията.

# 5
  • bulgaria
  • Мнения: 309
Не е нужно да го обявяваш. Като дойде моментът, както писаха по-нагоре му кажи, че нямаш опит и да действа по-внимателно.  Отпусни се и се остави на инстинктите си, и всичко ще е наред.

# 6
  • Мнения: 12 752
Отпусни се, забавлявай се и когато се стигне дотам, му кажи директно, както на нас. До къде го докарахме, това да е проблем... Не се напрягай, реши за себе си, че това е нормално, а то е нормално. Ако това е причина за някаква драма между вас, значи тази връзка и без това не е имала бъдеще, даже ако я нямаше тази особеност.

# 7
  • Мнения: 114
Мацка, просто го направи, колкото по-скоро, по-добре за психиката ти. Нов човек ще си. Ако имаш и късмета да си срещнала любовта, чудесно, ако не - вече ще си жена в пълен смисъл на думата, и със следващия няма да ти е сконфузно. Самочувствието ти ще е друго.

Аз, ако съм, даже ще се израдвам, именно заради примера с хламидиите. Сегашните се почват от 14-15 годишни.

# 8
  • Мнения: 6 552
Ем казваш директно, ама ще трябва да обясниш и защо, понеже си е странно.. кво прави та чак до 27 Rolling Eyes
Ето ти още един вид реакция, че горните са много подкрепящи, а може и да не е точно такава реакцията му. Според мен мъжете се плашат от това, защото после ще имаш прекалено големи очаквания от него, ще му се залепиш щото е първия, а пък и щом не си го правила до 27!! значи не си много сексуална, тепърва ще трябва да те учи, и тн.
Ама знам ли.. може пък да не е така.

# 9
  • Мнения: 40 847
И аз мисля, че мъж по-скоро ще се стресне, а и ще се замисли защо ли една жена е девствена на 27, отколкото да е поласкан и зарадван.
Ама от друга страна поне физиологично девствеността лесно може да се елиминира и да не се налага да казваш на никого.  Тогава само ще казваш, че нямаш много опит.

# 10
  • Мнения: 1 522
Преспи с 5 мъже и после иди при избрания.

# 11
  • Мнения: 12 752
Аз разбрах Черна станция като отстраняване на химена от лекар. Ами да, това е вариант.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 601
Ако мъжът е мъж на място и държи на теб, няма да е никакъв проблем. Имам такава позната, всичко мина наред. Дано да си попаднала на мъж, който си заслужава.

# 13
  • Мнения: 6 552
Абе даже и мъжа да си заслужава и всичко да е цветя и рози, след 5-10 годинки като й минат пеперудите и налегнат битовизмите, дали няма да се замисли, че е изпуснала нещо и да тръгне на стари години да се излага Rolling Eyes то затова тия работи се правят в тинейджърските години.

# 14
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Може и да го приеме положително
Все пак няма с кого да го сравняваш

Общи условия

Активация на акаунт