Вредно ли е това "пазене" ?

  • 13 591
  • 116
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 327
За вредно чак - трудно е да се каже. Според някои разбирания дори свършването е вредно за  мъжете или по точно изпразването. Simple Smile
Аз мисля, че по-голяма вреда се нанася на психиката, а не на тялото. Все пак повечето мъже така или иначе се опитват да се контролират с цел удължаване на акта.

# 16
  • Мнения: 2 631
И ние се пазим само с "пазене" вече повече от 3 години ( след като го отказах от презервативите, хаха ), и сега не иска и да чуе за презервативи, а дискомфорт не изпитва от задържането, а и вече знае точно кога да почне да ме "пази"  Laughing
Ако наистина празненето отвън носи вреда, то и оргазма на жената трябва да носи вреда, защото нали жените достигаме по-бавно до него от мъжете, и те се "стискат", за да ни доставят по-голямо удоволствие Simple Smile
И аз ще следя темата с интерес!

# 17
  • Мнения: 3 268
според проучванията, мъже използващи метода на прекъснатия акт, много по-често имат проблеми с простатата.
Да и аз знам,че прекъсването води до заболяване на простатата ,а това води до много други проблеми,включително и до импотентност.Затова методът не е желателно да се практикува с години,а само от време на време.Мои познати,живеещи в чужбина  са си направили модерната там вазектомия,но нашенеца трудно ще прибегне до такива кардинални интервенции.Там като си направят желания брой деца си правят мъжете вазектомия и си решават проблема .В Испания поне е така.

# 18
  • Мнения: 245
 и ние се пазим така , за вреда не съм чувала, но със сигурност ни спестява част от удоволствието.А то като не със край това удоволствие...
Така че съм склонна да си представя че може да вреди на психиката,и ми стана интересно, дано някой намери нешо по темата.Ще я следя

# 19
  • Мнения: 1 517
Чудех се защо след като се притеснявате за простатите на мъжете си не се притеснявате и какво им коства този начин на предпазване от бременност?

Според мен е един от най-лошите (от мъжка гледна то4ка). След дългото му практикуване почти забряваш какво е да стигнеш до края.... Защото 10 мт. преди финала трябва да събереш всичките си сили и да се върнеш по един доста гаден начин на този всят вместо да си пътуваш спокойно към едно доста по-хубаво място.
Забравяш да се отпускаш и си напрегнат почти през цялото време. Защо?

Има доста други начини за предпазване.

Предлагам ви поне веднъж да намерите различен и да видите как ще се отрази на мъжете ви!!!

Тогава вярвам, ще положите повече усилия за да не им се налага да се връщат да падат преди финала:)

Благодаря за критиката, но точно защото се притеснявам пуснах темата. И бас държа, че на всички, които се пазим така ни пука как се чувстват мъжете ни. Освен това при нас специално това си беше общо решение, да не кажа негово. С презервативи той не ще, не му е хубаво, хапчета не е съгласен да взимам (пробвах и ми се отразиха не много добре), а спирала ме е страх да сложа по ред основателни причини, които няма да споделям сега.

# 20
  • Мнения: 448
Даааа Горките мъже! Само мъка в очите им като правят секс, жал ми е! rotfImbo rotfImbo rotfImbo А иначе сериозно по темата малко ми е трудно да се съглася, че мъжете като цяло могат да претендират за това което ядат , пият, обличат, за работата и изобщо да държат под контрол живота си, а да не могат да кажат "не ми харесва начинът по който правим секс". Пробвали сме различни варианти за предпазване, обсъждали сме го, все пак той е голям човек, а ако счита че е вредно за него, ще вземем мерки, няма да го убиваме заради едното..... я Joy Joy Joy Joy!

# 21
  • Мнения: 3 268
ние си говорим,мъжете само четат инакрая ще ни оставят без "вреден" секс Crazy Sick

# 22
  • Мнения: 809
Аз пък съм чувала, че продължителното практикуване на "пазенето" водело до по-трудно забременяване. Макар самата аз да съм опровержение на този слух. С мъжа ми сме заедно от 11 години, от деца, и решихме да имаме бебе. Бяхме ходили 8 години. Забременях от първия път.
Винаги са ми били странни тези твърдения, че ако си с един партньор и се пазите дълго време, после се забременявало трудно.
Добре де, ами ако 10 години сменяш  партньори и се пазиш, значи ли това, че като решиш да имаш дете, ще стане трудно? newsm78
Не ми се вярва.

# 23
Аз съм пример за обратното.

пазене години наред ( пове4е от 5 ама не помня точно....Simple Smile и после когато наистина решихме да имаме деца... ударихме на камък.

Проблема се оказа в мен. В момента плувците се познават вече и по малко име:)

Разбира се никак не съм сигурен, че това е причината. Няма как и да бъда.

Макар, че като ви го пиша сега ми звучи абсурдно. Не вярвам , че това би могло да попречи на оплодителната способност. Просто няма никаква връзка.

Аз лично обожавам спиралите. Защо толкова ви е страх от тях? Изпитва ли се дисконфорт?

# 24
  • Мнения: 809
Аз съм пример за обратното.

пазене години наред ( пове4е от 5 ама не помня точно....Simple Smile и после когато наистина решихме да имаме деца... ударихме на камък.

Проблема се оказа в мен. В момента плувците се познават вече и по малко име:)

Разбира се никак не съм сигурен, че това е причината. Няма как и да бъда.

Макар, че като ви го пиша сега ми звучи абсурдно. Не вярвам , че това би могло да попречи на оплодителната способност. Просто няма никаква връзка.

Аз лично обожавам спиралите. Защо толкова ви е страх от тях? Изпитва ли се дисконфорт?

Явно пазенето влияе на мъжете. Не знам.

# 25
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321

Аз лично обожавам спиралите. Защо толкова ви е страх от тях? Изпитва ли се дисконфорт?
Joy Joy Joy
И какво точно им обожаваш на спиралите? Слагал ли си си?
И каква е разликата за теб жената да пие хапчета или да е със спирала? Тя ако не ти каже едва ли ще разбереш.

# 26
  • Мнения: 7 640
любознателна, простатата е жлеза с гладкомускелни влакна, които при оргазъм неволево се контрахират. Естествено, задържанвето на процеса е нефизиологично и оттам- евентуални усложнения.

# 27
  • Мнения: 2 495

Винаги са ми били странни тези твърдения, че ако си с един партньор и се пазите дълго време, после се забременявало трудно.
Незнам, ама на нашите точно това им се е случило, даже майка ми го е казвала.Оженили се, пазили са се известно време, и в момента в който искат да имат дете-хоп,удрят на камък...и така цели 10 години...мъки Rolling EyesПонякога и мен ме хваща страх, че същото може да се случи и с мен Praynig

# 28
  • Мнения: 3 447
Добре де, а източните любовни изкуства като препоръчват изобщо да се избягва изпразването? Това е крайност, наистина, но все пак става дума за хилядолетни практики, ако е толкова вредно, все някой щеше да пропищи newsm78. Освен това повечето мъже така или иначе се контролират по време на акта, иначе ще свършат за 2 минути...

# 29
  • Мнения: 7 640
тия източните техники и обичаи по принцип са си екзотика и като гледам само там си ги практикуват и харесват. По 6 часа секс и да искам, нямам възможност да правя Mr. Green, а относно другия контрол, за който казваш, според мен е различно да отдалечаваш оргазма и вече започнал да опитваш да го контролираш.

ако е толкова вредно, все някой щеше да пропищи newsm78.

Пък нали гледаш рекламите-еди колко си процента от мъжете са с проблеми с простатата Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт