Да изляза ли с него?

  • 8 123
  • 189
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 388
Абе  ,няма ли за теб връстници?

# 31
  • Мнения: 29 276
Няма лошо да излезете на кафе. Просто не подхождай веднага с някакви различни от това очаквания.
Не мисля, че разликата ви е толкова голяма, колкото може да нямате общ език - ти се вълнуваш (вероятно) от училище, приятелки, бал и т.н., той вече завършил университет сигурно има различна перспектива. Нищо не пречи да пиете кафе, пък ще видиш как ще мине...

Странно ми е майка ти да не те подкрепя. Най-малкото да говориш с нея за сърдечните си трепети. На 17 години това си е напълно нормално. Някои хора на по 18-20 години вече са със семейства и дете/ца. Вярно е, че е все по-рядко срещано, но все пак...

# 32
  • Мнения: 3 350
Аз тък като й чета темите, училището е последното, дето я вълнува. Фърля се на батковците, но засега те не кълват нещо......

# 33
  • Мнения: X
В туризма ли работиш? Седи си на задника, за да не гледаш после по в почивките как всички се хилят той като размята снимките ти.

# 34
  • Мнения: X
Спри с турските сериали и обмисли как да си вземеш матурите.

# 35
  • Мнения: 7 245
Че защо да не се вълнува от момчета на 17? Обратното не би било нормално.

# 36
  • София
  • Мнения: 6 197
100% всички списващи в темата на 17 са мислили само за матури и за нищо друго, момчета - абсурд.

Що за драма направихте от 1 кафе.
Че и педофил изкарахте човека Grinning  все едно не знаете как изглежда 17 годишно момиче .

В туризма ли работиш? Седи си на задника, за да не гледаш после по в почивките как всички се хилят той като размята снимките ти.
А това пък откъде дойде?

# 37
  • Мнения: X
Не знам за всички, аз на 17 си учех и ме интересуваше да завърша и да вляза в университет. И не, не съм била с една вежда и мустаци Wink

# 38
  • София
  • Мнения: 6 197
Че то да завършиш и влезеш  в университет нито е особено трудно, нито е голямо постижение.
Аз и всички около мен го направихме, че и работехме лятото, с момчета излизахме ,  забавлявахме се и по купони ходехме.

# 39
  • Мнения: 1 571
Не знам за всички, аз на 17 си учех и ме интересуваше да завърша и да вляза в университет. И не, не съм била с една вежда и мустаци Wink

+1
Толкова ни зариваха с материал, че хайлайта на деня беше само да спя по два часа след училище, че иначе нищо не ми влизаше в главата. 😎

На 17 има достатъчно млади хора, които се интересуват от образованието си повече от момчета, за мъже пък да не говорим.

# 40
  • Мнения: 29 276
Е, хубаво, де, ама да приемем, че има и 17-годишни, които не искат да влизат в университет, а се вълнуват от момчета. Какъв е проблемът? Изкарахте я ......не знам каква.... Повечето 17-годишни се интересуват от момчета. Това, че има изключения, потвърждава правилото. А и тя не е направила кой знае какво, иска да излезе на кафе. Нали все от някъде се почва едно познанство. Може да прерасне в нещо повече, а може и не.

ПС: Скоро слушах реклами - почти във всички университети приемат без изпит. Влизането в такъв не е някакво постижение.

ППС:.....виж, в градина е друго нещо! Trollface

# 41
  • Мнения: X
Че то да завършиш и влезеш  в университет нито е особено трудно, нито е голямо постижение.
Аз и всички около мен го направихме, че и работехме лятото, с момчета излизахме ,  забавлявахме се и по купони ходехме.

Браво на вас!

# 42
  • София
  • Мнения: 12 006
Егати и драмата за едно кафе. На колко е този момък? Авторката не е посочвала години, ама тука чак завършил университет го изкараха. Може пък да е по-малък, все тая. Тая майка до кога мисли да контролира авторката? На 17г. да не й дава да излезе едно кафе да пие е прекалено. След по-малко от година момичето става пълнолетно. Такива държани на въже отпуснат ли се или стават развратни или се омъжват за първия дето им се усмихне и бързат да си родят бебче, че да са семейство.
На въпроса на темата - излез. Никой не знае дали изобщо ще прерастне във връзка, а и да прерасне - какво лошо има, ако човека е свестен. Ама то няма как да разбереш без да излезеш.

# 43
  • Мнения: 1 008
Скрит текст:
Здравейте, през лятото работя там, където работи и майка ми, и се старая да се държа на положение ,за да не я излагам по някакъв начин, но в последно време аз харесах мой колега. Той е симпатичен млад мъж и съм привлечена от него. Предложи ми да излезем да пием по кафе и се колебая дали да се съглася. От една страна го харесвам, а от друга се притеснявам да не се разчуе из работата и съответно да започнат слухове. Не искам да притеснявам майка ми. А ако тя разбере ще стане страшно.
На 17 години съм

Догодина - може.

# 44
  • Мнения: X
Авторката не е посочвала години, ама тука чак завършил университет го изкараха.
Авторката всичко е посочила, стига да има кой да чете.
скоро е завършил висшето си образование .

Общи условия

Активация на акаунт