Каква вода пие бебчо

  • 1 988
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
След като открих розовия Девин,давам само от нея или трапезна,но не преварявам само затоплям за АМ.

# 16
  • Мнения: 8 917
Девин розов етикет и от чешмата Peace Редувам.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 916
До към 5тия месец преварявах чешмяна вода, оттогава Девин с розов етикет или Торн Спринг, гледам да ги редувам, не преварявам

# 18
  • Мнения: 601
Минералната НЕ трябва да се преварява, защото се концентрира още повече  Hug
  Не импровизирам,двама лекари ми препоръчаха:peace:

# 19
  • Мнения: 6 461
Всяка сутрин преварявам вода .Но в същото това време давам и от тази с розовите етикети .
Давам в много редки случаи водичка отчешмата.

# 20
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
От язовир Йовковци,но преварена Peace!Божа е на пет месеца!

# 21
  • Мнения: 6 164
Розов Девин - преварена.

# 22
  • Мнения: 5 026
 Преварявам обикновена или Девин.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 271
До 6 - месечна възраст преварявах водата, след това давам само от кана Брита.

# 24
  • София
  • Мнения: 508
Чешмяна вода минала през кана Брита преварявам 10мин. Но нашата вода не става за пиене иначе

# 25
  • Мнения: 1 294
Да поолзавам на Девин-изворна.Тук водата, когато се превари мирише ужасно гадно, освен това е и много варовита.Още от първия и месец решихме с таткото да рискуваме с Девин.Посъветвахме се с педиатъра преди това.Тя ни каза, че не знае какъв съвет да ни даде понеже в Бг всичко е доста относително и не можем да бъдем сигурни че водата не е минерализирана.Е, ние решихме да рискуваме и за сега не съжаляваме.

# 26
  • Мнения: 517
преварена..  Peace в 100 гр преварена вода слагам 1 1аена лъжичка захар.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 561
Преварена чешмяна вода засега, след 6-я мисля да мина на Девин- розов етикет

# 28
Чешмяна,но водата ни е много хубава. Heart EyesСестра ми са в Люлин и си носят вода от Витоша. newsm41

# 29
  • Мнения: 295
аз преварявам и ще преварявам докато пият АМ, може би до 1,5г. Не смятам, че минералната вода е подходяща за деца до 3г. - колкото и слабоминерална да е все пак има минерали, които не е ясно точно как влияят на организма. За изворна и трапезна вода- може но след 1,5г.

И аз така правя. А като бяхме на морето тази година, т.к. нямаше къде да преварявам, купих няколко бутилки вода за бебета на ХИП и съм много доволна.

Общи условия

Активация на акаунт