Отговори
# 75
  • Мнения: 307
Въпрос към по- опитните мами - в коя седмица усетихте бебето за първи път? И нормално ли е от време на време да усещам нещо като леки менструални болки, в 13+5 съм?

# 76
  • Мнения: 5 563
Аз към 15 г.с. усетих бебчето за първи път. Уж с второ се усещало по-рано, за сега (13г.с.) нищо не съм усетила..

# 77
  • София
  • Мнения: 1 413
През първата бременност към 16та седмица ми бяха първите усещания. Сега съм 17+2, и все още не съм усетила бебчето и малко съм се шашнала, защото и аз съм го чувала това, че при втора бременност уж по-рано трябвало. Но чета, че може и в 19-20г.с. да се усети, АГ също уж ме успокои.

# 78
  • Мнения: 985
Аз утре влизам в 16г.с и не съм усетила нищо за сега. Първа бременност ми е и уж към 18г.с или 19 се усещало ама то си е индивидуално.

# 79
  • Мнения: 283
Аз съм 13+5 и ми се стори, че усетих снощи нещо, но дали си внуших, дали беше някое черво не знам 🙄😀 Чувството беше все едно се спука мехурче от страната на бебето след две минути пак същото и това беше. Беше много лекичко и не съм сигурна дали беше бебето или не.

# 80
  • Мнения: 2 352
С предна плацента с първата бременност усетих в 19г.с. За сега в 13г.с нищо не съм усетила. Не виждам и как едно 5см нещо ще се усети Grinning Съжалявам ама освен наместващи черва в тези седмици няма какво друго да се усети.
Със задна плацента малко по- рано има вероятност да се усети, ама пак поне едно 16-17г. трябва да е.

# 81
  • Мнения: 307
А някакви болки ниско усещате ли? Аз днес имах леки от ляво и после от дясно, малко се притесних

# 82
  • Мнения: 985
А някакви болки ниско усещате ли? Аз днес имах леки от ляво и после от дясно, малко се притесних

Преди 2 седмици някъде имах болки в дясно. Не силни, но продължително време. Реших че нещо съм се претоварила, макар че не бях. Минаха си, АГ каза, че е нормално да се усещат болки ниско долу заради матката.

# 83
  • Мнения: 307
А някакви болки ниско усещате ли? Аз днес имах леки от ляво и после от дясно, малко се притесних

Преди 2 седмици някъде имах болки в дясно. Не силни, но продължително време. Реших че нещо съм се претоварила, макар че не бях. Минаха си, АГ каза, че е нормално да се усещат болки ниско долу заради матката.
като менструални ли бяха ?

# 84
  • Мнения: 457
Ако са били след ставане от стол, легло са нормални. Също от растежа на матката е нормално да боли.

Много ми е интересно нещо...как познаха пола на бебетата? Бяха застанали хубаво, че да се види между крачетата или?

Моето бебе не се показваше, но доктора м показа някакви чертички, които били успоредни на дупето вместо перпендикулярни и това я навежда на мисълта, че е момиче.

# 85
  • Мнения: 5 563
Беше застанал идеално, за да се види, че е момче. АГ без никакво колебание каза пола, но и аз, дето изобщо не разбирам, видях, че е момчв преди той да каже дори - толкова добре се виждаше.

# 86
  • Мнения: 985
Ариел,не бяха като менструални, такива само в началото изпитвах за това пиех и дуфастон и но шпа.

Аз на тези ултразвуци нищо не разбирам, честно казано на думите на лекарите вярвам за пола, аз нищо не видях Grinning

# 87
  • Мнения: 135
Ако са били след ставане от стол, легло са нормални. Също от растежа на матката е нормално да боли.

Много ми е интересно нещо...как познаха пола на бебетата? Бяха застанали хубаво, че да се види между крачетата или?

Моето бебе не се показваше, но доктора м показа някакви чертички, които били успоредни на дупето вместо перпендикулярни и това я навежда на мисълта, че е момиче.



Ей го на, толкова добре беше застанал, че дори нямаше нужда АГ да казва какво е 😃

# 88
  • Мнения: 1 037
А на мен ми излязоха резултатите от генетичния тест Simple Smile Нормални хромозоми и е момченце Simple Smile Много ми олекна.

Ти не прави ли Нифти и то след мен, поне така съм запомнила? А моите резултати още не са излезли, пише ми, че още се работи пробата.
Да, nifty към Геника. Но към края на деня по местното време гледах и не бяха готови. Сигурно някой е останал след края на работния ден да ги завърши. Дано утре излязат и при теб и всичко да е наред!

# 89
  • Мнения: 366
Аз също се записвам с термин 14.02 и момиче. В 16та седмица съм, вчера ми се стори, че усетих нещо като премятане в мен, но отново не съм сигурна, че е било бебето. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт