Приятели с бенефити

  • 19 042
  • 973
  •   1
Отговори
# 960
  • Мнения: 2 204
Кой не си е вдигал палец за късмет, че не му е на главата нечия радост.

# 961
  • София
  • Мнения: 35 335
Ревена не иска да се омъжва. Прави шит тестчета на 50+ годишен мъж. Такива, от последната страница на Cosmo

# 962
  • Мнения: 2 204
И той ги фейлва яко.

# 963
  • Мнения: 10 999
Ал, аз съм за споделените разходи, тоест всеки да плаща за себе си, но мъжът трябва да споделя моите ценности. На мен хотел за секс в събота не ми е ценност, не ми е забавно, следователно и мъжът спира да ми е забавен.
Тоест на мястото на Равена търся друг и тоя го пускам по пързалката.

# 964
  • София
  • Мнения: 35 335
Фантазирате, госпожа.

# 965
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
За кое, за ценностите ли? Общите (или минимум сходни) цели и ценности са нещата, които имат значение в дългосрочен план. Тогава, когато всичко друго свърши (поне така съм чувал, че свършвало Grinning).

# 966
  • Мнения: 8 937
Ти успяваш ли да хванеш линията на фантазиите?

# 967
  • Мнения: 10 999
Феникс, то ако може да няма драма, ексклузивност и прочие високи очаквания пак е достатъчно за щастието и спокойствието. Равето, тоя младеж Да  го приема леко и лежерно, като ягодово дайкири в горещ летен ден. На практика можеш и без него, но то внася свежест в живота си.
Всякакви други претенции, очаквания, изисквания, създават напрежение и стрес, та дори и сексът престава да ти харесва.
Не искай много, не можеш да му платиш цената. Все това повтарям, ама кой да ме чуе.

# 968
  • София
  • Мнения: 35 335
Ти успяваш ли да хванеш линията на фантазиите?
На едната да, на другата не.

# 969
  • Мнения: 8 937
Е, все пак си по-добре от мен. Чувствам се идиотски, но продължавам да не схващам кой какво иска и защо го споделя.

# 970
  • София
  • Мнения: 35 335
Да си кажат, че няма къде.
Тук фантазиите са безплатни, още повече.

# 971
  • София
  • Мнения: 13 173
Оставете хората да си споделят де, че иначе с какво ще борим скуката Joy

# 972
  • Мнения: 2 749
Я кажете за срещата? 😂 По-интересно ще е от тук.

# 973
  • Мнения: 46 669
Достатъчно. Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт