На море в България 2021 г.! - 5

  • 60 695
  • 738
  •   1
Отговори
# 255
  • Пловдив
  • Мнения: 2 024
На фона на това което видях в други хотели за мен Дюни си остава най-хубавото място като море ,забавления и територия.За храната е относително защото всеки си има различен вкус.Догодина смятам пак да запазя за там.

# 256
  • Мнения: 886
На фона на това което видях в други хотели за мен Дюни си остава най-хубавото място като море ,забавления и територия.За храната е относително защото всеки си има различен вкус.Догодина смятам пак да запазя за там.
Аз не смятам да запазвам там........но не съм измислила и аналогичен вариант.......

# 257
  • Мнения: 893
Не мога да се начудя защо 4 и 5 звездните хотели у нас непременно са големи, да не кажа огромни и изхранването е на блок маса. Да се редя на опашка за храна ... ами няма да стане.

# 258
  • Пловдив
  • Мнения: 2 024
Не мога да се начудя защо 4 и 5 звездните хотели у нас непременно са големи, да не кажа огромни и изхранването е на блок маса. Да се редя на опашка за храна ... ами няма да стане.
Защото това се харесва.Включително и на мен.Харесвам когато съм на кеф тогава да ям  да не чакам в някой ресторант по няколко часа да вечерям .И ако успея да седна да ми дават зор или да ми сложат някой непознат на масата.Да не говорим за предварителни резервации и други тарикатлъци които масово тази година имаше по морето.

# 259
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 589
На фона на това което видях в други хотели за мен Дюни си остава най-хубавото място като море ,забавления и територия.За храната е относително защото всеки си има различен вкус.Догодина смятам пак да запазя за там.
И аз натам клоня. Ние останахме много доволни.

# 260
  • Мнения: 3 391
Аз много харесвам Дюни, години наред все там ходихме.  Попренаситих се.
Wave много ми хареса, плажа - не.
Харесала съм Рейна дел мар, липсата на пързалки за големи деца ми е минус.
С известни притеснения, в уиш листа са ми Хелена парк, Еврика бийч и Риу парадайс.
Като излязат ранните, ще реша.

# 261
  • Мнения: 3 505
Не мога да се начудя защо 4 и 5 звездните хотели у нас непременно са големи, да не кажа огромни и изхранването е на блок маса. Да се редя на опашка за храна ... ами няма да стане.
Май има и такива, които предлагат само закуска, но са изключение. Не понасям блок маси, колкото и добре да е наредено, усещането за мърлява столова си стои, но има хора, които ги предпочитат. Покрай короната на много места персоналът сипва, та е една идея по-добре, но пак ми е гадно реденето тук, реденето там.

# 262
  • Мнения: 10 855
И аз се чудя за Еврика бийч. Тука имаше хубави отзиви, но четох и лоши. Имало много украинци персонал, дето не говорили български.

# 263
  • Мнения: 1 445
Нашето семейство окончателно реши,че в Дюни повече няма да почива. Писала съм подробен коментар в темата за Дюни,в случай че на някой би било полезно.

# 264
  • Мнения: 2 046
Нашето семейство окончателно реши,че в Дюни повече няма да почива. Писала съм подробен коментар в темата за Дюни,в случай че на някой би било полезно.
Голдева, ще го прочета. Установила съм, че коментарите ти за хотели много се покриват с моето виждане Simple Smile
В Дюни не сме ходили и се колебаех за следващата година.

# 265
  • София
  • Мнения: 5 960
Ние ще резервираме пак Дюни и пак на ранни и задължително извън пик сезона. ако има начин плюс едно море в чужбина. Ама засега нищо не е ясно

# 266
  • Мнения: 103
Не мога да се начудя защо 4 и 5 звездните хотели у нас непременно са големи, да не кажа огромни и изхранването е на блок маса. Да се редя на опашка за храна ... ами няма да стане.
Защото това се харесва.Включително и на мен.Харесвам когато съм на кеф тогава да ям  да не чакам в някой ресторант по няколко часа да вечерям .И ако успея да седна да ми дават зор или да ми сложат някой непознат на масата.Да не говорим за предварителни резервации и други тарикатлъци които масово тази година имаше по морето.
Чудя се кога за последно сте ходили на ресторант по морето или другаде. Трябва да кажа, че ние сме се хранили на доста непретенциозни места и не съм видяла “тарикатлъци”, а за настаняване на чужд човек на маса и дума не може да става, другото просто не ми се коментира, защото звучи като абсурден довод. Подкрепям твърдението за “реденето” на опашка за храна, въпреки че бяхме отседнали в хубаво място с включена вечеря, беше много чисто, но на мен не ми хареса това, че храната е предимно “суха”, няма “готвено” в пълния смисъл на думата, а децата понякога имат нужда от нещо питателно. Разбира се, всеки си има предпочитания, но не е хубаво да се преувеличава чак толкова много.

# 267
  • Sofia
  • Мнения: 9 730
Аз ходих тази година и определено с две деца си има затруднения свободното изхранване, особено в топ сезон, където трябва резервация за добрите заведения. Не че сме останали гладни или недоволни, но имат плюсове и минуси и двата варианта.

# 268
  • София
  • Мнения: 5 960
Докато бяхме 2-ма не ми е хрумнало да резервирам ОИ. После с трите деца, едно след друго, не ща нищо друго освен ОИ, въпреки че последните години ходим без най - голямото дете, пак за двете по малки ОИ. Апартамент, Плажа да е близо, басейна и той. Ресторанта още по- близо.

# 269
  • Мнения: 10 855
Аз на почивка отивам да си почина.. Напрягам се от търсенето на ресторант и то за обяд и вечеря. И е проба-грешка в повечето случаи. Пък резервации, пък чакаш севритьорка, меню, ядене, пиене, сметката... Някак ми е по-спокойно на ОИ, че има ядене. Да не го мисля къде, какво, как. Пък като ни се прииска на ресторант, ресторанти бол, отиваме и ядем. Но хората за това сме различни, на едни се харесва едно, на едни - друго.

Общи условия

Активация на акаунт