Да изляза ли с него?

  • 8 174
  • 189
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: X
e чакайте де, то аз познавам "младежи" и на по 30-35 дето сега си завършват висшето образование Simple Smile

# 91
  • София
  • Мнения: 12 006
Какво дете? Бачка, домакинства, жилище има. Само гадже да има е забранено. Интересни понятия имате за 'дете'.
Съвсем реалистични са ми понятията за "дете", най-малкото защото разполагам с два броя такива.
Скрит текст:
Дъщеря ми е малко по-малка от авторката - на 15 и половина е. Нито рак, нито риба. Чудиш се презервативи ли да му купиш или биберон да му дадеш. Направи си пиърсинг на веждата госпожицата, много е важна, а като заспива, гушва розовия плюшен заек, дето го има от тригодишна. Та да, 23-24-годишен е дърт за 16-17-годишна, защото са на съвсем различни етапи от живота си. Не е като 33-годишен с 24-годишна. В последния случай и двамата са възрастни хора.

Гал, напротив, студенти и ученици имат огромна разлика в акъла и ценностите.
Твоето е по към дете, да. Обаче от 15 до 17годишна възраст израстването е скорострелно, секса вече не е мираж, а практика. 5-6г. разлика не е нещо особено, а авторката след някой месец ще стане пълнолетна, ако сега е на 17.
ПП второто и него ли го причисляваш в графа дете? Твое да, но попринцип не беше ли към 25-6годишен?

# 92
  • Мнения: X
На какви различни етапи са, Уиш?
Учениците са на етап учене, купони и откриват секса. Студентите вече са открили секса и са на етап устройване в живота. От последното учениците са доста далече.
Афродита, за големия имам предвид опита с него, когато е бил дете.

# 93
  • Мнения: 1 460
Прочетох й всичките теми. За мен притеснителното е, че за няма една година, тя се хвърля на няколко момчета, все батковци. Единият й писал, че я желае, ама после се отдръпнал, другият му изровила стара снимка от нета и му я пратила, той се вбесил, третият не бил мускулест, да почнела ли връзка с него... Детска градина. Изобщо не останах с впечатлението, че я държат в казарма. Ходи си на солариум момичето, на маникюр, по срещи с батковци. Не ми звучи като майка й да я готви за манастир. Заприлича ми на една друга тема, която се върти тук в момента - и там драмата беше мама като не ни направи нещо по кефа, става най-лошата.

Последна редакция: пн, 30 авг 2021, 15:27 от Atamagaokashii

# 94
  • Мнения: 15 062
Уиш, ако е само за откривателството...
Ама на мене като цяло идеята ми беше друга. Не мисля, че има място за сравнение между теб и описаната тук госпожа, и то не само защото ти си позволила пиърсинг, а на госпожата щерката има интерес към пресен абсолвент. Въпреки че и двете имате гимназистки, сте със съвсем различни ценностни системи, методи на възпитание и очаквания. Авторката с майка като теб ще е на много по-високо ниво. Както и твоето момиче с майка като на авторката ще е на много по-ниско ниво.

# 95
  • Мнения: X
Гал, мерси за добрите думи. Оценявам ги. Но, тийновете, включително и собствената ми гадина, по дефолт са неразбрани и неоценени. Сигурна съм, че и тя се тръшка каква неразбираща гад е майка ѝ. Така че не можем да твърдим дали майката на авторката е цербер какъвто тя я изкарва. Освен това, темите ѝ за зора, който тя има за 23-24-годишни са от преди една година, а тогава тя е била връстница на моята хубостница. Малко ранозрейка го раздава девойката. Не малко всъщност. А такива завършват най-често на 20 с две деца, никакво образование и зависими от Мунчо, който си очаква ракийката и салатката.

# 96
  • Мнения: 2 749
Таз девойка май цитираше баща си, че винаги младо и свежо е за предпочитане, независимо от всичко друго. Та нищо чудно, че лети по батковци, да се пласира, докато върви още.

# 97
  • Мнения: X
Не помня дали цитираше баща си, но помня колко напоително обясняваше девойката, че нещо младо и свежо като нея е за предпочитане пред 25-30- 35 -годишни дъртунгели. Помня и тонът, който държеше в темата. И като поставя сегашното ѝ питане, дали да пие кафе с младежа, в контекста на постовете ѝ от миналата година, имам само един въпрос към авторката: Откога на е#ането му викат пиене на кафе?

Последна редакция: пн, 30 авг 2021, 16:33 от Анонимен

# 98
  • Мнения: 2 749
Да де! И някъде сподели, че баща й така казвал. Та няма да се учудя майката да си е съвсем наред, но просто да си знае стоката.

# 99
  • Мнения: 1 460
Да де! И някъде сподели, че баща й така казвал. Та няма да се учудя майката да си е съвсем наред, но просто да си знае стоката.
И на мен така ми изглежда. Просто майката я е усетила, че примира по всеки напомпан батка, дето почва да й сваля звезди. Естествено майката излезе най-простата и ограничена жена. Искрено се надявам следващите й теми да не са "Бременна ли съм?" или "Да направя ли аборт?".

# 100
  • Мнения: 7 435
Atamagaokashii, изцяло си във сферата на фантазиите. Измисляш си и си доокрасяваш. Ама щом мислиш, че е нормално една майка да бие дъщеря си тинейджърка, няма нужда от повече коментари.

# 101
  • Мнения: 6 245
Момичето пита дали да излезе на кафе с младежа, вие вече в изкарахте бременна, аборти ви се привиждат, следваща фаза предполагам ще е да е пребивана с бебе на ръце от алкохолизирания и мъж... Аз да питам как сте с главния?

# 102
  • Мнения: 1 460
Atamagaokashii, изцяло си във сферата на фантазиите. Измисляш си и си доокрасяваш. Ама щом мислиш, че е нормално една майка да бие дъщеря си тинейджърка, няма нужда от повече коментари.
И какво щеше да й стане от един шамар? Всъщност наистина майката е изпуснала вече момента. Много ми заприличва на темата на другата недооценена тийнейджърка - майка й я увредила, щото й викала, мразела я и още двеста глупости. Много чувствителни и тънкообидни станаха пуберите. Едната през два месеца пуска теми как да свали поредния батка, другата освен че мрази майка си, се хвали как на 16 г. преспала с гаджето на най-добрата си приятелка. И после като им писне на родителите им, излизат прости, тъпи, селяндури и не знам още какви. Аман от лигавене! Ако някой смята, че подобни теми са напълно нормални, наистина няма какво да коментираме.

# 103
  • София
  • Мнения: 12 006
Просто майката я е усетила, че примира по всеки напомпан батка, дето почва да й сваля звезди. Естествено майката излезе най-простата и ограничена жена. Искрено се надявам следващите й теми да не са "Бременна ли съм?" или "Да направя ли аборт?".
От кога да пиеш кафе, означава да си легнеш 2 часа по - късно с младежа? Че чак бременност и размисли и страсти за аборти?? А майката, щом е взела до такава степен страха на момичето, че то не може да говори на елементарни теми с нея и бива ограничавана да е в компанията на момчета, дори и само за кафе - не е много умна тази майка и е доста ограничена. Такива държани на въже момичета обикновено се заглеждат по батковци, които са по-скоро на етап сериозни отношения, за да се отскубнат от домашните окови (и бой) на родителя, хвърлят се на първия срещнат и до към 20-21г. раждат по 1 дете, после още 1 и си мислят, че всичко е ок щом си имат любящо семейство където за разбирани.

# 104
  • Мнения: 15 062
Този тип ранозрейки, както деликатно се изрази Уиш, излизат точно от семейства с такива баща и майка.

Общи условия

Активация на акаунт