Покажете си детските стаи - тема 28

  • 52 696
  • 729
  •   1
Отговори
# 285
  • Пловдив
  • Мнения: 6 677
Аз може и ненормална да съм според някои, но се съобразих с мнението на децата, след като неколкократно се опитвах, да ги разубедя...
Дъщеря ми, за стаята си искаше стена с герой от любимата ѝ книжка. Беше на 3 и ½ тогава. Е, съобразих се с нея и нарисувах стената в стаята ѝ. Понеже цветовете на рисунката са основно зелено и оранжево, съобразихме мебелите и като цяло интериора с това - смея да твърдя, че се получи добре Simple Smile Вече е на почти 9 и си се кефи на стаята, а то е ясно, че след 4-5 години ще се прави ремонт там Simple Smile
За стаята на сина ми, не веднъж изказвах и тук съмненията си, че тъмния таван за стая, която е 9 кв. м.  никак не ми се струва добра идея. Опитвах се как ли не са го разубедя, но той държеше на тъмния таван и "да бе, да! Жълти мебели Rage" В крайна сметка, съобразихме се с желанията му за сиви стени, тъмносин таван и бяло-сини мебели - стаята му стана страхотна!
Против бях и двуетажното легло е неговата стая - ами екстра си е и леглото! Даже високото се оправя много по-лесно от долното, въпреки че бях убедена в обратното Simple Smile
Той е на 11 в момента Simple Smile

# 286
  • Мнения: 18 589
Да, не е добра идея.
Ще се съобразя донякъде, но основното ще е каквото решим ние.
Шаренийки и герои няма да има.


Точно позволи на детето да си избере нещо малко и не чак толкова видимо като стените. На сина ми позволих да си избере картина за стаята (след като бях направила някакъв подбор, иначе щях да гледам я Наполеон, я Цезар, че моето дете е луд фен на историята).

Да Винчи също беше предложено за име на болонката Scream


Еха, супер яко. Ще се кефя много ако моето дете е така и с удоволствие ще позволя някой Цезар да ме гледа от стената 😃😉А сз също съм фен на историята.


sweet_ manicheСинята момчешка стая с тъмния таван я помня, много добре се е получило. Мисля, че беше нещо свързано с космоса.

# 287
  • Мнения: 2 000
Редкил е чудесно име за болонка. Бих кръстила кучето така, дори само за да скандалдализирам бабите по градинките, когато го викам. Joy

Иначе, накратко - Ред Wink

# 288
  • Мнения: 701
Здравейте,
Страхотна тема. Бременна съм с близнаци и ни предстои ремонт на детската стая. Имам проект, но се оказа трудно да намеря сиви тапети на звездички. Дали не сте засичали някъде?

# 289
  • Мнения: 18 589
Здравейте,
Страхотна тема. Бременна съм с близнаци и ни предстои ремонт на детската стая. Имам проект, но се оказа трудно да намеря сиви тапети на звездички. Дали не сте засичали някъде?



Виж Домко и домът на тапета. Имаше някакви със звездички, с точки, най-различни има. Разгледай в нета сайтовете им. Има голямо разнообразие.

# 290
  • Мнения: 4 840
Тапети не знам къде има, но стаята много ми харесва. Със здраве да я ползвате.

# 291
  • Мнения: 762
Здравейте,
Страхотна тема. Бременна съм с близнаци и ни предстои ремонт на детската стая. Имам проект, но се оказа трудно да намеря сиви тапети на звездички. Дали не сте засичали някъде?




  https://www.domnatapeta.bg/product/il-decoro-32440-3#scrollTop=0

# 292
  • Мнения: 258
Привет, тъкмо купуваме жилище на шпакловка и замазка и вече съм в драмата с обзавеждането. Сина ми е на 9 месеца, ще е около годинка и малко като станем готови с ремонта. Иска ми се да му направим “космонавтска стая”. Дали може да препоръчате фирма за проекта?
 
Тук съм запазила някои идеи :
https://pin.it/Uy2JiMQ

# 293
  • Пловдив
  • Мнения: 6 677
Стаята на Дреб е на тази тема Simple Smile
Пускала съм снимки в темата назад.
p.s. Само да доуточня, че синът ми е на 11 и обзавеждането е според неговите нужди

# 294
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 475
Аз може и ненормална да съм според някои, но се съобразих с мнението на децата, след като неколкократно се опитвах, да ги разубедя...
Дъщеря ми, за стаята си искаше стена с герой от любимата ѝ книжка. Беше на 3 и ½ тогава. Е, съобразих се с нея и нарисувах стената в стаята ѝ. Понеже цветовете на рисунката са основно зелено и оранжево, съобразихме мебелите и като цяло интериора с това - смея да твърдя, че се получи добре Simple Smile Вече е на почти 9 и си се кефи на стаята, а то е ясно, че след 4-5 години ще се прави ремонт там Simple Smile
За стаята на сина ми, не веднъж изказвах и тук съмненията си, че тъмния таван за стая, която е 9 кв. м.  никак не ми се струва добра идея. Опитвах се как ли не са го разубедя, но той държеше на тъмния таван и "да бе, да! Жълти мебели Rage" В крайна сметка, съобразихме се с желанията му за сиви стени, тъмносин таван и бяло-сини мебели - стаята му стана страхотна!
Против бях и двуетажното легло е неговата стая - ами екстра си е и леглото! Даже високото се оправя много по-лесно от долното, въпреки че бях убедена в обратното Simple Smile
Той е на 11 в момента Simple Smile

Sweet _maniche ,нашата детска е също 10кв,синът ми е почти на 9г,искам двуетажно легло ,понеже ще си има и сестричка,сондирам идеи за боядисване и обзавеждане,ще се радвам,ако покажете вашата Flowers Hibiscus

И препоръки за марка мебели,изобщо всякакво инфо и идеи ще са ми от полза Innocent

# 295
  • Пловдив
  • Мнения: 6 677
Назад в темата съм качвала снимки. Съжалявам, но нямам в телефона Simple Smile
Препоръки за мебели не мога да дам - вкъщи всичко си правим сами, а в стаята на баткото са си изцяло негова идея.

# 296
  • Мнения: 18 589
Гледам, че ги разделят на синя и розова част когато ще се ползва една обща стая за две рязнополови деца. Та само това мога да дам като идея. Другото е зелено, жълто, по-неутрални цветове.
И в частта на всеки, кой каквото си харесва като декор, герои, акценти.
Не съм фен на двуетажните легла. Бих сложила такова само ако разполагам с много ограничено пространство.
Ние стигнахме до гипсокартона, но майстора си идва когато си иска и вече почва много да ме е яд, но сме почти готови.
Останалото ще правим сами.
Шегуваме се с мм, че наесен ще имаме стая😃😃😃

# 297
  • Пловдив
  • Мнения: 6 677
Ох, като се сетя, че аз правих планове, началото на април, стаята на баткото вече да е готова... Всъщност той се нанесе я нея октомври, а едва тези дни ММ сложи и корниза, та окачих пердето Rolling Eyes
Утре, ако не забравя, ще направя снимки на вече готовата (и подредена все още) стая Joy
Аз също бях много против двуетажно легло, но понеже в стаята на дъщеря ми са две легла (до миналия октомври деляха стаята двамата), баткото държеше, да има две легла и в неговата стая. Ако бяхме сложили две легла, просто нямаше да остане никакво място, та "клекнах" на варианта двуетажно. Ами не е лошо като опция Rolling Eyes Особено за маломерна стая като неговата.

п.с. стаята е подредена, защото вчера празнувахме вкъщи РД на сестра му и условието беше "апартамента да светне" Joy В резултат, не стига, че всеки си подреди стаята, ами изчистиха и останалите Joy

# 298
  • Мнения: 13 977
На моите разнополови деца стаята е в зелено, бели мебели. Леглата не са двуетажни.

# 299
  • Пловдив
  • Мнения: 6 677
Обещаните снимки
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт